Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı, LG Membran Teknolojisi kullanılan 8 litre depolu su arıtma cihazıdır. Günlük arıtım kapasitesi 300 litredir.

İncele
T1 Su Arıtma Cihazı

T1 Su Arıtma Cihazı

T1 Su Arıtma Cihazı, 8 litrelik depoya ve 5&6 aşamalı modellere sahiptir. 2019 yılında portföyümüze giren bu cihaz, 2020 yılında 398 adet satılmıştır.

İncele
Platinium Su Arıtma Cihazı

Platinium Su Arıtma Cihazı

Platinium Su Arıtma Cihazı, 12litrelik depoya ve 5-6-7 aşamalı modellere sahiptir. 2018 yılında portföyümüze giren bu cihaz, 2020 yılında 680 adet satılmıştır.

İncele
Safir Su Arıtma Cihazı

Safir Su Arıtma Cihazı

Safir Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma’nın en çok satılan modellerindendir. 12 litrelik depoya sahip bu cihaz 5-6-7 aşamalı filtrasyona sahiptir ve 2020’de yaklaşık 1000 adet satılmıştır.

İncele
Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı, ters ozmos sistemini benimseyen ilk su arıtma cihazıdır. Bu cihaz 12 litrelik depoya sahiptir ve bu depo kapalı bir kutuda değildir. Yeni modellerin çıkmasıyla satış rakamları düşmüştür.

İncele
LG Membranlı Doğal Su Arıtma Cihazı

LG Membranlı Doğal Su Arıtma Cihazı

VIP Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma’nın kendi ürettiği cihazlardan biridir. Bu cihaz 2020 yılında 849 adet satılmıştır, ekstra alkali ve mineral eklemeleriyle 7,5-8,5 pH verir.

İncele
Ravent Cool Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı, 5-6 aşamalı filtrasyona sahiptir. Bu cihazın şeffaf ve mat renk seçenekleri bulunmaktadır. 12 litre deposuyla birlikte 4-5 kişilik ailelerde kullanıma uygundur.

İncele
Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı

Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı

Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı, fabrikasyon çıkışlı 6 aşamalı filtreye ve 12 litrelik depoya sahiptir. Taiwan’da üretilmektedir ve 2020 yılında yaklaşık 553 adet satılmıştır.

İncele
Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı, 8 litrelik su deposuna sahip bu cihaz 2 kişilik evlerde kullanılabilmektedir. 5-6 aşama filtrasyona sahip bu cihaz 2020 yılında 457 adet satılmıştır.

İncele

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su Arıtma Cihazı Fiyatları birçok etmene göre değişmektedir. Örneğin binanızdaki suyun debisi yani akış hızı çok düşükse cihazınızda pompa olmasını tercih etmek durumunda kalabilirsiniz, bu durumda cihazınızın ücreti artacaktır. Bunun yanında piyasada bulunan cihazların filtre kaliteleri de farklılık göstermektedir, bu filtrelerin çeşitli sertifikasyonlarının olması ve kaliteleri de su arıtma cihazı fiyatları üzerinde etkilidir. Kaliteli bir su arıtma cihazı alınmak istenmesi durumunda firmamızın en güzide modelleri 1500-2500₺ arası fiyatlar ile değişkenlik göstermektedir.

Su Arıtma Cihazı fiyatları aynı zamanda kasa kalitesine, su arıtma cihazının kasasının yapıldığı materyale göre de değişiklik göstermektedir. Açık Kasa ve Kapalı Kasa olarak bulunan iki farklı sistem bulunmaktadır. Açık Kasa Su Arıtma Cihazı Fiyatları, Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Fiyatları na göre bir tık daha uygundur.

Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarında depo cihazın kasasının içinde değil, dışındadır. Buna istinaden Açık Kasa Su Arıtma Cihazı tezgah altında çok yer kaplamaktadır, deposu dışarda duran bu sistem, tezgah altı su arıtma cihazıdır.

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarında ise depo ve su arıtma filtreleri kasanın içindedir ve tezgahınızın altında çok yer kaplamaz. Tabak, çanak ve diğer malzemelerinizi de tezgahınızın altına veya cihazınızın üstüne koyabilmenize imkan tanır.

Su Arıtma Cihazı Kaç Filtreli Olmalı?

Su Arıtma Cihazı en az 5 filtreli olmalıdır. Bu beş filtre ise spun, gac, blok, membran ve post karbon filtre olmalıdır. Bunun haricinde su arıtma cihazınıza mineral ve alkali filtre eklemesi yapılabilir. Yalnız internette satılan 11-13 aşamalı cihazlar suyun tadını acıtmakta ve kalitesiz filtreler kullanılabilmektedir. Bunun yerine filtre kalitesi yüksek 6 veya 7 aşamalı bir su arıtma cihazı tercih edilebilir. Örneğin membran filtreyi standart ucuz bir membran kullanmak yerine Filmtec Membran kullanabilirsiniz, post karbon filtreyi ise NSF Onaylı Omnipure Post Karbon filtre tercih edebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Ücreti Ne Kadar?

Su arıtma cihazı ücretleri üstte de belirttiğimiz gibi bir çok etmene göre değişmektedir ama kabataslak bahsetmek istersek su arıtma cihazı ücretleri 800 ile 2500₺ arasında değişkenlik göstermektedir.

Su Arıtma Cihazı Bakım Ücreti Ne Kadar?

Su Arıtma Cihazı Bakım Ücreti cihazın içinde kullanılan filtrelere göre değişmektedir fakat kabataslak yıllık maliyetiniz şu an için 300-400₺ dolaylarında olacaktır, bunun haricinde koyulacak artı ve eksi fiyat, firmanın inisiyatifine kalmıştır.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Ev Tipi Su Arıtma Cihazları 800 – 2500₺ arası değişmektedir. Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları takılacak sisteme göre değişiklik göstermektedir. Ev Tipi Su Arıtma Cihazlarında pompalı ve pompasız cihazlar bulunmakla birlikte pompa eklenmesi durumunda su arıtma cihazının fiyatı artmaktadır. Aynı zamanda filtrelerin kalitesine göre de fiyatları değişiklik gösteren bu sistemler evlerinizde kaliteli suyu uygun maliyetlerle üretmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda musluk tipi su arıtma cihazı diye de geçen bu sistemler tezgahınızın altında bulunur ve çok cüzi miktarda yer kaplar. Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları aynı zamanda cihazın 12 ltlik su arıtma tankına veya 8 ltlik su arıtma tankına sahip olmasıyla beraber de değişkenlik gösterecektir.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Yorumları

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Yorumları alınan cihazlara göre değişkenlik gösterecektir. 2020 ve 2021’in en çok satılan cihazları arasında yer alan Ravent Cool, Platinium ve Ravent Smart su arıtma cihazları müşterilerimiz tarafından çok iyi değerlendirmeler almış ve eşlerine dostlarına da tavsiye etmişlerdir. Bunun yanında VIP ve 2021 yılında filtrelerini ithal edip toplamaya başladığımız LG Kuno Membranlı Alize ve Doğal Su Arıtma Cihazları da çok beğenilmiştir. Bu cihazlar da diğer su arıtma sistemleri gibi ters ozmoz ile çalışmaktadır ve en az 5 filtreden oluşmaktadır. Müşterilerimiz istediği takdirde cihazlara alkali ve mineral filtre takviyeleri de yapılabilmektedir.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Markaları

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Markaları olan Ravent Cool, Express Water Pro, Lg Kuno Membranlı Alize Su Arıtma Cihazı 12 litrelik ev tipi su arıtma cihazı markaları arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra evinizde kullanabileceğiniz ev tipi su arıtma cihazı markaları arasında 8 litrelik tanklı su arıtma cihazları da bulunmaktadır. 8 ltlik su arıtma cihazı markaları ve modelleri ise şu şekildedir: Ravent Smart, Doğal, VIP, Express Water 2.2 modelleridir. Bu modeller de tıpkı diğer modeller gibi kapalı kasa olmakla beraber tezgah altı su arıtma cihazlarıdır. Bu cihazların bazılarında NSF onaylı filtre ve tank bulunmasından ötürü fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Filtreleri

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Filtreleri arasında Spun yani sediment, GAC Karbon, Blok Karbon, Membran ve Post Karbon yani tatlandırıcı filtre bulunmaktadır. Bu filtreler su arıtma sistemlerinin çalışma prensibini oluşturmaktadır. Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Filtreleri Fiyatları, kullanılan filtrelerin NSF Onaylı olması , Inline veya Açık Kasa Su Arıtma Filtresi olmasıyla da değişiklik göstermektedir. Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Filtreleri en az 5 aşamalı olmalıdır, aynı zamanda membran filtresinin de olması zorunludur. Çünkü ters ozmoz sistemini kullanan ev tipi su arıtma cihazları asıl su arıtımını membran filtre sayesinde yapmaktadır. İlk üç aşamada olan spun, gac ve blok karbon filtreler membran filtrenin ömrünü uzatmakta aynı zamanda da suyun kaba partiküllerini tutmaktadır. Kaba partikül diye tabir ettiğimiz, asbest, klor, çamur pas gibi Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Filtreleri genelde Taiwan, ABD ve Çin’den ithal olarak gelmektedir. Son iki-üç yıl içinde Türkiye içinde de üretimleri başlamış ve şirketlerimiz kaliteli işlere imza atmıştır.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı tavsiyesi verecek olursak en az 4 kişilik ailelere 12 litrelik modellerimizi, 2-3 kişilik hanelere de 8 litrelik modellerimizi önerebiliyoruz. Aynı zamanda su debisi yani akış hızı düşük olan dairelerde pompalı cihazları, debisi normal ve binasında hidrofor olan hanelere de pompasız su arıtma cihazlarımızı önerebiliriz. Tezgah altında fazla yeri olmayan müşterilerimiz için ise çekmece modeli slim cihazlarımız bulunmaktadır. Slim Su Arıtma Cihazları çekmecelere rahatlıkla sığabilmektedir, deposu cihazın dışında bulunan bu sistemlerin ana kasası çekmeceye monte edilebilse bile deposu farklı çekmecelere veya kapakların içine monte edilebilir. Bu sayede boş kısma depo koyularak yerden yüksek tasarruf sağlanmaktadır.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

Ev Tipi Su Arıtma Cihazlarında en az 5 adet filtre bulunmaktadır. 1. Su sediment filtreye girer, sediment filtre suyun kaba partiküllerini tutar.5 mikron ve 1 mikron değerinde sediment filtreler bulunmaktadır. 2. Sedimentten çıkan su granül aktif karbon filtreye girer, granül aktif karbon su arıtma filtresinde suyun kloru alınır. Aktif Karbon filtre Aktif Karbon madeninden oluşmaktadır. 3. Aktif Karbondan çıkan su ise blok karbona geçer, blok karbonda ise aktif karbondan geçen aktif karbon maden partikülleri tutulur ve su membran filtreye iletilir. 4. Membran filtre küçük gözeneklerden oluşmaktadır, membran filtrelerin fiyatları sarım sayısına göre değişmektedir, bu gözeneklerden hiçbir şekilde zararlı kanserojen maddeler geçemez ve %99 arıtım garantisi verilmektedir. Bu filtreden sonra su post karbon filtreye aktarılır. 5. Post Karbon filtre Hindistan Cevizi Kabuğu’nun yakılmasından oluşmuştur. Bu filtre ne kadar kaliteli olursa suyun tadı da o kadar kaliteli olacaktır.

Naturel Su Arıtma sistemleri 81 ile uzanan teknik servis ağı, birçok mutlu müşterisi, Ankara’daki üretim tesisleri ve bunun haricinde birçok teknik servis ve satış elemanıyla birlikte sektörde uzun yıllardır süren serüveniyle müşterilerine en doğru hizmeti en ucuz su arıtma cihazı fiyatlarıyla vermektedir. Sektördeki rekabet şartları ve şirketlerin büyüme kapasiteleri sebebiyle düşen maliyetler söz konusu olunca siz değerli müşterilerimiz su arıtma cihazlarını daha uygun fiyatlara almakta ve en kaliteli hizmeti birkaç yıl öncesine göre cok daha uygun fiyata en değerli ve kaliteli hizmeti satın almaktadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri tüm müşterilerle birebir görüşerek isterlerse cihazlarının ücretsiz keşifini yapıp ardından da su tahlillerini yaparak müşterilerine kullandığı suyun ne gibi tehlikelere sahip olduğunu gördükten sonra en uygun sisteme karar vermektedir. Naturel Su Arıtma Cihazları geniş ürün gamıyla müşterilerine ev tipi su arıtma cihazları konusunda hizmet verirken bir yandan da endüstriyel su arıtma sorumlularımız iş yerleri, lokantalar, cafeler gibi su tüketimi yüksek olan yerlere direk akışlı reverse osmosis, tandem yumuşatma gibi büyük sistemlerle bu tarz kurumsal müşterilerimize en kaliteli hizmet sağlamak için Türkiye’nin dört bir yanında ücretsiz keşifler yapmaktadır.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı Fiyatları

NS-02 Portatif İkili Su Arıtma Cihazı

Tezgah üstü su arıtma cihazı olan NS-02 Portatif İkili Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin kendi imalatı olan bu sistem içindeki karbon ve reçine madenleri ile sudaki birçok zararlı mikroorganizma, bakteri, mikrop, asbest, kloru emmek ve sizlere sağlıklı suyu reverse osmosis sistemlere göre daha uygun maliyetle üretmektedir fakat biz her zaman müşterilerimize fiyatı biraz daha tuzlu olsa bile ters ozmoz arıtma sistemini kullanan reverse osmosis su arıtma cihazlarını öneriyoruz, bunun yanında quartz madeni de bulunan üçlü su arıtma cihazları da ikili portatif su arıtma cihazına göre bir tık daha iyi su arıtımı yapmaktadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin en uygun cihazı olan bu sistem 600₺ dir.

Karbon ve reçine tüplerici haricinde içeriğinde quartz madeni bulunan bu nadide cihaz tıpkı NS-02 Portatif İkili Su Arıtma Cihazı gibi Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin kendi ürettiği, test ettiği, ISO 9001, ISO 14001 ve TSE belgelerini kendi aldığı güzide cihazlardan biridir. Naturel Su Arıtma Sistemleri bu cihazları ürettikten sonra üretim tesislerinde hepsini denemekte ve siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatla, en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu yolda yalnız bırakmayan kırk bini aşkın müşterisiyle Naturel Su Arıtma Sistemleri sektörde gücünü korumakta ve üretim kapasitesini arttırmaktadır. Naturel Su Arıtma sistemlerinin en ucuz ikinci su arıtma cihazı olan üçlü portatif su arıtma cihazı 700₺’dir.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Fiyatı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları
Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Açık Kasa Reverse Osmosis Cihazı reverse osmosis sistem yani ters ozmoz arıtma prosesini kullanan sistemlerin ilk üretilen modellerindendir. Bu modelin deposu cihazdan ayrı bir yere koyulur ve 8lt veya 12litrelik depolarla modifike edilebilir. Naturel Su Arıtma Sistemlerinin kullandığı tüm reverse osmosis sistemler NSF onaylı su arıtma cihazı filtreleri kullanmaktadır. Bu sistemlerin geneli ithal malzemelerden oluşur ve Naturel Su Arıtma Cihazları siz değerli müşterileri için bu cihazların ve filtrelerin tüm yeterlilik belgelerini kontrol etmekte, tedariğini buna göre oluşturmaktadır. NSF onaysız filtreleri asla kullanmamakta, müşterilerimizin, ailesinin, iş arkadaşlarının sağlığını her şeyin önünde tutmaktadır.

Ravent Cool Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları
Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Ravent Cool sistem 2017,2018,2019 yılında en çok satılan ve en iyi su arıtma cihazlarından biridir. Ravent Cool sistem müşterilerin tüm isteklerini karşılayabilen güzide sistemlerden biri olup evinize, ailenize, iş yeri arkadaşlarınıza ve tüm tanıdıklarınıza değer katar, evinizde ve bu tarz mecralarda kendi sağlıklı suyunuzu kendi musluğunuzdan üretmenizi sağlar. Bu sistemler deniz suyunu bile arıtabilen ters ozmoz arıtma prosesini kullanmakta ve üretim esnasında içinde beş adet filtre ile üretilmektedir. Müşterilerimizin değerli isteklerine göre alkali ve mineral filtreler eklenerek su daha sağlıklı hale getirilebilmektedir. Basıncı düşük ve hidrofor kullanılmayan yüksek binalarda ise müşterilerimize kreatif çözümler üretmekte ve pump sistemiyle sularınızın basınçlı akmasını sağlamaktayız. Değişik fiyat seçenekleri bulunan bu sistem 1000-1600₺ arası değişmekte olup siz de detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Ravent Cool Su Arıtma Cihazı ‘ nı incelemek için tıklayınız.

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart su arıtma cihazı da Ravent Cool Sistem gibi kapalı kasa reverse osmosis su arıtma cihazlarından biridir ve deposunu içinde barındırır, bu cihazlar Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin ithal edip dağıttığı en kompakt sistemlerin başında gelmektedir. Çok stabil çalışan bu sistem herhangi bir arıza durumunda kaçak su tespiti yapmaktadır. Müşterilerimize en değerli hizmeti, en uygun fiyatla vermek için çıktığımız bu yolda Ravent Su Arıtma Cihazlarımızı işlerimizi kolaylaştırmakta ve %90’a varan müşteri memnuniyetiyle sattığımız sistemler arasında liderliğe göz kırpmaktadır. Ravent su arıtma cihazı ‘nı incelemek için tıklayınız.

VIP Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları
Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su Arıtma Cihazı fiyatlarında Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı olarak görünen bu sistem Naturel Su Arıtma’nın çeşitli komponentlerle birlikte ürettiği bir sistemdir. Bu sistem müşterilerin isteğine göre modifike edilebilir ve en kaliteli membran filtreler olan LG, Vontron, Filmtec ve EV markalar kullanılabilir bunun dışında post karbon olarak da OmniPure, AquaTürk gibi filtrasyon markalarını tercih edebilir, sağlıklı suyunuzu normalden daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Diğer kapalı kasa su arıtma cihazları gibi deposunu içinde barındıran bu sistem belirli yıllarda, çeşitli ödüllere de layık görülmüştür. Birçok filtre markası ve farklı seçenekler içeren bu sistem aynı zamanda değişik renk seçeneklerine de sahip olup müşterilerimizin zevkine göre renkleri değiştirilebiliyor.

Su Arıtıcı cihazlar, suyun şebeke hattından geldiği ilk halinden tamamen farklı bir şekilde kullanılabilir olmasını sağlıyor. Cihazın kurulmadığı dönemde gelen çok yüksek oranda kireç ve klor barındıran suyun, cihaz kurulduktan sonra rahatlıkla içilebilir hale gelmesi mümkün oluyor. Maliyetler artırılmadığı gibi, evin tüm ihtiyaçlarında kullanılabilecek temiz, yumuşak suya erişmeniz mümkün oluyor. İstediğiniz her zaman için Naturel Su Arıtma şirketiyle iletişime geçebilir ve tüm ürünlerle ilgili fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Belirlenen fiyatların minimum tutarlarla değerlendirmeye sunuluyor olması, her zaman için arıtıcıyla tasarruf etmenizi destekliyor. Türkiye genelinde pek çok şehirde şebeke sularının çok yüksek oranda klorlu ve sert bir şekilde geliyor olması nedeniyle, arıtıcı kullanılması mecburi hale geliyor. Evde yemek yaparken veya su içmek için normal kullanımlarda dahi bu cihazlar sayesinde hiçbir şekilde damacanaya ihtiyacınız kalmayacaktır.

Arıtıcı satın alırken, ürün fiyatlarına web sitesinden ulaşabilirsiniz. Sadece evsel kullanımlara özel olarak belirlenen 8 farklı ürün bulunduğu için, siparişlerinizi verirken Türkiye’de taksitle veya nakit ödeme yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle su artıcı siparişlerinizi verirken ürünlerin teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz için, hangi ürünün hangi boyutlarda olduğu ve kurulumunun nasıl yapılabileceği hakkında bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Satış fiyatlarının ürünlere göre değişmesinden ötürü, sabit bir ücret belirlenmesi mümkün değildir. Ayrıca kapalı kasa ve açık kasa olan ürünlerde de birbirinden farklı olan ücretler talep ediliyor. Siparişlerinizi verirken, müşteri hizmetlerinden fiyat bilgisi alabiliyorsunuz.

Su Aritici Fiyatları

Su arıtma sistemleri için NS 1, NS 2, NS 3, NS 4, NS 5, NS 6, Kapalı kasa reverse osmosis ev tipi su arıtma cihazı, özellikle ürün yapıları hakkında detaylı bilgi paylaşılarak satışa sunuluyor. Türkiye’de müşteriler tarafından evlerde veya iş yerlerinde kullanılabilecek modeller hakkında fiyat alınabilmesi için Naturel Su Arıtma tarafından müşteri hizmetleri hattından bilgi verilebiliyor.

Gün içerisinde tüm ihtiyaçların hızlıca karşılanabileceği, suyun çok kısa sürede arıtılabileceği şekilde çeşitli cihazlarla ilgili talepte bulunulabilir. Ev tipinde açık kasa veya kapalı kasa olan ürünler için satın alma talebi oluşturabilir, ücretleri sadece ürünlerin kendi kullanım durumlarına bağlı olarak öğrenebilirsiniz. Arıtma ürünlerinde her bir modelin kendi farklı boyutu ve fiyatı bulunduğu gibi, günlük kaç metreküp kullanımlar için maksimum verimlilikte çalıştığını da görebilirsiniz.

Su Arıtıcı Filtre Fiyatları

Su arıtıcı satın almak isteyen kişiler tarafından filtreler ve cihazın geneli için satın alma işlemlerinin farklı fiyatlardan gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Arıtma cihazlarında yeni teknoloji modellerden faydalanıldığı için, binlerce müşteri tarafından benzer mantıkla filtreler kullanılıyor. Sadece suyun yumuşatılması ve içiminin kolay hale getirilmesi için değil, direkt olarak sudaki tüm klorun ve kirecin alınabilmesi için de özel olarak işlemler gerçekleştiriliyor.

Maliyetlerin ortalamanın çok altına indirilmesini sağlayan bir yapısı bulunduğu için, arıtıcı filtrelerden faydalanarak minimum ücretlerle satın alma talebinizi oluşturabilirsiniz. Su arıtmayla ilgili girişimlerde her bir çeşme için farklı cihazla yüzlerce TL ödeme yapılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Evin veya iş yerinin tesisat girişinden itibaren, tesisatın geçtiği tüm çeşmelere etki edecek şekilde başlangıç noktasındaki en uygun yere kurulum yapılacaktır. Ürünün kendi kullanım özelliklerinden ötürü, filtre yapısını tüm çeşmelerde değerlendirmek mümkün oluyor.

Su Arıtıcı Membran Fiyatları

Su arıtma cihazları, satışla ilgili belirlenen güncel ücretlerinin Naturel Su Arıtma telefon numarası aracılığıyla iletişime geçildiğinde öğrenilmesi mümkün oluyor. Her bir cihaz için açıklanan fiyat farklı olduğu gibi, membran değerlerinin de müşteri hizmetlerinden öğrenilmesi sağlanıyor. Türkiye’de özellikle suyun arıtılmasıyla ilgili belirlenen ücretin direkt olarak cihaza göre değişiklik gösteriyor olması nedeniyle, evsel kullanımlarda veya endüstriyel kullanımlarda ürün değerleri de farklılık gösterebiliyor.

Siparişlerinizi tek bir ürün için verebileceğiniz gibi, farklı daireler veya iş yeri şubeleri için de verebilirsiniz. İndirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz binlerce ürünlük stok bulunuyor olması, masraflarınızın yıllar boyunca yüzlerce TL azalmasını sağlayacaktır. En basit tasarıma sahip klor ve kireç temizleyici cihazı satın alabileceğiniz gibi, hattın en geniş kapsamlı modelini de sipariş edebilirsiniz. Ürünler arasındaki kullanım farkları yerine, günlük kullanılan metreküp üzerinden bir belirleme işleminin yapılması mümkün oluyor.

Siz de bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım