Apartman Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

Apartman Su Arıtma Sistemleri Fiyatları
21 Temmuz 2019

 

Müşterilerimizin birçoğu kendi daireleri dışında apartman yöneticilerinden kazan dairelerine de apartman su arıtma sistemi bağlatmaları hususunda taleplerde bulunmaktadır. Bunların başlıca sebepleri binaya dağıtılan su borularının eskimesi ve paslanmasından kaynaklı oluşan zararlı mikroorganizmalar ve bakterilerdir. Bu bakteriler evdeki tüm musluklardan cildinizle buluşmaktadır.  Evinize takılan reverse osmosis su arıtma cihazları içme suyu sağlasa bile diğer mecralar(tuvalet, banyo vb.) buralardan akan sularda birçok zararlı mikroorganizma sağlığınıza zararlı bir şekilde akmaktadır. Apartman su arıtma sistemleri bu suları da arıtır ve binadaki tüm musluklardan sağlıklı kireç ve klordan arındırılmış suya ulaşmanızı sağlar. Bu arındırılmış suyu sağlamak için genelde endüstriyel su arıtma sistemi sorumlularımız ücretsiz keşif yapıp karar verse de %90 Tandem Yumuşatma Sistemleri kullanılmaktadır ve Apartman su arıtma sistemleri fiyatları değişkenlik göstermektedir. Şimdi kısaca Tandem Yumuşatma Sistemlerini inceleleyim:

Tandem Su Yumuşatma Sistemi:

Tandem Yumuşatma Sistemleri

Tandem Yumuşatma Sistemleri içeriğinde kireci arındırması için karbon, kloru ve diğer zararlı maddeleri sudan ayrıştırması için reçine bulunmaktadır. Tandem Yumuşatma Sistemleri su tüketimi yüksek yani çok daireli binalarda değişkenlik göstermekte ve tanklar büyümektedir. Çift tanklı olan bu sistemler tek valften yönetilip otomatik bakım yapmaktadır. Bir tank bakım yaparken diğer tank ise çalışmaya devam etmekte ve tüm binaya 7/24 düzenli bir şekilde sağlıklı su iletilmektedir. Sizi çok boğmamak ve teknik terimlere sokmamak açısından böyle bir sisteme karar verdiğinizde info@naturelsuaritma.net ‘ten veya gerekli numaralardan endüstriyel sorumlularımızla görüşmesini tavsiye ederiz.

Daire Su Arıtma Sistemleri

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları:

Daire Su Arıtma Sistemleri genellikle musluklarınızdan sağlıklı su almanızı sağlayan reverse osmosis su arıtma cihazlarından sağlanmaktadır. Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları son 5-6 yıldır çok revaçta su arıtma cihazları olup bu cihazlar sudaki tüm zararlı mikroorganizmaları ve bakterileri arıtan %99.9 garantili sistemlerdir. Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları Kapalı Kasa ve Açık Kasa olarak ikiye ayrılmaktadır. Kapalı kasa kapalı bir kutuda olmakla birlikte daha az yer kaplamakta ama açık kasa sistemler ise deposu dışarda bulunmaktadır. Değişik filtre markalarıyla ve değişik kasalarla modifikasyona uğrayan bu sistemlerin hepsi aynı görevi görmektedir sadece filtre kalitesine göre daha iyi su arıtımı yapmaktadırlar. ve Apartman Su Arıtma sistemleri fiyatları, daire su arıtma sistemleri fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Reverse Osmosis Sistemlerin Genel Özellikleri:
  • 12” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre
  • 12” Inline GAC Carbon Kartuş Filtre (UDF)
  • 12” Inline Block Karbon Filtre (CTO)                  
  • 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre                           
  • 75 GPD Membran
  • 2,2 veya 3,2 Galon Metal Basınç Denge Tankı
  • Lux Musluk
  • 3/8” Metal Küresel Vana  

Ravent Su Arıtma Cihazı ‘nı incelemek için tıklayınız.

Referanslarımızı buradan inceleyebilirsiniz:

Abdullah Gul Universitesi – Sümer Kampüsü

Sakarya Üniversitesi

Titan Construction A.Ş- Konteyner ile taşınabilir arıtma sistemi

Journey Tekstil A.Ş

Polatlı Tavuk Çiftliği

Tokat-Turhal Mezbahanesi

Tokat Erbağ Mezbahane

Köfteci Yusuf

More Life Club – Etlik/Ankara

Roketsan A.Ş

Referanslar