Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı genelde binalar,evler ve birçok kurumsal müşteride kireçsiz su ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır.

İncele
Ultraviyole Su Arıtma Sistemleri

Ultraviyole Su Arıtma Sistemleri

Ultraviole Su Arıtma Sistemi ile 254 nm dalga boyundaki mor ötesi ışınlara maruz bırakılarak, DNA ve RNA yapılarının bozularak zararsız hale getirilmesi işlemine mikrobiyolojik arıtım denir.

İncele
Paslanmaz Çelik Sanayi Tipi Su Sebili

Paslanmaz Çelik Sanayi Tipi Su Sebili

Paslanmaz Çelik Su Sebilleri günlük en az 600-700 litre su arıtım kapasitesine sahiptir. Bu sistemler genelde sanayilerde ve okullarda kullanılmaktadır. Sensörlü ve pedallı modelleri bulunmaktadır.

İncele
Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı, villa tipi ve müstakil evlerde kullanılan su yumuşatma cihazlarıdır. Bu cihaz tüm evinize kireçsiz su aktarımını sağlar.

İncele

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları Ne Kadar?

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları sistemin kurulacağı yere, sistemin kullanım amacına göre değişkenlik göstermektedir fakat sanayi tipi su yumuşatma cihazı fiyatları 5000-6000₺ den başlamaktadır.

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı Nerelerde Kullanılır?

Aklınızın alabileceği çoğu sektörde Sanayi Tipi Su Arıtma ve Yumuşatma Sistemleri kullanılmaktadır. Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazının kullanıldığı başlıca sektörleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Kozmetik Sektörü(Saf Su İhtiyacı İçin)
  • Besicilik(Mineralli arıtılmış su için)
  • Cam Üretim Sektörü (Saf Su İhtiyacı İçin)
  • Oto Yıkama Şirketleri (Kireçsiz Su İhtiyacı İçin)
  • Otomotiv Sektörü (Kireçsiz Su İhtiyacı İçin & Makine Ömrü Uzatmak İçin)

Sanayi Tipi Su Yumuşatma Cihazı Fiyatları Ne Kadar?

Sanayi Tipi Su Yumuşatma Cihazı Fiyatları da 6000₺’den başlamaktadır.  Üretim kapasitesine ve isteğe göre bu sistemler çeşitlendirilip büyütülebilir.

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları genelde Endüstriyel Ters Ozmoz Sistemlerden, Kum Karbon Filtrasyon ve Yumuşatma Sistemlerinden oluşur. Endüstriyel Ters Ozmoz sistemi suyun ters ozmoz prensibiyle arıtılmasıyla oluşur. Suyu %99 arıtma garantisine sahiptir. Müşterilerimiz Saf Su istediği takdirde Endüstriyel Ters Ozmoz sistemlerinin sonuna mixbed reçine dolu bir yumuşatma tankı bağlanarak suyun iletkenliği düşürülür ve saf hale getirilir. Bunun dışında eğer suda kaba partikül sayısı(tortu, pas, çamur) çok fazla ise bu sistemlerin önüne Kum, Karbon Filtrasyon sistemi kurulur ve sudaki kaba partiküllerin tutulması amaçlanır.

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı Ne İşe Yarar?

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları kullanım olarak çeşitlilik gösterse de kullanım şekline göre sanayi tipi su arıtma cihazlarının neden kullanıldığını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Saf su üretimi için kullanılır.(Özellikle Saf Su İle Üretim Yapan Tesislerde, bu tesisler genelde kozmetik ve medikal şirketleridir.)
  • Mineralli su üretimi için kullanılır.(Besicilikte ve Tavuk Çiftliği Su Arıtma Sistemlerinde özellikle Mineralli Su Üretimi bir hayli arttırmaktadır.)
  • Kireçsiz su ihtiyacı için kullanılır.(Birçok sektörde kullanılan otomasyon makinaları kireçsiz suya ihtiyaç duymaktadır, bunun yanında oto yıkama su arıtma cihazları da kireçsiz su ihtiyacını karşılamaktadır.)

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı Bakımı Nasıl Yapılır?

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı Bakımı Nasıl Yapılır sorusunun cevabı kesinlikle işi bilen yetkili su arıtma personelleri tarafından olmalıdır. Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazlarının içindeki sanayi tipi su filtresi veya madenler eskiyebilir, bu eskimeler sonucu üretim düşecektir, endüstriyel ters ozmoz sistemlerde filtreler değişilmeden önce membran kimyasalı ve antisklant kullanılıp su arıtma filtresi açılmaya çalışır eğer açılırsa filtre değişimine gerek kalmamaktadır, açılmadığı durumda ise Endüstriyel Ters Ozmoz sistemlerinin filtrelerinin değişmesi gerekmektedir.

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım