LG Su Arıtma Cihazı

LG Su Arıtma Cihazı
25 Temmuz 2019

lg su arıtma cihazı filtresi

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz ve makalemizi okumaya değer gördüğünüz için sizlere çok teşekkür ederiz. Son birkaç aydır piyasada LG Su Arıtma Cihazı şeklinde satılan birçok cihaz bulunuyor, bunlar gerek kapalı kasa cihazlar olsun gerek açık kasa cihazlar olsun müşterilerimize sunuluyor fakat burdaki büyük bir sıkıntıyı bu makalemizle düzeltip müşterilerimizi bu konuda aydınlatmak istiyoruz. Piyasada gördüğünüz su arıtma cihazlarının hiçbiri LG Cihaz değildir bu cihazların içlerinde LG Chem teknolojisiyle üretilmiş su arıtma cihazı filtresi olan Membran Filtreler kullanılmaktadır. Piyasada satılan bu ürünler LG Chem Membran teknolojisine sahip olsa bile tamamen LG üretimi cihazlar olmayıp sadece su arıtmanın en önemli filtresi olan Membran Filtreler kullanılmaktadır. Tabiki LG Chem teknolojisiyle üretilmiş bu membran filtreler birçok membran filtreye göre çok daha kaliteli su arıtımı sağlamaktadır bunun haricinde Vontron, Filmtec ve EV Membran teknolojisi kullanan Naturel Su Arıtma Sistemleri bu tarz sistemlerin tüm yeterlilik belgeleri olan TSE, ISO14001 , ISO 9001 gibi belgeleri siz değerli müşterilerimiz için denetlemekte ve tedarik etmektedir ve toptan su arıtma cihazları satışını yapmaktadır.

Lg Su Arıtma Cihazı Filtresi

Lg Su Arıtma Cihazı Filtresi

Lg Chem teknolojisi kullanılarak üretilen membran su arıtma filtreleri su arıtma prosesinin dördüncü aşamasında yer alır. Tezgah altı su arıtma filtreleri sök-tak filtreler olup, tezgah üstü su arıtma cihazlarının madenleri temizlenebilir. LG Membran Su Arıtma Filtresi sudaki asbest, klor, zararlı bakteriler, mikroorganizmalar ve mikropları sudan arındırır ve sağlıklı suyu musluklarınızdan almanızı sağlar. Bu tarz büyük firmaların sektördeki varlıklarını sürdürmesinden mütevellit su arıtım sistemleri seviye atlamış ve daha kaliteli arıtma işlemi yapmaktadır. Membran filtrelerin birçoğu hindistan cevizi kabuğundan bir bez halinde küçük bakterilerin bile geçemeyeceği şekilde üretilir genelde bu filtreler NSF onaylıdır. NSF gıda, tarım, sağlık vb. ürünleri denetleyen bir sertifika şirketidir. NSF bu ürünleri denetledikten sonra filtrelerin ambalajlarına NSF onayı basma yetkisi verir ve ürünler NSF onaylı olur. Aynı zamanda LG Chem filtre sistemleri iki ambalaja sahiptir, birinci ambalajda barkod sistemi bulunmaz, ikinci ambalajda bulunan barkod sistemiyle ürününüzün orjinal olup olmadıgını LG’nin kendi oluşturduğu sistem üzerinden görebilmenize imkan verir. Siz de su arıtma filtrelerinizi alırken siz de ürünlerinizin orjinal olup olmadığını sorgulayınız. Eğer su arıtma filtreleri konusunda bilgi almak isterseniz bize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Dediğimiz gibi Lg Su Arıtma Cihazı Fiyatları diye bir durum olmasa bile Lg Chem teknolojisiyle üretilmiş filtrelere sahip cihazlarımızın fiyatları değişmektedir. Bu fiyatları da yine bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Fiyat Al
Sizi Arayalım