Bina Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Bina Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatları
25 Temmuz 2019

Bina Girişi Su Arıtma Cihazı Tavsiyeleri

Naturel Su Arıtma Sistemleri bina yöneticileri, bina sakinleri için özel üretilen apartman girişi merkezi su arıtma sistemleri, daire girişi su arıtma cihazı, sanayi tipi su arıtma cihazları, ev ana giriş su arıtma sistemleri ile sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle sıkıntısız bir şekilde imal ve ithal etmektedir. Aslında binalardan önce şehirlerimizdeki boru hatlarını hesaba katıp suyumuzun ne kadar sağlıklı olduğunu düşünmemiz gerekmektedir bunun sebebi şehir altyapılarının yıllardır aynı borulardan ve komponentlerden oluştuğu ve yıllardır değişmediğidir. Bu değişmeyen borular zaman içinde çeşitli mikrop, bakteri ve zararlı organizmalar üretirler ve içtiğimiz sulara bulaşırlar, içtiğimiz sulara bulaşan bu tarz zararlı şeyler sağlığımızı derinden etkilemekte ve ileride de guatr, kanser gibi birçok hastalığa neden olmaktadır. Kısa vadede anlayamayacağımız bu hasarlar, uzun vadede çok büyük sıkıntılar yaratabilir. Bunun için size Bina Girişi Su Arıtma Cihazlarını öneriyor ve Bina Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatlarında en uygun fiyatla, en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edindik. Sektördeki rekabetin artması, üretim kapasitelerinin artması sebebiyle bina girişi ve apartman su arıtma cihazı fiyatlarında büyük düşüşle karşılaştığımız bu dönemlerde müşteriler en uygun fiyatlara, en kaliteli cihazlarla buluşabiliyor. Bina Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz siz de buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Peki Hangi Endüstriyel Su Arıtma Sistemini kullanacağımıza nasıl karar vereceğiz?

Endüstriyel su arıtma sistemleri fiyatları bina, apartman, işyeri gibi su tüketimi çok yüksek olan yerlerde kullanılmakta olup hangi sistemin kullanılacağının tespiti endüstriyel sorumlularımız tarafından ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Genelde bina girişleri için Tandem Yumuşatma Sistemi öneren Endüstriyel Sorumlularımız su tüketimi, daire ve kat sayısına göre sistemlerin boyutlarına karar vermektedir. Peki Tandem Yumuşatma sistemler ne işe yarar ve bina suyunu nasıl arıtır?

Tandem Yumuşatma Sistemleri:

Bina Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Tandem Yumuşatma sistemleri endüstriyel su arıtma sistemleridir ve iki adet büyük tüpten oluşur bu tüpler binanın su tüketimine göre büyüklükleri değişen tüplerdir. Bu tüplerin üstünde ise 1 adet valf bulunur, tüplerin iki tane olmasının sebebi biri bakıma girdiğinde öbürünün çalışarak size 7/24 sağlıklı suyu sağlamaktadır. Tüplerin üzerindeki valfler cihazın bakımlarını otomatik yapmakta ve sizi bakım vs. gibi dertlerden kurtarmaktadır. İçinde reçine bulunan bu sistemler water quality onaylıdır ve sudaki Kireç, arsenik, kükürt gibi sağlığa zararlı maddeleri tamamen sudan arındırır. Endüstriyel sorumlularımız size uygun sistemi seçmeden önce suyun numunesini alarak iştiraklerimiz olan laboratuvarlara gönderek bu suları test ettirirler ve en doğru sisteme, en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlarlar. Bina Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz siz de buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

BAZI ÖNEMLİ REFERANSLARIMIZ

Abdullah Gul Universitesi – Sümer Kampüsü

Sakarya Üniversitesi

Titan Construction A.Ş- Konteyner ile taşınabilir arıtma sistemi

Journey Tekstil A.Ş

Polatlı Tavuk Çiftliği

Tokat-Turhal Mezbahanesi

Tokat Erbağ Mezbahane

Köfteci Yusuf

More Life Club – Etlik/Ankara

Roketsan A.Ş

Referanslar

 

Fiyat Al
Sizi Arayalım