Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları
22 Temmuz 2019

Tezgah Altı Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları konusunda uzman olan Naturel Su Arıtma Sistemleri en büyük önceliğini müşterilerine sağladığı hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamak olmuştur. Bu fiyatları sağlamak için kalitesinden asla ödün vermeyen Naturel Su Arıtma Sistemleri kullandığı tüm filtreler ve ekipmanlarda çeşitli yeterlilikleri beklemekte ve bu yeterlilikleri karşılamayan ekipmanları asla ve asla kullanmamakta müşterilerinin sağlığını birinci plana koyup, kendi kazançlarını ikinci plana koymaktadır. Bu şekilde 20 yıllık sektör tecrübesiyle 40000 ailenin hayatına dokunmuş olan Naturel Su Arıtma Sistemleri bu şekilde birçok mutlu müşterisiyle beraber yoluna devam etmekte ve sadece satış öncesi değil satış sonrası da verdiği hizmetle ve tüm ürünlerine verdiği iki yıllık garanti ile müşterilerinin gönlünde taht kurmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyeti sayesinde sektördeki varlığını sürdüren Naturel Su Arıtma Sistemleri ithal ve imal ettiği cihazlar, filtreler ve diğer su arıtma komponentleriyle birlikte sizlere hizmet vermektedir. İmal veya ithal ettiği tüm filtrelerin yeterlilik ve sağlık standartlarına uyumunu gerek Uluslararası Denetim Şirketleri gerek ise Yurtiçi Denetim şirketleri tarafından denetlettiren ve TSE , NSF gibi sertifikaları bulunmayan ürünleri asla ve asla ithal ve imal etmemekte paragrafımızın başında da söylediğimiz gibi,  müşterilerimizin sağlığını, kazancımızın önüne koymamız bizi bu günlere getirmeyi sağladı. İsterseniz lafı daha fazla dolandırmadan bu filtrelerin ne işe yaradıklarına geçelim:

  •  1. Aşama : Tezgah Altı Su Arıtma Filtresi : Sediment Filtre

Elyaf veya ip sargılı filtreler olan sediment filtreler, sudaki pisliği almakta ve su arıtımı prosesindeki ilk sıradaki filtrelerden biridir, bu filtreler 6 ayda bir değişmek zorundadır ve değişilmediği takdirde çok kötü bir şekilde kirlenir ve aileniz ve sizin sağlığınıza uzun vadede büyük darbeler vurur. Bu filtreler değişilmediği takdirde aşağıda gördüğünüz görüntüleri elde etmeniz işten bile değildir, bu filtreler değişmediği takdirde çeşme suyundan bile kalitesiz su içmeniz çok olasıdır.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Gördüğünüz gibi diğer anlatacağımız filtreler de değişmediği takdirde böyle sonuçlar almanız çok olasıdır ve sağlıksız su içmeniz yüksek bir ihtimaldir.

İri ebatlı aktif karbon taneciklerinden oluşan bu filtre sudaki klor, organik bileşikler ve birtakım ağır metalleri tutabilme becerisi sahiptir. Aktif karbon yüzeysel kısmı çok büyük bir madde olup yapısında çok miktarda kirliliği barındırabilmektedir. Ortalama kapasitesi 5000 litre olup suyun kirlilik haline göre kesinlikle değişim takibi yapılmalıdr. Bakterilerin üremesini engel olan kloru tutan aktif karbon doygunluğa ulaştıktan sonra bakteriler amacıyla kusursuz bir üreme ortamı oluşturma riski barındırmaktadır. Aktif karbon aynı vakitte sudaki tat ve kokuyu da iyileştirici özelliklere sahiptir.

  •  3. Aşama : Blok Karbon Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde 1. aşamadaki 5 mikron filtre ile neredeyse aynı işlevi görür ama 1 mikron derinliğindedir. İlk iki aşamadan geçen suyu son kez süzerek ters ozmos sisteminin en önemli parçası olan membran filtreye suyu ayrıştırması için gönderir.

  •  4. Aşama : Membran Su Arıtma Filtresi

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Membran Su Arıtma Filtresi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları ve Membran Fiyatları arasında en yüksek fiyatlı olan filtredir. Bu filtre suyun arıtımını asıl yapan filtre olup bu filtreye gösterilen azami özen suyunuzun daha sağlıklı olmasına yarayacak ve suyun olması gereken normal değerler olmasını sağlayacaktır. Bu filtrede birçok marka bulunmakla birlikte biz müşterilerimize LG, HFT, Vontron ve FILMTEC dışında membran kullanmamaktayız. Özellikle bu membran filtreleri ithal ederken de NSF onaylı olmasına özen göstermekte eğer NSF onaylı değilse bu filtreleri tedarik etmemekteyiz. Bu filtrelerin ömrü TDS cihazları ve pH metre’ler ile ölçülmektedir.

  •  5. Aşama : Post Karbon Su Arıtma Filtresi

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Su arıtma prosesinin son aşaması olan Post Karbon Su Arıtma Filtresi suya asıl tadını veren filtredir, bu filtre ne kadar iyi seçilirse suyunuzun tadı da bir o kadar güzel olur, biz şirketimiz bünyesinde NSF onayı ve sertifikası olmayan hiçbir filtre satmamakta ve müşterilerimizin sağlığını her şeyin önüne koymaktayız. 

6. Aşama : Mineral  Su Arıtma Filtresi

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Mineral Filtre evlerinde küçük çocuk veya yaşlı bulunan ailelere önerdiğimiz filtrelerden biridir, bu filtreler suya ekstra mineral ekleyerek suyunuzu daha mineralli ve sağlıklı bir hale getirir ve çocuklarınız ve evdeki yaşlı insanlar için çok faydalı filtrelerdir. Saydığımız filtrelerin hiçbiri temizlenebilir filtreler değildir, bu filtreler sök-tak filtrelerdir ve ömrü bitince çöpe atılır.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtrelerinin hepsi fabrika üretimi 5 aşamadır ve 11 aşamaya kadar yükseltilebilir.