Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış

Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış
07 Kasım 2019

Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış

Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış ve Su Arıtma Filtreleri perakende satış sektöründe hizmet veren Naturel Su Arıtma Sistemleri yaklaşık 40000 müşterisi ve sektöründeki konumu, 20 yıllık değişmeyen müşteri hizmetleri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerine, bayiilerine ve toptan su arıtma filtresi almak isteyen kişilere en doğru hizmeti, en makul fiyatlarla ulaştırmayı birincilikli önceliği haline getirmiş ve siz değerli müşterilerine en değerli hizmeti vermek için yoluna devam etmektedir. Su Arıtma Filtreleri değişiklik göstermekle birlikte Naturel Su Arıtma Sistemleri tüm su arıtma cihazlarının filtrelerinin imalatını, satışını ve ithalatını yapmaktadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri 20 yıllık tecrübeleri sonucunda filtrelerin içinde hangi maddelerin olduğunu tek tek tespit etmekte ve kalite kontrol testleri yaparak bu filtrelerin güvenilirliğini kontrol etmekte ve stabil çalışması için tüm koşulları oluşturmaya çalışmaktadır. Bu koşulları sağladıktan sonra müşterilerine en uygun fiyatlarla bu filtreleri ulaştırmakta ve aynı zamanda numune olarak denemelerine de izin vermekte olan Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin en önem verdiği konu cihazların ve filtrelerin satış sonrası takibi, söz konusu su arıtma filtrelerinin gerek bayiimiz olsun gerekse müşterilerimiz olsun hiçbir sıkıntı çıkarmamasıdır. Peki bu filtreler hangi filtrelerdir ve ne işe yarar?

1.Aşama Sediment(Spun) Su Arıtma Cihazı Filtresi

Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış

Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış

Sediment filtre su arıtma prosesinin ilk aşamasıdır. Sediment filtre, inline yani kapalı kasa ve açık kasada şekil bakımından farklılık göstermektedir fakat bu filtrelerin işlevleri genellikle aynıdır. Peki ne işe yarar bu sediment filtreler? Şebeke suyundan geçen su çeşitli borulardan geçerek bu boruların içinde kirlenmekte ve suyun içinde birçok bakteri, mikrop oluşumuna neden olmaktadır, sediment filtre ise 5 mikronluk gözenekleri ile tortu,pas,yosun gibi kaba malzemeleri filtrasyon sisteminden geçirerek su arıtma cihazlarının ilk filtrasyon aşamasını tamamlamış olur.

2. Aşama GAC Karbon Su Arıtma Cihazı Filtresi

GAC yani Granül Aktif Karbon filtre dilimize İngilizce’den geçmiş bir kelimedir. Granül Aktif Karbon içinde Aktif Karbon Mineralini barındırır ve bu mineral de suyun içideki renk, klor, koku gibi maddelerin dengelenmesini sağlar, aktif karbon aynı zamanda birçok alanda kullanılmaktadır, son dönemlerde sıklıkla gördüğümüz siyah hamburgerler de aktif karbondan yapılmaktadır. Aktif karbon diğer alanlarda da kullanılan sağlıklı maddelerin arasında yer almaktadır.

3. Aşama Blok Karbon Su Arıtma Cihazı Filtresi

  Blok karbon filtre de diğer filtreler gibi hem açık kasa filtrasyon sisteminde, hem de inline(kapalı kasa) reverse osmosis su arıtma cihazlarında kullanmaktadır. Ters ozmoz arıtma prosesinde üçüncü aşamada olan bu filtre reverse osmosis su arıtma sistemlerin alt takım filtreleri arasında yer almaktadır. Blok Karbon Filtre ise diğer filtreden farklı olarak suyun içindeki kloru alır. Bu filtreden sonra ise membran filtre gelir.

4. Aşama Membran Su Arıtma Cihazı Filtresi

Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış

Su Arıtma Cihazı Filtresi

Su arıtma cihazlarının ilk aşamalarında klor, kireç, tortu, pas, asbest ve diğer kanserojen maddelerden arıtılmış su dördüncü aşamada membran filtreye gelir. Bu filtrenin diğer filtrelere göre geçirgenlik oranı aşırı düşük olmakla birlikte atık suyu tamamen arıtmakta ve sağlıklı suyu sizlerle buluşturmaktadır. Su moleküllerinin boyutu 5-6 angstrom kadardır fakat bu filtre 6 angstromdan büyük tortu, pas ve diper kanserojen maddeleri hiçbir şekilde geçirmeyerek su arıtmanın beyni görevini görür. Biz su arıtma cihazı filtresi, su arıtma filtreleri toptan satış ve su arıtma filtreleri perakende satış için LG ve Filmtec membranları önermekte ve müşterilerimizi sağlıkları açısından hangisinin daha iyi olacağı konusunda bilgilendirmekteyiz. Arıtılmış suyun tds değerleri 50 altında olmalıdır. Bu membran filtre fiyatları da membran kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Su arıtma filtreleri asla temizlenebilir filtreler olmayıp, filtre değişim tarihlerinde düzenli değişmesi gerekmektedir.

5. Aşama Alkali Su Arıtma Filtresi

  Alkali filtre suyun içindeki mineralleri düzenleyen en önemli filtrelerden biridir aynı zamanda bu filtre su arıtma cihazınızdan çıkan sağlıklı suyun değerini 7.5-9,5 pH arasına sabitlemeye çalışan en önemli filtredir. Alkali filtre insan vücuduna yararlı olan mineralleri suyunuza ekleyerek pH’ını belirli aralıklarda tutar ve sağlığınıza büyük bir iyilik yapar. Aynı zamanda diyet dönemlerinde de diyetisyenler alkali suyu bolca tavsiye etmektedir. En kaliteli su arıtma cihazlarında da bu filtreler bulunmakla birlikte bir çok su arıtma cihazı markasında da vardır.

6. Aşama Post Karbon(Tatlandırıcı) Su Arıtma Filtresi

Su Arıtma Filtresi

Post Karbon filtre suya güzel bir tat vererek müşterilerimizin sularını daha rahat içmesini sağlamaktadır. Bu filtrenin iki çeşidi bulunmakla birlikte biz Hindistan cevizi bazlı filtreyi kullanmaktayız, aynı zamanda bu filtrelerin içinde kullanılan maddeler de Hindistan cevizlerinin kabuklarından yapılan maddelerdir ve sağlığınıza hiçbir zararı olmamakla birlikte tamamen organiktir.   Siz de toptan su arıtma cihazları ve Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım