Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su Arıtma Cihazı Fiyatları
24 Temmuz 2019

Naturel Su Arıtma sistemleri 81 ile uzanan teknik servis ağı, birçok mutlu müşterisi, Ankara’daki üretim tesisleri ve bunun haricinde birçok teknik servis ve satış elemanıyla birlikte sektörde uzun yıllardır süren serüveniyle müşterilerine en doğru hizmeti en ucuz su arıtma cihazı fiyatlarıyla vermektedir. Sektördeki rekabet şartları ve şirketlerin büyüme kapasiteleri sebebiyle düşen maliyetler söz konusu olunca siz değerli müşterilerimiz su arıtma cihazlarını daha uygun fiyatlara almakta ve en kaliteli hizmeti birkaç yıl öncesine göre cok daha uygun fiyata en değerli ve kaliteli hizmeti satın almaktadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri tüm müşterilerle birebir görüşerek isterlerse cihazlarının ücretsiz keşifini yapıp ardından da su tahlillerini yaparak müşterilerine kullandığı suyun ne gibi tehlikelere sahip olduğunu gördükten sonra en uygun sisteme karar vermektedir. Naturel Su Arıtma Cihazları geniş ürün gamıyla müşterilerine ev tipi su arıtma cihazları konusunda hizmet verirken bir yandan da endüstriyel su arıtma sorumlularımız iş yerleri, lokantalar, cafeler gibi su tüketimi yüksek olan yerlere direk akışlı reverse osmosis, tandem yumuşatma gibi büyük sistemlerle bu tarz kurumsal müşterilerimize en kaliteli hizmet sağlamak için Türkiye’nin dört bir yanında ücretsiz keşifler yapmaktadır.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı Fiyatları

NS-02 Portatif İkili Su Arıtma Cihazı

Tezgah üstü su arıtma cihazı olan NS-02 Portatif İkili Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin kendi imalatı olan bu sistem içindeki karbon ve reçine madenleri ile sudaki birçok zararlı mikroorganizma, bakteri, mikrop, asbest, kloru emmek ve sizlere sağlıklı suyu reverse osmosis sistemlere göre daha uygun maliyetle üretmektedir fakat biz her zaman müşterilerimize fiyatı biraz daha tuzlu olsa bile ters ozmoz arıtma sistemini kullanan reverse osmosis su arıtma cihazlarını öneriyoruz, bunun yanında quartz madeni de bulunan üçlü su arıtma cihazları da ikili portatif su arıtma cihazına göre bir tık daha iyi su arıtımı yapmaktadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin en uygun cihazı olan bu sistem 600₺ dir.

NS-03 Portatif Üçlü Su Arıtma Cihazı

Karbon ve reçine tüplerici haricinde içeriğinde quartz madeni bulunan bu nadide cihaz tıpkı NS-02 Portatif İkili Su Arıtma Cihazı gibi Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin kendi ürettiği, test ettiği, ISO 9001, ISO 14001 ve TSE belgelerini kendi aldığı güzide cihazlardan biridir. Naturel Su Arıtma Sistemleri bu cihazları ürettikten sonra üretim tesislerinde hepsini denemekte ve siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatla, en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu yolda yalnız bırakmayan kırk bini aşkın müşterisiyle Naturel Su Arıtma Sistemleri sektörde gücünü korumakta ve üretim kapasitesini arttırmaktadır. Naturel Su Arıtma sistemlerinin en ucuz ikinci su arıtma cihazı olan üçlü portatif su arıtma cihazı 700₺’dir.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Fiyatı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları
Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Açık Kasa Reverse Osmosis Cihazı reverse osmosis sistem yani ters ozmoz arıtma prosesini kullanan sistemlerin ilk üretilen modellerindendir. Bu modelin deposu cihazdan ayrı bir yere koyulur ve 8lt veya 12litrelik depolarla modifike edilebilir. Naturel Su Arıtma Sistemlerinin kullandığı tüm reverse osmosis sistemler NSF onaylı su arıtma cihazı filtreleri kullanmaktadır. Bu sistemlerin geneli ithal malzemelerden oluşur ve Naturel Su Arıtma Cihazları siz değerli müşterileri için bu cihazların ve filtrelerin tüm yeterlilik belgelerini kontrol etmekte, tedariğini buna göre oluşturmaktadır. NSF onaysız filtreleri asla kullanmamakta, müşterilerimizin, ailesinin, iş arkadaşlarının sağlığını her şeyin önünde tutmaktadır.

Ravent Cool Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları
Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Ravent Cool sistem 2017,2018,2019 yılında en çok satılan ve en iyi su arıtma cihazlarından biridir. Ravent Cool sistem müşterilerin tüm isteklerini karşılayabilen güzide sistemlerden biri olup evinize, ailenize, iş yeri arkadaşlarınıza ve tüm tanıdıklarınıza değer katar, evinizde ve bu tarz mecralarda kendi sağlıklı suyunuzu kendi musluğunuzdan üretmenizi sağlar. Bu sistemler deniz suyunu bile arıtabilen ters ozmoz arıtma prosesini kullanmakta ve üretim esnasında içinde beş adet filtre ile üretilmektedir. Müşterilerimizin değerli isteklerine göre alkali ve mineral filtreler eklenerek su daha sağlıklı hale getirilebilmektedir. Basıncı düşük ve hidrofor kullanılmayan yüksek binalarda ise müşterilerimize kreatif çözümler üretmekte ve pump sistemiyle sularınızın basınçlı akmasını sağlamaktayız. Değişik fiyat seçenekleri bulunan bu sistem 1000-1600₺ arası değişmekte olup siz de detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Ravent Cool Su Arıtma Cihazı ‘ nı incelemek için tıklayınız.

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart su arıtma cihazı da Ravent Cool Sistem gibi kapalı kasa reverse osmosis su arıtma cihazlarından biridir ve deposunu içinde barındırır, bu cihazlar Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin ithal edip dağıttığı en kompakt sistemlerin başında gelmektedir. Çok stabil çalışan bu sistem herhangi bir arıza durumunda kaçak su tespiti yapmaktadır. Müşterilerimize en değerli hizmeti, en uygun fiyatla vermek için çıktığımız bu yolda Ravent Su Arıtma Cihazlarımızı işlerimizi kolaylaştırmakta ve %90’a varan müşteri memnuniyetiyle sattığımız sistemler arasında liderliğe göz kırpmaktadır. Ravent su arıtma cihazı ‘nı incelemek için tıklayınız.

VIP Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları
Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su Arıtma Cihazı fiyatlarında Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı olarak görünen bu sistem Naturel Su Arıtma’nın çeşitli komponentlerle birlikte ürettiği bir sistemdir. Bu sistem müşterilerin isteğine göre modifike edilebilir ve en kaliteli membran filtreler olan LG, Vontron, Filmtec ve EV markalar kullanılabilir bunun dışında post karbon olarak da OmniPure, AquaTürk gibi filtrasyon markalarını tercih edebilir, sağlıklı suyunuzu normalden daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Diğer kapalı kasa su arıtma cihazları gibi deposunu içinde barındıran bu sistem belirli yıllarda, çeşitli ödüllere de layık görülmüştür. Birçok filtre markası ve farklı seçenekler içeren bu sistem aynı zamanda değişik renk seçeneklerine de sahip olup müşterilerimizin zevkine göre renkleri değiştirilebiliyor.

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri müşterilerimizin su tüketiminin fazla olduğu bina, apartman, iş yeri gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu sistemler müşterilerin binalarında, işyerlerinde endüstriyel sorumlularımız tarafından yapılan ücretsiz keşif sonrasında ve alınan su örnekleri iştirakimiz olan özel laboratuvarlara gönderilir ve bu şekilde endüstriyel sorumlularımız en doğru sistemlere, en uygun fiyatlara ulaşmasını sağlamaktadır. Sizi daha fazla detaya boğmamak açısından endüstriyel su arıtma sistemlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz bu su arıtma sistemleri için teklif almak istiyorsanız da buraya tıklayarak teklif alabilirsiniz.