Villa Tipi Su Arıtma Sistemleri

Atlas Su Arıtma

Atlas Su Arıtma

Atlas Su Arıtma Cihazı, daire girişine bağlanan üç adet filtreden oluşur. Suyun kirecini, klorunu alır. Tüm daireye kireçsiz su verir.

İncele
Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı genelde binalar,evler ve birçok kurumsal müşteride kireçsiz su ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır.

İncele
Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı, villa tipi ve müstakil evlerde kullanılan su yumuşatma cihazlarıdır. Bu cihaz tüm evinize kireçsiz su aktarımını sağlar.

İncele

Villa Girişi Su Arıtma

Villa Tipi Su Arıtma Sistemleri’ni iki ana başlık altında inceleyebiliriz.

  1. Elektrikli Villa Tipi Su Arıtma Sistemleri
  2. Manuel Villa Tipi Su Arıtma Sistemleri

Villa Tipi Su Arıtma Sistemleri’ni iki ana başlık altında incelediğimiz bu sistemler villanıza kireçsiz suyu tüm musluklardan sağlamak için tasarlanmıştır. Bu sistemler genellikle İtalyan üretimi valflere sahip sistemlerdir. Bunun dışında manuel diye tabir ettiğimiz Atlas 20 inch ve 10 inch housinglerle kurulan sistemler de İtalyan üretimidir. Elektrikli veya Otomatik diye tabir ettiğimiz Villa Girişi Su Arıtma Sistemleri’ni şu şekilde ayırabiliriz:

  1. Maxi Kabinet Villa Tipi Su Yumuşatma Cihazı
  2. Mini Kabinet Villa Tipi Su Yumuşatma Cihazı

Villa Su Arıtma Sistemleri

Maxi Kabinet Villa Tipi Su Arıtma Sistemi 10×35 boyutunda su yumuşatma tankına sahiptir ve bu tank içi reçine dolu olması sebebiyle sudaki kireci önler, villanızdaki tüm musluklardan kireçten arındırılmış su geçer. Villa’da oturan müşterimizin içme suyu istemesi takdirinde ise bu tankın içi DuPont veya DOWEX diye tabir ettigimiz reçinelerle doldurulur ve memba suyu kalitesinde su elde edilir. Maxi kabinet sistemler tam otomatik sistemler olup insan müdahalesine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Mini Kabinet Villa Tipi Sistemler ise Maxi Kabinet’e göre daha düşük su tüketim kapasitesine sahip villalarda kullanılmaktadır. Mini Kabinet sistemler de Maxi Kabinet Villa Su Arıtma Sistemleri gibi yumuşatma tankına sahiptir fakat bu tanklar diğer sisteme göre daha az reçine alır. Bu sistem de çamaşır makinaların ve su kullanan diğer beyaz ev eşyalarının ömrünü uzatır. Aynı zamanda sert suyla tahriş olma ihtimali yüksek olan cildinizi sert sudan korur, duş alırken ve ellerinizi yıkarken kullandığınız su yumuşacık olur.

Villa Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

Villa su arıtma sistemleri fiyatları 2500₺’den başlar ve müşterinin isteklerine göre fiyat artar.

Villa Su Arıtma Sistemleri Nasıl Çalışır?

Villa Su Arıtma Sistemleri Nasıl çalışır sorusunun birçok cevabı bulunmaktadır, özellikle villanıza bağlatacağınız su arıtma sistemine göre bu cevap değişebilir fakat şöyle genelleme bir cevap verilebilir, villa tipi su arıtma sistemlerinde genelde otomatik İtalyan ve Amerikan üretim filtreleri kullanıldığından dolayı hiçbir şekilde insan müdahalesine gerek kalmamaktadır. Sadece ve sadece villa tipi su yumuşatma cihazının yanındaki tablet tuz tankına tuz doldurulması gerekmektedir. Bu sistemler endüstriyel teknik servis sorumlumuzun ayarladığı saatlerde sistemi bakıma alır ve kesintisiz su akışı devam eder.

Villa Su Arıtma Sistemleri İçme Suyu Sağlar Mı?

Villa Su Arıtma Sistemleri’nin içme suyu sağlaması için özellikle DuPont veya Dowex reçine kullanılır. Bunun yanında müşterilerimize daha da kaliteli su alabilmeleri için, mutfaklarında içme suyu üretmeleri açısından ters ozmoz sistemi kullanan ev tipi su arıtma cihazlarını da önermekteyiz.

Villa Tipi Su Arıtma Sistemleri Bakımı Ne Kadar Sürede Bir Yapılır?

Villa Tipi Su Arıtma Sistemlerinin içindeki reçineler genelde 3-4 yılda bir bakım istemektedir. Halihazırda kurulan villa tipi su yumuşatma cihazı’nın yanındaki tuz tankı, sistemin günlük, aylık ve haftalık bakımlarını otomatik bir şekilde yapmaktadır.

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım