Şok Su Arıtma Cihazı

Şok Su Arıtma Cihazı
24 Temmuz 2019

Naturel Su Arıtma Sistemleri 20 yıllık sektör tecrübesi, 81 ile uzanan geniş teknik servis ağıyla Koçtaş, Tekzen, Bim, Şok Su Arıtma Cihazı ve Cihazlarının montajını gerçekleştirmektedir. 20 yıldır gerek çelik modellerde kendi imalatı olsun gerek ithal ettiği ürünlerle müşterilerinin gönlünde taht kurmuştur. İthal ettiği ve imal ettiği ürünlerin yeterliliklerine özen gösteren Naturel Su Arıtma Sistemleri aynı zamanda bu ürünlerin yeterlilik belgelerini de titizlikle kontrol etmekte ve müşterilerine sağlıklı suyu, uygun fiyata almak için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız bu tarz ürünlerin su arıtma filtre takibini de yapmakta ve filtre değişim süreçlerini takip etmenize gerek kalmamaktadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri Müşteri Hizmetleri sizi 6 ayda bir ve yılda bir olmak üzere iki kere aramakta ve sağlıklı suyu evinizde üretmeniz için su arıtma cihazı filtrelerinin takibini yapmakta ve ev tipi su arıtma cihazlarını en uygun fiyatlarla sunmaktadır..

Açık Kasa Reverse Osmosis Sistemi

Şok Su Arıtma Cihazı

Görüntüde gördüğünüz Açık Kasa Reverse Osmosis Sistemi filtre, depo ve kalite bakımından farklılık gösterse bile Şok Su Arıtma Cihazları ile aynıdır. Bu sistemler fabrika çıkışı 5 adet su arıtma filtresine sahip olup evinizde sağlıklı suyu kendiniz üretebileceğiniz nadide sistemlerdir, bu sistemlerin çoğu NSF onaylı sistemlerdir. Müşterilerimizin isteklerine göre değiştirilen filtre markaları ve kaliteleri, istenirse ekstra ekleyeceğimiz ekstra mineral ve alkali filtreleri ile siz de sağlıklı suyun keyfine varacaksınız. Açık Kasa Reverse Osmosis Sistemler 8 ve 12 litrelik depo seçenekleriyle şirketimizin ürün stoklarında bulunmaktadır. Bu ürün 2017 yılındaki en iyi su arıtma cihazları arasına girmiş ve çok büyük satış rakamları yakalamıştır. 2018 ve 2019 yılında da aktif toptan su arıtma cihazı satışını sürdürdüğümüz bu sistem şüphesiz ki 2020 en iyi su arıtma cihazları arasında da yer alacaktır diye düşünüyoruz. 

Şok Su Arıtma Cihazı Montajı ve Teknik Servisi

Şok Su Arıtma Cihazı

Hangi marka su arıtma cihazı olduğunu önemsemeksizin müşterilere hizmet veren Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin öncelikli amacı ve vizyonu tüm Türkiye’nin sağlıklı suya ulaşmasıdır. Bu amacı vizyon edinen şirketimiz Şok Su Arıtma Cihazlarının Montajlarını da kendi bünyesinde yapmaktadır. Siz de su arıtma cihazını Şok’tan aldıysanız ve bu cihazın montajını yapmakta zorluk çekiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.