Daire Girişi Su Arıtma Cihazı

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı
15 Ağustos 2019

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Bina Girişi veya Konut Girişi Arıtma Cihazı ve Cihazları konusunda uzman olan firmamız tandem yumuşatma, daire tipi su arıtma cihazları, apartman su arıtma sistemlerinin ithalat ve imalat işlerini siz değerli müşterilerimiz için yüklenmekte ve size en sağlıklı suyu en ucuz maliyetlerle üretmek için tüm çabalarını seferber etmektedir. Türkiye’nin 81 ilinde birçok müşterisi bulunan ve ev tipi su arıtma cihazlarında da uzman olan firmamız bir yandan da bu tarz endüstriyel sistemlerin imalatını ve ithalatını yüklenmekte, su ihtiyacı aşırı yüksek olan dairelere de daire girişi cihaz takarak bu işleri çözmektedir. Tabiki bazı müşterilerimiz sadece kendi dairesine bu tarz bir cihaz istemekte ve biz de onlara kreatif çözümler sunarak onları mutlu etmekteyiz, tek kendi dairesine isteyen müşterilerimize kendi imalatımız olan TSE ve ISO9001, ISO14001 gibi çeşitli yeterlilik belgelerine sahip olan tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş daire modelimizi önermekte ve montajını yapmaktayız. Bu sistemleri dilerlerse apartmanın kazan dairesine bağlamakta ve apartmandaki tüm musluklardan kireçten ve klordan arındırılmış berrak bir su alınmaktadır, bu suyun en büyük faydası ise cildinizi yumuşacık yapmasıdır.

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Seti

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Seti

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Seti dediğimizde aklımıza ilk olarak Tandem Yumuşatma Sistemleri gelmektedir. Tandem Yumuşatma Sistemleri en üst düzey teknolojilerle üretilmiş olup tam otomatik su arıtma sistemlerindendir. Daire girişi kireç önleyici olan bu sistemler istendiği takdirde İtalyan menşeili antiscalantlarla da desteklenmekte ve müşterilerimize sağlıklı suyu çok uygun maliyetlerle vermekteyiz, sizin de izninizle lafımızı cok uzatmadan bu Tandem Yumuşatma Sistemlerinin ne işe yaradığına bir göz atalım isterseniz.  Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Seti hakkında bilgi almak istiyorsanız siz de buraya tıklayarak yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

 Tandem Yumuşatma Sistemi

Daire Girişi Su Arıtma Cihazı Daire Girişi Su Arıtma Cihazlarından olan Tandem Yumuşatma Sistemi içinde reçine bulunduran tam otomatik bir sistemdir ve bu madenlerin çoğu waterquality onaylıdır . Bu sistem resimde gördüğünüz gibi iki adet tanktan oluşur ve genelde bu tanklar birbirine bağlı tanklardır, bu tanklara ekstra olarak bir de tuz tankı bulunur, tuz tankı tandem yumuşatmanın tüplerinin içindeki reçine mineralinin bakımının yapılmasına yarar ve bu bakımı yaparken tüpün biri çalışır durumda diğeri ise standby durumda bulunur, tüpün biri tuz tankından gelen tuz ile kendini bakıma alırken diğer tüp ise müşterilerimize sağlıklı suyu sunmaya devam eder. Tandem Yumuşatma Sistemi genelde site su arıtma sistemleri, apartman su arıtma sistemleri gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu sistemler çok eşsiz sistemler olup yumuşacık suyunuzu evinizdeki, apartmanınızdaki tüm musluklardan almanızı sağlar.

Villa Tipi Su Arıtma Cihazı

Resimde gördüğünüz Villa Tipi Su Arıtma Sistemi olan Maxi Kabinet Su Arıtma Sistemi, Tandem Yumuşatma Sistemi’nin küçük bir prototipi gibidir, içinde küçük bir tuz tankı bulunur ve Tandem Yumuşatma kadar büyük bir yer kaplamaz. Bu yüzden maxi kabinet sistemlere villa tipi su arıtma sistemi demekte ve bu sistemleri müstakil evlerde ve villası olan müşterilerimizde kullanmakta ve çok iyi geri dönütler almaktayız. Siz de bu tarz sistemler hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.  

Önemli Referanslarımızdan birkaçı:

Abdullah Gul Universitesi – Sümer Kampüsü
Sakarya Üniversitesi
Titan Construction A.Ş- Konteyner ile taşınabilir arıtma sistemi
Journey Tekstil A.Ş
Polatlı Tavuk Çiftliği
Tokat-Turhal Mezbahanesi
Tokat Erbağ Mezbahane
Köfteci Yusuf
More Life Club – Etlik/Ankara
Roketsan A.Ş
Referanslar
 
Fiyat Al
Sizi Arayalım