Yozgat Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Yozgat Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
22 Eylül 2021
Yozgat Su Arıtma Cihazı arayan siz değerli müşterilerimiz için Yozgat’ın birçok ilçesinde ve Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren bir şirket olarak en uygun maliyetle, en kaliteli su arıtma cihazını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. En son çıkan ve en şık dizaynlara sahip reverse osmosis su arıtma cihazlarıyla sağlıklı suyu musluğunuzdan uygun fiyatlara almanızı sağlıyoruz. Dilerseniz lafı çok dolandırmadan en kaliteli su arıtma cihazlarını siz değerli müşterilerimize tanıtmaya başlayalım.  

Yozgat Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Yozgat Su Arıtma Cihazı Fiyatları 800₺ ile 2500₺ arası değişmektedir. Bu cihazlar pompalı veya pompasız olmasına göre, aynı zamanda filtre kalitesine göre fiyat değişiklikleri göstermektedir.  

Yozgat Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi

Yozgat Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi hizmetimiz Yozgat’ın tüm ilçelerinde bulunmaktadır. Yozgat Su Arıtma Cihazı filtre değişim takipleriniz firmamız tarafından yapılmakta ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.  

Yozgat Su Arıtma Cihazı Montajı

Yozgat Su Arıtma Cihazı Montajı profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından Yozgat’ın tüm ilçelerinde sürdürülmektedir. Yozgat Su Arıtma Cihazı Montajı yaparken mutfak tezgahınıza ufak bir delik delinmekte ve Su Arıtma Cihazı ‘nın musluğu bu deliğe bağlanmaktadır. Üç yollu musluk tercih etmeniz durumunda herhangi bir delik delmeye gerek kalmamakta ve Yozgat Su Arıtma Cihazı Montajı’nız daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir.  

Kapalı Kasa Reverse Ozmos Sistem (VIP)

vipsuaritmacihazi2 Şirketimizin en kaliteli ve güzide ürünlerinden olan VIP Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi tezgahınızın altına kurulur. Tezgahın altına kurulan bu sistem için aynı zamanda tezgahınıza da ekstra bir musluk takılır. Tezgahını deldirmek istemeyen müşterilerimiz olduğu taktirde ise arıtma, sıcak su ve soğuk suyu aynı musluktan alabileceğiniz üç yollu musluk önerilmektedir. 2.2 galon(8) litrelik depoya sahip bu cihaz en kaliteli filtrasyon sistemine sahip olup yaklaşık 6,5-7 litre suyu musluğunuzdan almanızı sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı (Safir)

Yozgat Su Arıtma Cihazı Safir Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin en kaliteli cihazları arasında yer almaktadır. 12 litre yani 3.2 galon Stainless Steel(Paslanmaz Çelik) su arıtma sistemine sahip bu sistem şebeke sularında bakım çalışmaları yapıldığı zaman bile musluğunuzdan 10 litre su almanızı sağlar. Aynı zamanda bu paslanmaz çelik tank NSF onaylı PAE tanktır. Fabrika çıkışlı 5 aşamalı su arıtma filtresine sahip olan bu cihaz müşterilerimiz dilerse 6 aşamaya çevrilip ekstra alkali ve mineral filtre eklenmesi yapılıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Yozgat Su Arıtma Cihazı

Yozgat Su Arıtma Cihazı

Yakut Ev Tipi Yozgat Su Arıtma Cihazı ters ozmoz su arıtma yöntemini kullanan bir su arıtma cihazıdır. Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı  diğer reverse osmosis su arıtma sistemleriyle aynı teknolojiyi kullanarak evinizde sağlıklı su kullanmanız için tasarlanmıştır. Tezgahınızın altında şık görüntüsü ve portatif yapısıyla çok yer kaplamaz ve tabak, çanağınızı cihazınızın üstüne koymanıza imkan tanır. Bu cihaz da Safir Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı gibi 12 litrelik tanka sahiptir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kısaca Ters Ozmoz nedir?

Ters ozmoz sistemlerinin olmazsa olmazı su arıtma aşamalarının dördüncü filtresi olan membran filtrelerdir. Membran filtreler içeriğinde yarı geçirgen zarlara sahiptir, bu zarlar bakterileri %99,9 arıtma garantisi verirler. Membran filtreye ters ozmotik basınçla verilen su, bu yarı geçirgen bez gözeneklerden geçerek içeriğindeki kanserojen ve mikrop içeren maddeleri yarı geçirgen bezlere bırakır ve sağlıklı su post karbona aktarılır.  

Ters ozmoz arıtma sistemindeki aşamalar:

Su Arıtma Birinci Aşama : Spun ( Sediment ) Filtre

Ters ozmoz arıtma sisteminde Suyla temasa geçen ilk filtre 5 mikron gözenek özelliğine sahip olan ve pas, çamur ve asbest gibi tortuları arındırarak suyu berrak bir hale getirir.

Su Arıtma Cihazı Filtresi Nasıl Temizlenir?

Su Arıtma İkinci Aşama : Granule Active Carbon Su Arıtma Filtresi

Su arıtma prosesinin ikinci aşamasında olan Granuel Active Carbon su arıtma filtresi doğal aktif karbon madeninden yapılmaktadır. Bu filtre kozmetik, diş macunu, siyah hamburgerlerin yapımında ve birçok alanda kullanılmaktadır. Granül Aktif Karbon filtre suyun klordan arıtılmasına yarar.

Su Arıtma Üçüncü Aşama : Blok Karbon Su Arıtma Filtresi

Su arıtma prosesinin üçüncü aşamasında yer alan Blok Karbon Su Arıtma Filtresi suyun renk, tat ve kokusunu düzenleyerek suyu su arıtma komponentlerinin en önemli filtresi olan membran filtreye aktarır.

Su Arıtma Cihazı Filtresi Nasıl Temizlenir?

Su Arıtma Dördüncü Aşama : Membran Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz nedir başlığı altında kısaca değindiğimiz gibi membran su arıtma filtresi su arıtma komponentlerinin en önemlisidir. Bu filtre yarı geçirgen zarlı bezlere sahiptir ve ters ozmotik basınçla bu filtreye gelen suyu arıtarak sağlıklı suyu, suya asıl tadını vermesi için post karbon filtreye aktarır. %99,9 arıtım garantilidir.

Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış

Son Su Arıtma AşamasıTatlandırıcı Filtre

Membran su arıtma filtresinden geçmiş kaliteli ve sağlıklı su tamamen doğal maddelerden yapılmış hindistan cevizi kabuğunun yakılması sonucunda oluşan bir filtredir. Bu filtre suya en güzel tadını verir ve içimini yumuşaklaştırır.

Su Arıtma Cihazı Filtresi Nasıl Temizlenir?

Hangi Yozgat İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

  • Yozgat Merkez Su Arıtma Cihazı
  • Sorgun Su Arıtma Cihazı
  • Akdağmadeni Su Arıtma Cihazı
  • Yerköy Su Arıtma Cihazı
  • Boğazlıyan Su Arıtma Cihazı
  • Sarıkaya Su Arıtma Cihazı
  • Çekerek Su Arıtma Cihazı
  • Şefaatli Su Arıtma Cihazı
  • Çayıralan Su Arıtma Cihazı
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım