En Ucuz Su Arıtma Cihazı Fiyatları

En Ucuz Su Arıtma Cihazı Fiyatları
08 Temmuz 2019

En Ucuz su arıtma cihazı fiyatları 500 ile 1600 TL arası değişmektedir birçok modeli olan su arıtma cihazları ve Naturel Su Arıtma Sistemleri sağlığınız için 7/24 hizmet vermektedir. En Ucuz su arıtma cihazı fiyatı şu an için 500 TL’dir. Bu model ise kendi imalatımız olan NS-02 modeldir. 

En Ucuz Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

NS-02 İkili Portatif Su Arıtma Cihazı

En Ucuz Su Arıtma Cihazı Fiyatları
  • İçindeki bu madenler sudaki çeşitli zararlı maddeleri içinde tutup, sudan ayrıştırarak size sağlıklı suyu sunmaktadır.
  • NS-02 içindeki bu madenlerin ömrü uzundur ve değişim gerektirmez. 
  • NS-02 Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin imalatı olup çeşitli yeterlilik belgelerine sahip sistemdir.
  • NS02 En ucuz su arıtma cihazı fiyatı ‘na sahiptir. ve 500TL ‘dir.

NS-03 Üçlü Portatif Su Arıtma Cihazı

En Ucuz Su Arıtma Cihazı Fiyatları

NS03 Sistem NS-02’den farklı olarak üç tüp içermektedir ve daha iyi arıtım sağlamaktadır fakat bizim şirket olarak önerebileceğimiz en iyi sistemler reverse osmosis sistemlerdir.

  • NS-03 modelimizin ekstra özelliği ise içinde barındırdığı Quartz madenidir.
  • Quartz şehir şebeke borularının yıpranmış olmasından kaynaklı oluşan tortu, pas gibi sağlığınıza aşırı derecede zararlı olan bu maddeleri sudan ayrıştırır ve size en sağlıklı suyu sunmaya çalışır ama tekrar hatırlatmak isteriz ki su arıtma konusunda Dünya’daki en gelişmiş sistem reverse osmosis yani ters ozmoz sistemlerdir.

 

Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemleri

Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Reverse Osmosis sistemleri 8 veya 12 litrelik deposuyla sularınız kesildiğinde de, size sağlıklı su sağlayacaktır.

Açık Kasa Reverse Osmosis Sistemin içerikleri şu şekildedir ve Su arıtma fiyatları en ucuz listesi ‘nde üçüncü sırada olan bu sistem 1000TL’dir. :

  • Ürünlerin montajları tarafımıza ait olup, shutoff valve, atık su kısıcısı gibi komponentler listeye yazılmamıştır.

Reverse Osmosis sistemlerin hepsi bu özellikleri barındırmaktadır, aşağıda Kapalı Kasa Reverse Osmosis sistemlerin fotoğraflarını bırakıyoruz bu sistemler En ucuz su arıtma fiyatları listesinde 4. 5. 6. 7. 8. sırada yer almakta olup bu sistemler 1000-1600₺ arası değişiklik göstermektedir.

Platinium Su Arıtma Cihazı – 2020 Su Arıtma Cihazı Modeli

Su Arıtma Cihazı Fiyatları Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

Platinium su arıtma cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2020 en iyi su arıtma cihazı markaları arasında gösterdiği, kompakt ve şık tasarımı sayesinde müşterilerin gönlünde 2019’un son çeyreğinde de taht kurmuş su arıtma sistemlerinden biridir. Platinium Su Arıtma Cihazı NSF onaylı filtrelere sahip olması ve çeşitli alandaki yeterlilik sertifikaları sebebiyle de 2019’un son çeyreğinde müşteriler tarafından çok fazla tercih sebebi oldu. Platinium Su Arıtma Cihazı 12 litrelik deposuyla müşterilerine sular kesildiğinde de su arıtma cihazı’nın musluğundan sağlıklı suyu almayı amaç edindi ve müşterilerini sular kesildiğinde de yalnız bırakmadı. Platinium Su Arıtma Cihazı sağlıklı su pH değeri olan 7-8,5 pH değeri vermektedir. Bu ph değeri pH metrelerle ölçülmektedir. Bunun haricinde TDS ölçümleriyle de filtrelerin ömrünün dolup dolmadığı tespit edilmektedir.

Platinium su arıtma cihazı fabrikasyon çıkış olarak 5 aşamalı su arıtma cihazı olarak üretilmektedir. Buna ek olarak Dörtlü özel mineral filtre, alkali filtre ve mineral filtre eklemesiyle cihazımız 11 aşamaya kadar müşterilerin hizmetine sunulmakta ve fiyatları da aşamalara göre değişkenlik göstermektedir. Platinium su arıtma cihazları son model sistemler olup en kaliteli ve son teknoloji filtrelere sahiptir. Bu filtreler suyun arıtım prosesini sağlamaktadır. Sırasıyla bu filtreler Sediment Filtre, Blok Karbon Su Arıtma Cihazı Filtresi, GAC Karbon Su Arıtma Cihazı Filtresi, Membran Su Arıtma Cihazı Filtresi, Post Karbon(Tatlandırıcı) Su Arıtma Cihazı Filtresi, Dörtlü Özel Mineral Filtre, Alkali Filtre ve Mineral Filtredir.

T1 Su Arıtma Cihazı – 2020 Su Arıtma Cihazı Modeli

T1 Su Arıtma Cihazı da, Platinium su arıtma cihazı gibi en iyi su arıtma cihazı markaları 2020 arasında yer almaktadır ve Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin portföyüne 2019’un son çeyreğinde girmiş ve yüksek satış rakamlarına ulaşmış, kompakt ve şık tasarımıyla müşterilerinin gönlünde taht kurmuştur. Toptan Su Arıtma Cihazı satışlarımızda da çok tutulan bu model, bayiilerimiz tarafından da çok satılmıştır. Platinium su arıtma cihazı gibi bu su arıtma cihazı da fabrikasyon çıkışlı 5 adet filtreye sahiptir.  Bu filtreler yıllık değişmekle birlikte müşterilerimize sağlıklı suyu evlerinde üretmesini sağlamaktadır. Bu cihazların filtrelerinin ömrünün dolup dolmadığı tds ölçümü sonucunda bulunmaktadır, siz de TDS’in ne olduğunu merak ediyorsanız makalemizi inceleyebilirsiniz. T1 Su Arıtma Cihazı diğer kasalara göre daha küçük bir tasarıma sahip olup müşterilerimizin tezgahlarının altında cok az yer kaplamakta ve diğer eşyalarına da yer bırakmaktadır. T1 Su Arıtma Cihazı 8 litrelik depoya sahiptir. En Ucuz Su Arıtma Cihazı Fiyatları arasında orta sıralarda yer almaktadır.

VIP Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

VIP Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı, 12 litrelik deposu ve şık tasarımıyla Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin filtrelerini ithal, kasasını ise imal ettiği ürünlerden biridir. Bu cihazın diğer cihazlardan farkı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin tamamen kendi bünyesinde ürettiği bir cihaz olmasıdır. Bu cihaz da diğer cihazlar gibi NSF ve WaterQuality sertifikalı filtrelere sahip olup müşterilerimize en değerli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. VIP Su Arıtma Cihazı da Ravent Cool, Platinium Su Arıtma Cihazı gibi 12 litrelik su arıtma deposuna sahiptir. Bu cihaz da Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin müşterilerine tavsiye ettiği en kaliteli su arıtma cihazları arasında yer almaktadır. Böylelikle birçok su arıtma cihazının özelliklerinden ve fiyatlarından bahsettiğimiz makalemizin sonuna geldik, bu makalede platinium su arıtma cihazı, safir su arıtma cihazı, vip su arıtma cihazı, açık kasa reverse osmosis su arıtma cihazının incelemelerini yaparak müşterilerimize evlerinde sağlıklı suyu nasıl üretebileceklerini anlattık. Siz de sağlıklı suya evinizde ulaşmak için ev tipi su arıtma cihazlarından herhangi birini tercih edebilir. Servis Talep Formumumuzu doldurarak bize ulaşabilir veya çeşitli kanallardan bizi takipte kalarak yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Makalemizi okuduğunuz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Naturel Su Arıtma Sistemleri

 

 

Eğer evinizde basınç düşük ise size pompalı reverse osmosis sistemleri öneriyoruz.

Siz de eviniz için en doğru sistemi öğrenmek için buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.