Ravent Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı, 5-6 aşamalı filtrasyona sahiptir. Bu cihazın şeffaf ve mat renk seçenekleri bulunmaktadır. 12 litre deposuyla birlikte 4-5 kişilik ailelerde kullanıma uygundur.

İncele
Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı, 8 litrelik su deposuna sahip bu cihaz 2 kişilik evlerde kullanılabilmektedir. 5-6 aşama filtrasyona sahip bu cihaz 2020 yılında 457 adet satılmıştır.

İncele

Ravent Su Arıtma Cihazı Filtresini Ne Zaman Değişmeliyim?

 • Eğer 4 kişilik bir aile iseniz Ravent Su Arıtma Cihazı filtresini 6 aylık ve yıllık periyodlarla değişmeniz tavsiye edilmektedir.
 • Eğer iki kişi veya tek kişiyseniz 8 ve 1.5 yıllık periyodlarla filtre değişiminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ravent Su Arıtma Cihazı Özellikleri Nelerdir?

 • Ravent Su Arıtma Cihazı olarak satılan iki adet model bulunmaktadır. Ravent, Smart modelinde 8 litrelik tank kullanmaktadır.
 • Ravent Cool Su Arıtma Cihazı’nda ise fabrikasyon üretimi 12 litrelik tank kullanılmaktadır.
 • Ravent Cool ve Ravent Smart Su Arıtma Cihazları birçok renk seçeneğine sahiptir. Bunların başlıcaları Mavi ve Kırmızı’dır.
 • Ravent Cool ve Ravent Smart Su Arıtma Cihazı fabrikasyon çıkışlı 5 adet filtreye sahiptir, istenildiği takdirde Ravent Su Arıtma Cihazı 6 aşamalı veya 7 aşamalı hale getirebilir.
 • Ravent Su Arıtma Cihazı Türkiye Antalya’da üretilmektedir.
 • Ravent Su Arıtma Cihazı fabrikasyon çıkışlı basınç düşürücülü gelmekte ve şebeke suyu basıncının cihaza girerken sabit tutulması sağlanmaktadır. 4-6 bar arasında tutulan basınç sayesinde olası filtre patlamaları ve kaçakların önüne geçilmektedir.
 • Ravent Smart ve Ravent Cool su arıtma cihazları %100 yerli üretim olup, içindeki filtreler dahi Türkiye menşeilidir.
 • Ravent Smart ve Ravent Cool su arıtma cihazı içerisinde WQA ve NSF onaylı komponentler bulunmaktadır.
 • Ravent Su Arıtma Cihazı ters ozmoz arıtma yöntemini kullanarak, bakterileri ve kanserojen maddeleri %99.9 oranında arıtabilir.

Ravent Su Arıtma Cihazı Nerede Üretiliyor?

 • Ravent Su Arıtma Cihazı Antalya/Türkiye’de üretilmektedir.

Ravent Su Arıtma Hangi Ülkenin?

 • Ravent Su Arıtma Cihazı Türkiye menşeili bir üründür. Antalya’da üretilmektedir.

Ravent Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

Ravent Su Arıtma Cihazı filtre değişim ücreti 2021’in 4. çeyrek itibariyla şu şekildedir:

5 Filtre Değişim Ücreti(Yıllık) : 220₺

3 Filtre Değişim Ücreti(6 aylık) : 100₺

Ravent Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Ravent Su Arıtma Cihazı pompasız 5 aşamalı fiyatları 1200₺’den başlamakta ve 2500₺’ye kadar Ravent Su Arıtma Cihazı bulunmaktadır.

Ravent Su Arıtma Kaç Litre?

 • Ravent Smart Su Arıtma Cihazı 8 litrelik tanka sahiptir.
 • Ravent Cool Su Arıtma Cihazı ise 12 litrelik tanka sahiptir.

Lg Ravent Su Arıtma Cihazı

Lg Ravent Su Arıtma Cihazı diye tabir ettiğimiz cihaz yine Ravent Smart ve Ravent Cool Su Arıtma Cihazlarının ta kendisidir. Ravent reverse osmosis su arıtma cihazlarında Platinium veya Jammy membran filtreler kullanılmaktadır fakat bazı müşterilerimizin isteği doğrultusunda özellikle bu cihazların içine Lg Membran filtre takılmaktadır. Lg Ravent Su Arıtma Cihazı denmesinin sebebi ise budur. Lg Ravent Su Arıtma Cihazlarının arkasında Yüksek Teknoloji ile üretim yapan LG Firması bulunmaktadır, 75 veya 80 GPD’lik LG Membran filtre, Ravent Su Arıtma Cihazı’nın beynidir. Filmtec, LG, Vontron gibi membran filtrelerin kullanıldığı cihazlar çok daha stabil ve sağlıklı çalışmakta ve sağlıklı su üretimini sağlamaktadır.

Ravent Smart Pompalı Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart ve Ravent Cool Su Arıtma Cihazlarında pompa seçenekleri de bulunmaktadır. Ravent Smart Pompalı Su Arıtma Cihazında 220v gücünde pompa bulunur. Bu pompa prize bağlanır ve su arıtma cihazı pompası sayesinde debisi düşük olan yani suyu az akan yüksek katlı binalarda, suyun cihazdan çıkış debisi yükseltilir ve musluğunuzdan kesintisiz su almanız sağlanır. Özellikle hidrofor sorunu yaşayan müşterilerimiz kesinlikle pompalı su arıtma cihazı tercih etmelidir. Tercih edilmediği takdirde su ip gibi akacak ve asla cihazın deposuna su dolmayacaktır.

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım