Lg Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı, LG Membran Teknolojisi kullanılan 8 litre depolu su arıtma cihazıdır. Günlük arıtım kapasitesi 300 litredir.

İncele

LG Su Arıtma Cihazları

Lg Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için 12 litrelik ve 8 litrelik Naturel Su Arıtma Cihazları’nın Alize ve Doğal modeli bulunmaktadır.

Alize modelimiz 12 litrelik lg membranlı su arıtma cihazı’dır.

Bu cihazın alt kasası mat olup üst kasası ise şeffaf kırmızı renktedir.

Alize LG Membran Su Arıtma Cihazı’dır.

LG Membran Filtre kullanılan Alize Su Arıtma Cihazı fabrikasyon çıkışlı 5 aşamalı olsa bile 7 aşama’ya kadar üretilebilme imkanı bulunmaktadır.

Lg Membranlı Su Arıtma Cihazı olan Alize, pompalı ve pompasız modellere sahiptir.

Lg Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Lg Su Arıtma Cihazı Fiyatları alınacak cihazın modeline, pompalı veya pompasız olmasına aynı zamanda tankının 8 veya 12 litrelik olmasına göre değişmektedir.

Naturel Su Arıtma Cihazları’nın ürettiği LG Membranlı Doğal Su Arıtma Cihazı 2.2 galon yani 8.32 litrelik su arıtma tankına sahiptir. Bu cihazın fiyatları 1000₺’den başlamaktadır.

Naturel Su Arıtma Cihazları’nın ürettiği LG Membranlı Alize Su Arıtma Cihazı ise 3.2 galon yani 12.11 litrelik su arıtma tankına sahiptir. Bu cihazın fiyatı ise 1100₺’den başlamaktadır.

Lg Membran Su Arıtma Cihazı

LG Membran Su Arıtma Cihazı, Lg Membran Su Arıtma Cihazlarına verilen genel addır, bu cihazların hepsinde en az 5 su arıtma filtresi bulunması gerekmektedir. Bu filtrelerin en önemlisi olan membran filtrenin LG Membran Su Arıtma Cihazı olması suyun arıtımını çok kaliteli hale getirecek ve suyunuz leziz bir hal alacaktır.

Lg Su Arıtma Cihazı Modelleri

LG Su Arıtma Cihazı Modelleri birçok farklılık göstermektedir. Firmalar tarafından satılan bu cihazların hepsinde LG Membran Filtre bulunmakla birlikte, diğer filtrelerin hepsi değişkenlik gösterebilir. Naturel Su Arıtma Cihazları’nın ürettiği Alize ve Doğal Su Arıtma Sistemleri de LG Su Arıtma Cihazı Modelleri arasında yer almaktadır.

Doğal Su Arıtma Cihazı 8 litrelik LG Su Arıtma Cihazı Modeli’dir.

Doğal Su Arıtma Cihazı günlük 285 litreye yakın su üretim kapasitesine sahip WQA onaylı filtrelerin kullanıldığı bir sistemdir.

Doğal Su Arıtma Cihazı altı mat, üstü şeffaf bir yapıya sahiptir.

LG Su Arıtma Cihazı olan 8 litrelik Doğal Su Arıtma Cihazı, Yeşil, Mavi, Kırmızı ve Lacivert renklere sahiptir.

LG Su Arıtma Cihazı Modelleri arasında yer alan Doğal Su Arıtma Cihazı, tezgah altında çok az yer kaplar, bu cihaz tezgahınızın altındaki diğer eşyalara da yer açar. Aynı zamanda kapalı kasa olan bu cihazın üst tarafına da eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarının dışında Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarına da LG Membran Filtresi konulabilmektedir fakat Açık Kasa Su Arıtma Modelleri 2000’lerin başlarında çok popüler olsada 2015 yılından sonra Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarının çıkması ile popülerliğini kaybetmiştir.

Lg Su Arıtma Cihazı Yorumları

Lg Su Arıtma Cihazı Yorumları, cihazın alındığı firmaya göre değişmektedir. Birçok firma LG Membranlı Su Arıtma Cihazı satmaktadır fakat müşterilerini aydınlatmadıkları için müşteriler bu cihazları LG’nin ürettiği su arıtma cihazları sanmaktadır.

Özellikle son dönemlerde telefonla arama yapan birçok su arıtma şirketi LG Su Arıtma Cihazı satıyoruz şeklinde müşterilerini kandırmaktadır. 2021’in ilk çeyreği itibariyle LG şirketi membran üretimini bırakmıştır.

Membran üretimini bırakan bu şirket Türkiye’de ESLİ firmasına membran üretim yetkisi vermiş ve LG Kuno membran üretilmeye başlanmıştır.

Kötü LG Su Arıtma Cihazı Yorumları gördüğünüzde bilin ki bu yorum satın alınan şirketten ve firmanın müşteriyi doğru bilgilendirmemesinden kaynaklanmaktadır.

LG Chem Su Arıtma Cihazı

LG Chem Su Arıtma Cihazı ismi de LG Membranlı Su Arıtma Cihazları’ndan gelmektedir. LG Chem Su Arıtma Cihazı genelde LG Membran kullanılan su arıtma cihazlarına verilen addır.

LG Chem Su Arıtma Cihazı genelde 5 aşamalı filtreyle üretilir ve bu filtrelere mineral ve alkali filtre eklenmesi durumunda 7. aşamaya kadar ulaşabilir.

Bazı firmalar 11-13 aşamalı cihazlara kadar üretim yapsalar da önemli olan filtrelerin niceliği değil niteliğidir yani çok filtre kullanmak demek suyun daha iyi arıtılması demek değildir, aksine kullanılan kalitesiz filtreler suyun tadını ve kimyasını bozabilir, sağlığınıza zarar verebilir.

Bunun yerine özellikle NSF ve WQA onaylı filtreler kullanılarak alınan bir su arıtma cihazı diğer bütün cihazlardan çok daha kaliteli olacaktır. Dediğimiz gibi önemli olan nicelik değil niteliktir!

LG Chem Su Arıtma Cihazı Fiyatları

LG Chem Su Arıtma Cihazı Fiyatları genelde 1000₺’den başlamaktadır. Bu cihazların hepsinde kullanılan membran filtreler LG Kuno Membran filtrelerdir. Pompalı ve pompasız modelleri bulunan bu cihazlar genelde şeffaf üst kaba ve mat alt kaba sahiptir, tezgahlarınızın altında çok şık gözüken bu sistemlerin aynı zamanda tezgah üstünde de paslanmaz çelik 304 su arıtma cihazı musluğu bulunmaktadır. Tezgahını deldirmek istemeyen müşterilerimiz olması durumunda da üç yollu musluğu müşterilerimize önermekteyiz.

LG Membran Nedir?

Lg Membran su arıtma cihazı filtrelerinden bir tanesidir. Membran filtre su arıtma cihazının beyni olarak geçmektedir. Bu filtre tıpkı küçük gözenekli perdelere benzer, bu gözenekler sayesinde kanserojen maddeler, arsenik ve birçok zararlı maddenin arıtımı sağlanmaktadır.

Firmamızın özellikle tercih ettiği membran filtreler arasında şu membran filtreler yer almaktadır:

LG Membran Filtre
Vontron Membran Filtre
Platinium Membran Filtre
Jammy Filter Membran Filtre
Kuno Membran Filtre’dir.

LG Su Arıtma Filtre Değişimi Fiyatları Ne Kadar?

Lg Su Arıtma Filtre Değişimi Fiyatları 100 ila 300₺ arasında değişmektedir.

İlk üç aşama olan Sediment, Granül Aktif Karbon ve Blok Karbon Filtre 100₺’ye değişmektedir.

Komple yani 5 filtre değişim ücreti ise 300₺’ye tekabül etmektedir.

Bunun yanında eklenen her filtre için 25₺ ücret eklenmektedir. (Filtrelerin kalitesine göre fiyat değişebilmektedir.)

LG Optima Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı, Taiwan’dan ithal edilen bir su arıtma cihazıdır.

Lg Optima Su Arıtma Cihazı’nın içinde 6 aşamalı filtre bulunmakla birlikte çok kompakt bir modeldir.

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı olan bu modelin son aşamasında ise mineral ve alkali takviyesi bulunmaktadır.

Aynı zamanda LG Membran Teknolojisi kullanılan bu cihaz birçok kalite standardına uygun olarak üretilmektedir. Bu cihaz tezgahınızın altında cok az yer kaplar.

Cihazın boyutları ise 43 x 25 x 40 cm’dir.

LG Membran Teknolojisi Nedir?

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz ve makalemizi okumaya değer gördüğünüz için sizlere çok teşekkür ederiz. Son birkaç aydır piyasada LG Su Arıtma Cihazı şeklinde satılan birçok cihaz bulunuyor, bunlar gerek kapalı kasa cihazlar olsun gerek açık kasa cihazlar olsun müşterilerimize sunuluyor fakat burdaki büyük bir sıkıntıyı bu makalemizle düzeltip müşterilerimizi bu konuda aydınlatmak istiyoruz. Piyasada gördüğünüz su arıtma cihazlarının hiçbiri LG Cihaz değildir bu cihazların içlerinde LG Chem teknolojisiyle üretilmiş su arıtma cihazı filtresi olan Membran Filtreler kullanılmaktadır. Piyasada satılan bu ürünler LG Chem Membran teknolojisine sahip olsa bile tamamen LG üretimi cihazlar olmayıp sadece su arıtmanın en önemli filtresi olan Membran Filtreler kullanılmaktadır. Tabiki LG Chem teknolojisiyle üretilmiş bu membran filtreler birçok membran filtreye göre çok daha kaliteli su arıtımı sağlamaktadır bunun haricinde Vontron, Filmtec ve EV Membran teknolojisi kullanan Naturel Su Arıtma Sistemleri bu tarz sistemlerin tüm yeterlilik belgeleri olan TSE, ISO14001 , ISO 9001 gibi belgeleri siz değerli müşterilerimiz için denetlemekte ve tedarik etmektedir ve toptan su arıtma cihazları satışını yapmaktadır.

Lg Su Arıtma Cihazı Filtresi

Lg Chem teknolojisi kullanılarak üretilen membran su arıtma filtreleri su arıtma prosesinin dördüncü aşamasında yer alır. Tezgah altı su arıtma filtreleri sök-tak filtreler olup, tezgah üstü su arıtma cihazlarının madenleri temizlenebilir. LG Membran Su Arıtma Filtresi sudaki asbest, klor, zararlı bakteriler, mikroorganizmalar ve mikropları sudan arındırır ve sağlıklı suyu musluklarınızdan almanızı sağlar. Bu tarz büyük firmaların sektördeki varlıklarını sürdürmesinden mütevellit su arıtım sistemleri seviye atlamış ve daha kaliteli arıtma işlemi yapmaktadır. Membran filtrelerin birçoğu hindistan cevizi kabuğundan bir bez halinde küçük bakterilerin bile geçemeyeceği şekilde üretilir genelde bu filtreler NSF onaylıdır. NSF gıda, tarım, sağlık vb. ürünleri denetleyen bir sertifika şirketidir. NSF bu ürünleri denetledikten sonra filtrelerin ambalajlarına NSF onayı basma yetkisi verir ve ürünler NSF onaylı olur. Aynı zamanda LG Chem filtre sistemleri iki ambalaja sahiptir, birinci ambalajda barkod sistemi bulunmaz, ikinci ambalajda bulunan barkod sistemiyle ürününüzün orjinal olup olmadıgını LG’nin kendi oluşturduğu sistem üzerinden görebilmenize imkan verir. Siz de su arıtma filtrelerinizi alırken siz de ürünlerinizin orjinal olup olmadığını sorgulayınız. Eğer su arıtma filtreleri konusunda bilgi almak isterseniz bize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dediğimiz gibi Lg Su Arıtma Cihazı Fiyatları diye bir durum olmasa bile Lg Chem teknolojisiyle üretilmiş filtrelere sahip cihazlarımızın fiyatları değişmektedir. Bu fiyatları da yine bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım