Tuzlu Su Arıtma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı genelde binalar,evler ve birçok kurumsal müşteride kireçsiz su ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır.

İncele
Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı, villa tipi ve müstakil evlerde kullanılan su yumuşatma cihazlarıdır. Bu cihaz tüm evinize kireçsiz su aktarımını sağlar.

İncele

Tuzlu Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Tuzlu Su Arıtma Cihazı Fiyatları kurulacak sistemin kapasitesine, müşterimizin su tüketim ihtiyacına göre değişmektedir. Tuzlu Su Arıtma Cihazı Fiyatları 1200₺’den başlamakta ve artarak devam etmektedir. Bu sistemler manuel ve otomatik sistemler olarak ikiye ayrılmaktadır. Manuel sistemlerde daire girişine 3 adet housing içine, tuzlu su filtresi bağlanır ve bu filtrelerin biri reçine mineralinden oluşmaktadır, reçine minerali suyun içindeki kireci arıtmakta ve kireçsiz su sağlamaktadır. Otomatik Tuzlu Su Arıtma Cihazlarında ise yumuşatma tankları bulunur bu tanklar en az 75 litre reçine barındırmaktadır, sistem büyüdükçe içindeki reçine minerali miktarı da artar, tankların üstünde ise otomatik valfler bulunur, bu valfler reçine mineralinin yıkanması ve bakımının yapılması için gereken tuzlu su bakımını otomatik şekilde yapar.

Tuzlu Su Arıtma Sistemleri

Tuzlu Su Arıtma Sistemleri ev tipi ve endüstriyel tuzlu su arıtma sistemleri olarak değişmektedir. Ev Tipi Su Arıtma Cihazları içinde kullanılan özel DuPont Filmtec membran filtre, tuzlu su arıtımında bir numaralı membran filtredir. Özellikle kireçli ve tuzlu suyun yüksek olduğu yazlık bölgelerde kullanılan özel filtreler sayesinde tuzlu su arıtımı gerçekleştirilir ve memba suyu kalitesinde su elde edilir. Bu cihazlar genelde 5 filtreden oluşur ve sudaki klor, asbest, kireç ve arsenik gibi birçok maddeyi arıtır.

Otomatik Tuzlu Su Arıtma Cihazlarında ise üstte bahsettiğimiz gibi otomatik valfler bulunur, bu valfler yumuşatma tankının içindeki reçine mineralini yıkamak ile görevlidir. Tuzlu Su Arıtma Sistemi Valfinin ayarları endüstriyel teknik servisimiz tarafından yapılır ve müşterinin dilediği saatte kurulan sistem kendini bakıma alır. Bu sistemlerin en küçüğü mini kabinet su yumuşatma cihazı’dır, bu cihaz genelde villalarda ve yazlıklarda tercih edilmektedir. Su tüketimi arttıkça tandem ve single su yumuşatma cihazlarına geçiş yapılmaktadır.

Tuzlu Su Arıtma Cihazı

Tuzlu Su Arıtma Cihazı

Tuzlu Kuyu Suyu Arıtma

Tuzlu Kuyu Suyu Arıtma sistemlerinde de diğer tuzlu su arıtma sistemleri gibi endüstriyel ozmoz ve tandem yumuşatma sistemleri kullanılmaktadır. Endüstriyel Ozmoz Sistemlerin en küçüğü 5 ton gün arıtma sistemleridir. Bu filtrelerin membranları eğer deniz suyu arıtılacaksa Seawater Membran olarak seçilmektedir. Seawater membranlar tuzlu su arıtımında yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sistemler özellikle yazlık bölgelerde Ege, Akdeniz ve çevresinde kullanılır ve deniz suyu arıtımında görev alır. Bunun yanında Kuyu Suyu Arıtma Sistemlerinde’de kullanılan endüstriyel membranlar yüksek su üretim kapasitesine sahiptir.

 

Arıtıcılar, evlerde ve iş yerlerinde suyun damacanalarla alınmasıyla ilgili masrafları ve damacana taşıma zorunluluğunu tamamen ortadan kaldırıyor. Gün içerisinde çok yüksek miktardaki su tüketimleri için de uygun olması, tek kişi yaşanan bir evde de binlerce TL kazanç sağlanabiliyor olması nedeniyle su arıtma sisteminden yararlanabilirsiniz. Evler için farklı, endüstriyel faaliyetlerdeki binlerce metreküplük kullanımlarda farklı sistemler oluşturuluyor.

 

 

 

Su Arıtıcılar, evlerde ve iş yerlerinde suyun damacanalarla alınmasıyla ilgili masrafları ve damacana taşıma zorunluluğunu tamamen ortadan kaldırıyor. Gün içerisinde çok yüksek miktardaki su tüketimleri için de uygun olması, tek kişi yaşanan bir evde de binlerce TL kazanç sağlanabiliyor olması nedeniyle su arıtma sisteminden yararlanabilirsiniz. Evler için farklı, endüstriyel faaliyetlerdeki binlerce metreküplük kullanımlarda farklı sistemler oluşturuluyor.

Tuzlu Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

Tuzlu Su Arıtma Sistemleri Fiyatları da ev tipi tuzlu su arıtma cihazlarındaki gibi sisteme göre değişiklik göstermektedir. Tuzlu Su Arıtma Sistemleri diye tabir ettiğimiz sistemler genellikle endüstriyel sistemlerdir. Bu sistemler Single Tip Su Yumuşatma Cihazları ile başlar ve çeşitlilik gösterir. Genelde bu sistemlerin en düşük fiyatı 10000₺’den başlamaktadır. Tuzlu Su Arıtma Sistemleri apartmanlarda, fabrikalarda ve üretim tesislerinde kullanılmaktadır.

Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

Müşteri hizmetleri hattını arayarak, su arıtma sistemleri için en uygun ücretleri öğrenebilirsiniz. Su arıtmada lider olan marka tarafından minimum ücretler belirlenirken, fiyat performans dengesi en başarılı olarak tanımlanan ürünlerin satışı yapılacaktır. Siparişlerinizi verdiğinizde, belirttiğiniz adrese getirilecek olan ürünlerin kurulumu kısa süre içerisinde yapılacaktır. Bu süreçte evin tesisatına zarar verilmeyeceği gibi, evden taşınmak istemeniz halinde bu ürünün yapısına uygun şekilde sökülmesini ve yeni evinize takılmasını sağlayabiliyorsunuz.

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım