Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı

LG Optima Su Arıtma Cihazı, LG Membran Teknolojisi kullanılan 8 litre depolu su arıtma cihazıdır. Günlük arıtım kapasitesi 300 litredir.

İncele
T1 Su Arıtma Cihazı

T1 Su Arıtma Cihazı

T1 Su Arıtma Cihazı, 8 litrelik depoya ve 5&6 aşamalı modellere sahiptir. 2019 yılında portföyümüze giren bu cihaz, 2020 yılında 398 adet satılmıştır.

İncele
Platinium Su Arıtma Cihazı

Platinium Su Arıtma Cihazı

Platinium Su Arıtma Cihazı, 12litrelik depoya ve 5-6-7 aşamalı modellere sahiptir. 2018 yılında portföyümüze giren bu cihaz, 2020 yılında 680 adet satılmıştır.

İncele
Safir Su Arıtma Cihazı

Safir Su Arıtma Cihazı

Safir Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma’nın en çok satılan modellerindendir. 12 litrelik depoya sahip bu cihaz 5-6-7 aşamalı filtrasyona sahiptir ve 2020’de yaklaşık 1000 adet satılmıştır.

İncele
Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı, ters ozmos sistemini benimseyen ilk su arıtma cihazıdır. Bu cihaz 12 litrelik depoya sahiptir ve bu depo kapalı bir kutuda değildir. Yeni modellerin çıkmasıyla satış rakamları düşmüştür.

İncele
LG Membranlı Doğal Su Arıtma Cihazı

LG Membranlı Doğal Su Arıtma Cihazı

VIP Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma’nın kendi ürettiği cihazlardan biridir. Bu cihaz 2020 yılında 849 adet satılmıştır, ekstra alkali ve mineral eklemeleriyle 7,5-8,5 pH verir.

İncele
Ravent Cool Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı, 5-6 aşamalı filtrasyona sahiptir. Bu cihazın şeffaf ve mat renk seçenekleri bulunmaktadır. 12 litre deposuyla birlikte 4-5 kişilik ailelerde kullanıma uygundur.

İncele
Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı

Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı

Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı, fabrikasyon çıkışlı 6 aşamalı filtreye ve 12 litrelik depoya sahiptir. Taiwan’da üretilmektedir ve 2020 yılında yaklaşık 553 adet satılmıştır.

İncele
Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı, 8 litrelik su deposuna sahip bu cihaz 2 kişilik evlerde kullanılabilmektedir. 5-6 aşama filtrasyona sahip bu cihaz 2020 yılında 457 adet satılmıştır.

İncele

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Tezgah altı su arıtma cihazı fiyatları cihazın pompalı veya pompasız olmasına, filtre kalitesine, kasa tipine ve tank boyutuna göre değişmekle birlikte 800₺’den başlamaktadır. Tezgah altı su arıtma cihazı fiyatları aynı zamanda müşterimizin istediği filtre sayısına göre de değişiklik gösterilebilir. NSF’li diye tabir ettigimiz tezgah altı su arıtma cihazı filtreleri kullanıldığı takdirde cihaz tezgah altı su arıtma cihazı fiyatları yükselmektedir.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazlarının periyodik bakımları 6 aylık ve yıllık yapılmaktadır.

6 aylık bakımda ilk üç filtre olan Spun, Gac ve Blok filtre değişir.

Yıllık yani 12 aylık bakımda ise Spun, Gac, Blok, Membran ve Post Karbon Filtre aynı anda değişir. Eğer ailenin su tüketimi az ise bu filtrelerin ömrü çok daha uzun olacaktır fakat 4 kişilik bir ailede tavsiye edilen değişim süreleri bu şekildedir.

5 adet filtrenin değişim fiyatı 200₺

3 adet filtrenin değişim fiyatı ise 90₺’dir.

Kapalı Kasa Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Kapalı Kasa Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı fabrikasyon çıkışlı 5 filtreden oluşmaktadır fakat dilendiği takdirde bu filtrelere eklemeler yapılabilmektedir. 5 aşamalı olan bu cihazların filtreleri ise şu şekildedir:

 1. Spun(Sediment Filtre)
 2. Granül Aktif Karbon Filtre
 3. Blok Karbon Filtre
 4. Membran Filtre
 5. Post Karbon Filtre

Arıtma prosesinde gördüğümüz bu filtrelerin her biri ayrı görevler üstlenmektedir. Bu filtrelerin tamamı arıtım prosesini oluşturur ve %99 arıtım kapasitesine sahiptirler, özellikle kullanılan membran filtrenin iyi seçilmesi suyun arıtım kalitesini arttıracaktır. 12 litrelik ve 8 litrelik tanklara sahip bu cihazlar da üstte bahsettiğimiz gibi 285 litrelik günlü su üretimine sahiptir.

Açık Kasa Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Açık Kasa Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı, Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı’na göre daha demode bir sistemdir. Açık kasa sistemler 12 litrelik tanka sahiptir fakat su arıtma tankı dışarıda olduğu için tezgahın altında çok yer kaplamakta ve tercih edilmemektedir. Dikey konuşlandırılmış housinglerin içinde bulunan filtreler ve üst kısımdaki post karbon ve membran filtre ile 2000’lerin başında gözde olan bu sistemler de ters ozmoz arıtma yöntemini benimsemektedir.

Lavabo Altı Su Arıtma Cihazları

Lavabo Altı Su Arıtma Cihazları dediğimiz sistemler de ters ozmoz arıtma yöntemini kullanan Tezgah Altı Su Arıtma Cihazlarıdır. Lavabo Altı Su Arıtma Cihazları olan reverse osmosis su arıtma cihazlarının tezgahın üstünde normal şebeke musluğundan ayrı olarak bir adet musluğu bulunur, ekstra bir musluk istemeyen yani mermeri deldirmek istemeyen müşterilerimizin evlerinde ise üç yollu musluk kullanılır, üç yollu muslukta hem sıcak, hem soğuk, hem de arıtılmış su aynı anda kullanılır.

Set Altı Su Arıtma Cihazları

Set Altı Su Arıtma Cihazları da Lavabo Altı Su Arıtma Cihazları ve Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları ile eşdeğer cihazlardır, Set Altı Su Arıtma Cihazları da diğer cihazlar gibi 5 adet fabrikasyon çıkışlı filtreye sahiptir ve ters ozmoz arıtma sistemini benimser, bu sistemle evinizde sağlıklı suyu üretebilirsiniz.

Reçine ile Su Yumuşatma Nasıl Olur?

Reçine ile su yumuşatma nasıl olur sorusunun cevabı şu şekildedir. Su yumuşatma cihazlarının tankları bulunmaktadır, bu tanklara reçine minerali doldurulur. Reçine minerali suyun yumuşatılmasında başlıca kullanılan minerallerdir. Su Yumuşatma Tankı’nın boyutuna göre de içinde kullanılan reçine miktarı değişiklik göstermektedir. Bu reçineler birçok alanda kullanılmaktadır. Normal reçine haricinde birde Mixbed reçine dediğimiz reçineler bulunmaktadır. Mixbed Reçine suyu yüksek saflık derecesine ulaştırır ve saf su üretmek isteyen müşterilerimizin tesislerinde veya evlerinde kullanılır.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtreleri fiyatları ülkemizde üretilmemesinden dolayı dolar kuruna göre değişikliğe uğramaktadır lakin 22.07.2019 tarihinden itibaren komple filtre değişim ücretleri 185-250₺ arası değişmektedir. Siz de filtrelerinizi değişmek isterseniz en uygun Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları için bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı olan Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı, bu sistemlerin arasında en uygun fiyatlı sistem olarak geçiyor, Açık Kasa Reverse Osmosis cihazının deposu dışarda bulunmakla birlikte fabrika üretimi 5 filtreden oluşuyor, bu 5 filtre sayesinde su arıtma prosesini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi aynı zamanda Su Arıtma Cihazları için en önemli belgeler olan TSE, ISO 9001, ISO 14001 gibi belgelere de sahip olan kompakt bir sistem olarak karşımıza çıkıyor ve en sağlıklı suyun pH değeri olan 6,5-8,5 aralığına çekiyor ve alkali su arıtma cihazı halini alıyor. Bu sistemin fiyatı 1000-1300₺ arası değişkenlik gösteriyor fakat yine de en doğru bilgiyi almak için satış sorumlularımızla ve su arıtma filtreleri toptan satış sorumlularımız buraya tıklayarak iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları

Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı kategorisinde en çok satılan ürünlerin arasında yer almaktadır. Hepsi birbirinden özel ve şık olan bu sistemler müşterilerimizin evinde kendi sağlıklı sularını üretmek için birebir sistemlerdir. Bu sistemler su arıtma tankını kapalı kasasının içinde bulundurur ve tezgah altındaki yerden büyük bir tasarruf sağlar. Tasarım ödülleriyle krallığını taçlandırmış bu sistemler evinize, ailenize, iş arkadaşlarınıza ve size değer katar, kendi evinizde kendi sağlıklı suyunuzu üretmenize yardımcı olur. Bu sistemlerin imalatını ve ithalatını yapan Naturel Su Arıtma Sistemleri titizlikle cihazlarının yeterlilik belgeleri olan ISO 9001, ISO 14001 ve TSE belgelerini denetlemekte ve çıkarttırmaktadır. İsterseniz sizi daha fazla detaya boğmadan bu cihazların teknik özelliklerine geçelim.

Teknik Özellikler:

 • 12” Inline 5 Mikron Spun Su arıtma cihazı Filtresi
 • 12” Inline GAC Karbon Su arıtma cihazı Filtresi
 • 12” Inline Blok Karbon Su arıtma cihazı Filtresi
 • 10” Inline Coconut Post Karbon Su arıtma cihazı Filtresi
 • 75 GPD Membran Su arıtma cihazı Filtresi ( İsteğe göre LG, Vontron, Filmtec, EV)
 • 2.2 veya 3.2 Galon Depo
 • Lüks Musluk

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım