Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı
16 Ağustos 2019
Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Su arıtma sistemleri sanayi tipi ve ev tipi su arıtma cihazları olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu cihazlar evde veya kullanılacak yerdeki su tüketimlerine göre birçok değişiklik göstermektedir. Sanayi tipi, apartman tipi ve merkezi su arıtma sistemlerini mutlak şartla endüstriyel sorumlularımızla görüşmelerini tavsiye ederiz çünkü bu sistemler su arıtma teknolojilerinden anlamayan bir insan için karar vermesi çok zor cihazlardır, bu tarz cihazlar genelde içlerinde reçine minerali bulundurur ve içindeki reçine minerali sayesinde suyun yumuşamasını sağlar. Reçine minerali hariç suda demir, manganez gibi zararlı bakteriler bulunduğunda suya birm ve antrasit eklenir ve su en berrak ve en sağlıklı şekle getirilir. Müşterilerinin mutluluklarını ve sağlığını, kazancı ve ilkelerinin önüne koyan Naturel Su Arıtma Sistemleri de bu mutlu müşterileri sayesinde 40000’e yakın mutlu müşteri sayısına ulaşmış ve gün geçtikçe de büyümekte olan bir şirkettir. Naturel Su Arıtma Sistemleri kullandığı tüm filtreleri, malzemeleri sizin için denetlemekte ve yeterlilik belgelerini sizler için sorgulamaktadır. Aynı zaman da bu belgeleri isteyen müşterilerine belgeleri tek tek göstermekte ve müşterilerinin sağlığını her şeyin önüne koyduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır. İsterseniz daha fazla lafı uzatmadan birkaç sistemden size bahsedelim ve yazımızı sonlandıralım:

Sanayi Tipi Tandem Su Yumuşatma Cihazı:

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Sanayi Tipi Su Arıtma CihazıSanayilerde kullanılan bu cihaz su tüketimi aşırı olan yerlerde kullanılmaktadır. Birçok sektörde kullanılan bu cihazlar yüksek tüketimi olan yerlerin gözdesidir ve içerisinde reçine, yanında bir adet tuz tankı, iki tüp ve valflerden oluşur. Bu dijital valfler cihazın otomatik bi şekilde tuzu tuz tankından çekip tüplere aktarıp suyu yumuşatmasını sağlar. Tüplerin içinde ise reçine bulunur, bu reçine de kireci çeker, eğer bir tüp bakıma girerse, dijital valf sayesinde öbür tüp su arıtımına devam eder ve bu şekilde müşterilerimiz güzel ve sağlıklı suyun keyfine 7/24 varabilirler. Çeşitli sektörlerde kullanılan bu sistemler öncelikle endüstriyel sorumlumuz tarafından sahada keşif yapılması ve su örneklerinin alınıp laboratuvara gönderilmesinin ardından hangi sistemin takılacağına en doğru şekilde karar verilmektedir, siz  de endüstriyel sorumlularımıza buraya tıklayarak danışabilirsiniz. Bunun haricinde isteyen müşterilerimize daha detaylı arıtma için Ultraviole sistemler kurmakta ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermekteyiz, isterseniz Ultraviyole Su Arıtma Sisteminin de ne işe yaradığına bir göz atalım:

Ultraviyole Su Arıtma Cihazı(E505)

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Ultraviyole Su Arıtma Sistemleri infografikte gördüğünüz gibi %99 arıtım sağlar ve arıtımın sonunda suyun tadında veya bileşenlerinde hiçbir değişiklik meydana gelmez, resimde gördüğünüz metal haznenin içinde mor ışınlar bulunmakta ve bir nevi içerisinde şimşekler çakmaktadır. Bu şimşekler sudaki belli zararlı mikroorganizmaları sudan ayrıştırır ve müşterilerimize sağlıklı su verilmesini sağlar. Bu cihazların çoğu Waterquality onaylıdır.

Maxi Kabinet Su Yumuşatma ve Arıtma Cihazı

Maxi Kabinet Su Arıtma Sistemleri Tandem Yumuşatma Sistemlerinin prototipi gibidir, içerisinde tuz tankı ve dijital valf bulunan bu sistemler otomatik sistemlerdir ve hiçbir şekilde müşterinin veya bir insanın yardımına ihtiyaç duymayan sistemlerdir, bu sistemleri aldığınızda siz de evinizdeki tüm musluklarınızdan yumuşacık suyu alabileceksiniz, müşterilerimizin istediği takdirde bu tarz kireç ve klor söken cihazlar reverse osmosis cihazlarla da kombin edilip musluklarınızdan tertemiz içme suyunu alabilirsiniz. Ayrıyetten müşterilerimiz dilediği takdirde ve evde de küçük çocuk veya yaşlı insan varsa, mineral ve detox filtre eklenip müşterilerimizin hizmetlerine sunmaktayız. Siz de sistemler hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Referanslarımızın birkaçını buradan inceleyebilirsiniz:

Abdullah Gul Universitesi – Sümer Kampüsü
Sakarya Üniversitesi
Titan Construction A.Ş- Konteyner ile taşınabilir arıtma sistemi
Journey Tekstil A.Ş
Polatlı Tavuk Çiftliği
Tokat-Turhal Mezbahanesi
Tokat Erbağ Mezbahane
Köfteci Yusuf
More Life Club – Etlik/Ankara
Roketsan A.Ş
Referanslar
  raya tıklayabilirsiniz.