Arıtmalı Su Sebili

NS-08 Tezgah Üstü Su Sebili

NS-08 Tezgah Üstü Su Sebili

NS-08 Tezgah Üstü Su Sebili, tezgahınızın üstünde çok az bir yer kaplar. Diğer sebillere göre küçük boyutludur ve 10″ filtrelere sahiptir. Toplamda 5 litrelik soğuk, sıcak su tankına sahiptir.

İncele
Oveon Arıtmalı Su Sebili

Oveon Arıtmalı Su Sebili

Oveon Arıtmalı Su Sebili, Taiwan’da üretilen arıtmalı su sebillerinden biridir. Fabrikasyon çıkışlı 5 aşamalı filtreye sahiptir. Lg Membran Teknolojisi kullanılmaktadır.

İncele
NS-02 Arıtmalı Su Sebili

NS-02 Arıtmalı Su Sebili

NS-02 Arıtmalı Su Sebili, 9 litrelik soğuk su tankına ve 3 litre sıcak su tankına sahiptir. Bu sebil diğer sebillere göre daha büyük tanka sahiptir.

İncele
Ns-01 Arıtmalı Su Sebili

Ns-01 Arıtmalı Su Sebili

NS-01 Arıtmalı Su Sebili, 5 aşamalı filtrasyona sahip su sebillerinden biridir. İki adet renk seçeceğine sahiptir. Daewoo Kompresör bulunmaktadır.

İncele
Paslanmaz Çelik Sanayi Tipi Su Sebili

Paslanmaz Çelik Sanayi Tipi Su Sebili

Paslanmaz Çelik Su Sebilleri günlük en az 600-700 litre su arıtım kapasitesine sahiptir. Bu sistemler genelde sanayilerde ve okullarda kullanılmaktadır. Sensörlü ve pedallı modelleri bulunmaktadır.

İncele

Arıtmalı Su Sebili Nedir?

Arıtmalı su sebili nedir sorusunun cevabı, 5 Aşamalı filtrasyon sistemine sahip aynı zamanda pompalı ve pompasız modelleri bulunan su sebili sistemlerinin arıtılmış suyu kendi musluğundan verme işlemidir. Arıtmalı su sebillerinde en az 5 filtre bulunur, içindeki 10 litrelik tank sayesinde suyunuzu depolar ve suyunuz kesildiğinde dahi arıtmalı su sebilinizden suyunuzu almaya devam edersiniz. Aynı zamanda istediğiniz zaman 4 litrelik sıcak su deposu sayesinde çayınızı, kahvenizi de demleyebilirsiniz.

Arıtmalı Su Sebili Fiyatları Ne Kadar?

Arıtmalı Su Sebili Fiyatları evinizde, ofisinizde veya fabrikanızda takılacak sisteme göre değişiklik göstermektedir, genelde arıtmalı su sebili fiyatları 3500₺ ile 7000₺ arası farklılık göstermektedir. Arıtmalı Su Sebili çeşitlerini:

  • Paslanmaz Çelik Su Sebilleri
  • Okul Tipi Su Sebilleri
  • Sanayi Tipi Su Sebilleri
  • Ofis Tipi Su Sebilleri
  • Tezgah Üstü Su Sebilleri Olarak ayırabiliriz.

Bu sebiller müşterimizin kullanım şekline göre şekillenmekte ve ona göre teklif verilmektedir.

Ofis Tipi Su Sebillerinde hem ısıtma, hem soğutma olup genelde 8-10 litrelik depolara sahiplerdir. Bu sebiller de tıpkı ev tipi su arıtma cihazları gibi pompalı ve pompasız olarak ikiye ayrılmaktadır. Suyun debisinin düşük olduğu ve hidroforun yeterince güçlü su dağıtmadığı durumlarda sebil su arıtma cihazı içindeki pompa suyun debisini ve akış hızını arttırmakla görevlidir, bu şekilde suyunuzu kesintisiz bir şekilde almanız sağlanmaktadır.

Arıtmalı Su Sebili Nasıl Temizlenir?

Arıtmalı Su Sebili Nasıl Temizlenir sorusunun cevabı ise arıtmalı su sebili aldığınız firmanın yetkili servisi sayesinde olmalıdır, gayet komplike olan sebil su arıtma cihazlarının temizlenmesi için farklı kimyasallar kullanılmakta ve dezenfeksiyonu bu şekilde yapılmaktadır, filtre değişim tarihlerinin de kesinlikle aksatılmaması, evinizde, işyerinizde sağlıklı suyu kesintisiz olarak almanızı sağlayacaktır.

Sebil Aparatı Ne İşe Yarar?

Sebil aparatı halihazırda kullandığınız su sebillerinizi, arıtmalı su sebiline çeviren aparata verilen addır. Bu aparatın içinde ufak bir şamandıra bulunur ve üstten veya alttan damacanalı sebillere takılır. Tezgahınızın altında bulunan ev tipi su arıtma cihazınızdan, arıtmasız sebilinize hat çekilir, üstüne de cam veya isteğinize göre plastik sebil aparatı takılır. Bu sebil aparatı tezgah altı su arıtma cihazınızdan suyu çeker ve sebil aparatının içi dolunca, şamandıra otomatikman suyu keser. Bu şekilde ekstra bir masrafa girmeden eski kullandığınızı damacanalı sebilden de arıtmalı su alabilirsiniz. Su Sebili Suyu Arıtır mı?

Su Sebili Suyu Arıtır mı sorusu birçok müşterimiz tarafından sorulmaktadır. Eğer sebiliniz arıtmalı bir su sebiliyse evet su sebili suyu arıtır fakat eğer sebiliniz eski tip damacanalı sebillerden ise suyu arıtmaz. Su sebilinin suyu arıtması istendiği takdırda evinize bir tezgah altı su arıtma cihazı bağlatıp üstte bahsettigimiz sebil aparatı takılarak arıtılmış suyu su sebillerinizde de kullanabilirsiniz.

Lg Su Sebili Nedir?

Lg Su Sebili, ev tipi su arıtma cihazlarında da olduğu gibi çok karıştırılmaktadır. Lg Su Sebili diye bir ürün olmamakla birlikte, Sebilli Su Arıtma Cihazında, Lg Kuno marka membran kullanıldığı için müşterilerimizin aklında karışıklık olmakta ve bu ürünlere Lg Su Sebili denmektedir. Lg Su Sebili Fiyatları alacağınız sebilin modeline göre değişkenlik göstermekte olup 2500-4000₺ arası fiyat oynamaları bulunmaktadır. Lg Su Sebilinde kullanılan LG Kuno Membran 13 sarım olup en kaliteli su arıtma filtreleri arasında yer almaktadır.

Şebeke Bağlantılı Su Sebili Nedir?

Gerek Ofis Tipi Su Sebilleri gerek Okul Tipi Su Sebilleri gerekse Paslanmaz Çelik Su Sebilleri, Şebeke Bağlantılı Su Sebili olarak geçmektedir. Bu sebillerin giriş bağlantıları şebeke bağlantılı olarak yapılmaktadır yani şebeke suyundan gelen su bu sistemlerin girişlerine bağlanmakta ve arıtım prosesinden geçtikten sonra sebillerin musluklarından geçmektedir. Şebeke Bağlantılı Su Sebilleri de içlerinde ayrılmaktadır. Bu sebiller pedallı arıtmalı su sebili ve sensörlü su arıtma sebilleridir. Şebeke Bağlantılı Su Sebilleri de ev tipi su arıtma cihazları gibi %99 arıtma garantili sebillerdir.

Tezgah Üstü Arıtmalı Su Sebili & Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı diye de geçen Tezgah Üstü Su Arıtma Sebili 10 inchlik filtrelere sahiptir. Bu 10 inchlik filtreler suyun arıtım prosesini üstlenir. Fabrikasyon çıkışlı 5 aşamalı olan filtreler maalesef ev tipi su arıtma cihazlarında olduğu gibi yükseltirmemektedir. Yani bu cihazlar sadece 5 aşamalı olarak kullanılmaktadır çünkü tezgah üstü su sebilleri yerden tasarruf edilmesi açısından minimal şekilde üretilmektedir. Bu sebillerinde diğer ofis tipi sebiller gibi hem soğutma sistemi hem de sıcak su sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda bu sistemlerde yine diğer sebiller gibi sıcak su çocuk kilidi bulunmakta ve çocuklarımızın güvenliği de düşünülmektedir.

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım