Daire Girişi Su Arıtma

Atlas Su Arıtma

Atlas Su Arıtma

Atlas Su Arıtma Cihazı, daire girişine bağlanan üç adet filtreden oluşur. Suyun kirecini, klorunu alır. Tüm daireye kireçsiz su verir.

İncele
Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı genelde binalar,evler ve birçok kurumsal müşteride kireçsiz su ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır.

İncele
Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı, villa tipi ve müstakil evlerde kullanılan su yumuşatma cihazlarıdır. Bu cihaz tüm evinize kireçsiz su aktarımını sağlar.

İncele

Daire&Bina Girişi Su Arıtma Cihazı

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı genelde Atlas Filtre’ler ile yapılan arıtma prosesine verilen addır. Daire Girişi Su Filtresi olan filtrelerin housingleri yani içinde barındığı kaplar Atlas markadır.

Atlas Marka Housing’ler İtalyan üretimidir.

İtalyan üretimi olan bu housingler yüksek basınca dayanıklıdır, hiçbir şekilde patlama veya çatlama durumları olmaz.

Atlas Marka Housing’ler tekli ve üçlü şekilde satılmaktadır.

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatları 300₺’den başlamaktadır.

Tekli Atlas Housing içinde bulunan filtre ile birlikte verdiğimiz sistem en uygun daire girişi su arıtma cihazı’dır.

Bunun yanında bulunan üçlü daire girişi kireç önleyici filtre ve üçlü atlas housing filtre de bulunmaktadır. Bu sistem daha ayrıntılı bir arıtım prosesi gerçekleştirmektedir.

Daire Girişi Su Filtresi

Daire Girişi Su Filtresi üstte de bahsettiğimiz gibi tekli veya üçlü housing içinde bulunmaktadır.

Bu sistemler daire girişi ve bina girişi su arıtma cihazı olarak geçmektedir.

Bu sistemlerin montajı su saatinin olduğu yere bağlanır ve dairenizin tüm musluklarından kireçsiz ve klorsuz su akar.

Daire girişi su arıtma cihazları ve daire girişi kireç önleyici filtreler tam anlamıyla ters ozmoz sistemini kullanmadığı için içme suyu kalitesinde su elde edilemektedir. İçme suyu elde etmek isteyen müşterilerimize ev tipi su arıtma cihazları yani tezgah altı su arıtma cihazı önerip aynı zamanda içme suyu ihtiyaçlarını da bu şekilde karşılayabiliyoruz.

Daire Girişi Su Arıtma Kullananlar

Daire Girişi Su Arıtma Kullananlar suyunu kireçsiz içiyor.

Daire Girişi Su Arıtma Kullananlar suyunu klorsuz içiyor.

Daire Girişi Su Arıtma Kullananlar çaylarını daha lezzetli ve yumuşak içiyor.

Daire Girişi Su Arıtma Kullananlar’ın elektronik eşyaları, kullanmayanlara göre çok daha uzun ömürlü.

Daire Girişi Su Arıtma Kullananlar duşakabinlerinde kireç lekesiyle karşılaşmıyor.

Daire Girişi Su Arıtma Kullananlar çaydanlıklarında kireç lekesiyle karşılaşmıyor.

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatları Ne Kadar?

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatları 300₺ ‘den başlamaktadır.

En uygun modeller Taiwan üretimidir.

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı tavan rakamı 1250₺ ‘dir.

1250₺’lik sistemin içinde İtalyan üretimi olan Atlas Housingler kullanılmaktadır. Atlas Housingler NSF onaylıdır. Bu housinglerin içinde ise sediment, silifoz ve aktif karbon filtre bulunur.

Daire Girişi Su Filtresi Nelerdir?

Daire Girişi Su Filtresi şunlardır:

1. Yıkanabilir Sediment veya Spun Filtre

2. Silifoz Filtre

3. Reçine Filtre veya Aktif Karbon Filtre.

Daire Girişi Su Filtresi Ne İşe Yarar?

Daire Girişi Su Filtresi suyunuzdaki kireci ve kloru arıtır. Bu sistemler sayesinde kireçten kurtulduğunuz için çaydanlığınızda, duşakabininizde ve diğer yerlerde kireç lekeleri olmaz.

Aynı zamanda buzdolabı ve beyaz eşyalarda da kullanılacak kireçsiz su, elektronik eşyalarınızın ömrünü bir hayli uzatacaktır.

Daire Girişi Su Filtreleri şu şekildedir:

  1. Yıkanabilir Sediment veya Spun Filtre: Tıpkı reverse osmosis su arıtma cihazlarında bulunan spun filtre gibi bu filtre de suyun kaba partiküllerinden arınmasını sağlar. Kaba partiküllerin diğer filtrelere geçmemesi bu filtreden sonraki bulunan filtrelerin de ömrünü uzatacaktır.
  2. Silifoz Filtre: FDA onaylı kullanılan Silifoz Filtreler suyun arıtım prosesinde, suyun kirecini almakla görevlidir. Bu filtrenin kullanıldığı durumlarda su kireçten arınır ve tüm musluklarınızdan kireçsiz su akar, bunun yanında üstte de belirttiğimiz gibi elektronik cihazlarınızın ömrü de kireçsiz su kullanılmasından kaynaklı uzar.
  3. Aktif Karbon Filtre: Aktif Karbon Filtre, aktif karbon madenini eritilmesinden ve parçalanmasından üretilen bir filtredir. Bu filtre sayesinde suyun kokusu düzenlenir, aktif karbon filtre birçok alanda kullanılmakla birlikte daire girişi su arıtma cihazlarında da kullanılmaktadır. Bu filtre sayesinde suyun kokusu ve kloru düzene sokulur.
  4. Reçine Filtre: Reçine Filtre, birçok su yumuşatma cihazında kullanılmaktadır(Örn: Tandem Su Yumuşatma Cihazı , Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Cihazı). Atlas Housing’in içinde bulunan reçine minerali suyun kirecini alır, Silifoz kullanılması durumunda reçine filtreye gerek duyulmamaktadır.

Daire Girişi Kireç Önleyici Filtre

Daire Girişi Kireç Önleyici Filtre üstte de bahsettiğimiz Silifoz ve Reçine filtrelerden oluşmaktadır. Daire Girişi Kireç Önleyici olarak geçen bu mineraller Atlas Housing’in içinde bulunur ve su saatine bağlanır. Su saatine bağlanan daire girişi kireç önleyici filtre suyunuzdaki kireci alır ve tüm dairenize kireçsiz su iletir. Yüksek basınca dayanıklı Atlas Housing’ler hiçbir şekilde patlama, çatlama yapmaz.

Bina Girişi Su Filtresi

Bina Girişi Su Filtresi, bina girişine takılan tüm filtrelere verilen addır. Bina Girişine bağlanan bu sistemler, büyük tipte de küçük tipte de olabilmektedir. Özellikle bina girişlerine tüm dairelere arıtılmış su gönderecek kadar büyük sistemler endüstriyel su arıtma sistemleri olarak geçmektedir. Bu sistemler tüm binaya göre ayarlandığı için, maliyet oldukça düşüktür. Aynı zamanda bu sistemler otomatik sistemler olup hiçbir manuel müdahaleye ihtiyaç kalmamaktadır.

Bina Girişi veya Konut Girişi Arıtma Cihazı ve Cihazları konusunda uzman olan firmamız tandem yumuşatma, daire tipi su arıtma cihazları, apartman su arıtma sistemlerinin ithalat ve imalat işlerini siz değerli müşterilerimiz için yüklenmekte ve size en sağlıklı suyu en ucuz maliyetlerle üretmek için tüm çabalarını seferber etmektedir. Türkiye’nin 81 ilinde birçok müşterisi bulunan ve ev tipi su arıtma cihazlarında da uzman olan firmamız bir yandan da bu tarz endüstriyel sistemlerin imalatını ve ithalatını yüklenmekte, su ihtiyacı aşırı yüksek olan dairelere de daire girişi cihaz takarak bu işleri çözmektedir. Tabiki bazı müşterilerimiz sadece kendi dairesine bu tarz bir cihaz istemekte ve biz de onlara kreatif çözümler sunarak onları mutlu etmekteyiz, tek kendi dairesine isteyen müşterilerimize kendi imalatımız olan TSE ve ISO9001, ISO14001 gibi çeşitli yeterlilik belgelerine sahip olan tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş daire modelimizi önermekte ve montajını yapmaktayız. Bu sistemleri dilerlerse apartmanın kazan dairesine bağlamakta ve apartmandaki tüm musluklardan kireçten ve klordan arındırılmış berrak bir su alınmaktadır, bu suyun en büyük faydası ise cildinizi yumuşacık yapmasıdır.

Şebeke Suyu Filtresi

Şebeke Suyu Filtresi, şebeke suyu kullanan müşterilerimiz için kullanılmaktadır. Genelde Şebeke Suyu diye tabir edilen şey endüstriyel su arıtma sistemleri’dir. Bu sistemler müşterinin tüketimine, suyunun analizine göre şekillenen sistemlerdir. Kesinlikle suyun analizi yapılmadan sisteme karar verilmemesi gerekir çünkü şebeke suları sürekli değişkenlik gösteren maddeler barındırmaktadır. Bu maddelerin arıtımları ise farklı sistemler tarafından yapılmaktadır.

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Seti

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı SetiDaire Girişi Su Arıtma Cihazı Seti dediğimizde aklımıza ilk olarak Tandem Yumuşatma Sistemleri gelmektedir. Tandem Yumuşatma Sistemleri en üst düzey teknolojilerle üretilmiş olup tam otomatik su arıtma sistemlerindendir. Daire girişi kireç önleyici olan bu sistemler istendiği takdirde İtalyan menşeili antiscalantlarla da desteklenmekte ve müşterilerimize sağlıklı suyu çok uygun maliyetlerle vermekteyiz, sizin de izninizle lafımızı cok uzatmadan bu Tandem Yumuşatma Sistemlerinin ne işe yaradığına bir göz atalım isterseniz.  Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Seti hakkında bilgi almak istiyorsanız siz de buraya tıklayarak yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Tandem Yumuşatma Sistem

Daire Girişi Su Arıtma Cihazlarından olan Tandem Yumuşatma Sistemi içinde reçine bulunduran tam otomatik bir sistemdir ve bu madenlerin çoğu waterquality onaylıdır . Bu sistem resimde gördüğünüz gibi iki adet tanktan oluşur ve genelde bu tanklar birbirine bağlı tanklardır, bu tanklara ekstra olarak bir de tuz tankı bulunur, tuz tankı tandem yumuşatmanın tüplerinin içindeki reçine mineralinin bakımının yapılmasına yarar ve bu bakımı yaparken tüpün biri çalışır durumda diğeri ise standby durumda bulunur, tüpün biri tuz tankından gelen tuz ile kendini bakıma alırken diğer tüp ise müşterilerimize sağlıklı suyu sunmaya devam eder. Tandem Yumuşatma Sistemi genelde site su arıtma sistemleri, apartman su arıtma sistemleri gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu sistemler çok eşsiz sistemler olup yumuşacık suyunuzu evinizdeki, apartmanınızdaki tüm musluklardan almanızı sağlar.

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım