Toptan Su Arıtma Cihazı

Toptan Su Arıtma Cihazı
08 Kasım 2019
Toptan Su Arıtma Cihazı ve Toptan Su Arıtma Filtresi konusunda uzman olan firmamız kuruluş tarihi olan 04.01.1999’dan beri yani yaklaşık 20 yıldır müşterilerine gerek perakende su arıtma cihazı sektöründe olsun, gerek toptan su arıtma cihazları konusunda olsun en uygun maliyetle, en kaliteli su arıtma cihazlarını getirmeyi ilke edinmiştir. Su arıtma cihazı ve sağlık sektöründe olan firmamız yıllardır süren ve süregelen müşteri portföyü ile 81 ilde yaklaşık kırk bin müşterisine hizmet vermekte, ailelerine, arkadaşlarına değer katmaktadır, aynı zamanda ürün portföyü ve ürün çeşitliliği ile de kendinden söz ettiren ve sektörde liderliğe oynayan Naturel Su Arıtma Sistemleri, 81 ilde verdiği teknik servis ve montaj hizmeti, 2 yıllık garantili cihazları ile de göz dolduruyor. Müşterilerinin isteklerine göre özelleştirdiği 5, 8, 12 litrelik ve 5,6,9,11 aşamalı cihazlarıyla da hem toptan su arıtma cihazı satan bayiilerimizin, hem de bireysel ve kurumsal müşterilerimizin göz bebeği oluyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan en çok satılan cihazlarımızın tanıtımlarına geçelim:  
  • Platinium Su Arıtma Cihazı

Toptan Su Arıtma Cihazı Platinium Su Arıtma Cihazı 2019’un en iyi su arıtma cihazları arasında yer almaktadır. Platinium Su Arıtma Cihazı 2019’un ilk çeyreği itibari ile üç bin iki yüz adet satılmış ve müşterilerimizin gözdesi haline gelmiş nadide cihazlardan biridir. Bu cihaz on iki litrelik deposuyla, siz değerli müşterilerimizin suları kesildiğinde de imdadına yetişmekte ve sularınız kesildiğinde de yaklaşık 10 litrelik suyu, su arıtma cihazı deposu sayesinde kullanmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda fabrikasyon çıkışlı 5 adet filtreye sahip olan bu sistem, müşterimiz veya bayiimiz dilerse 11 aşamaya kadar modifikasyona uğramakta ve istenilen filtre ve aşama sayısına ulaştırılmaktadır. Fabrikasyon çıkışlı sediment, blok karbon, aktif karbon, membran ve post karbon filtreye sahip olan bu sistem, suyunu lezzetli ve sağlıklı içmek isteyen müşterilerimiz için biçilmiş bir kaftandır.
  • T1 Su Arıtma Cihazı

Toptan Su Arıtma Cihazı T1 Su Arıtma Cihazı’da 2019 yılı itibari ile ürün portföyümüze girmiş toptan ve perakende su arıtma cihazlarından biridir. T1 Su Arıtma Cihazı 8 litrelik depoya sahip ve mavi renk seçeneğine sahip bir cihazdır. Lacivert’e kaçan mavi tonlarıyla ve slim yani küçük kasasıyla müşterilerimizin tezgahlarının altında çok yer kaplamaz ve tencere, tava, tabak, çanak vb. malzemelere de oldukça çok yer bırakır. T1 Modelimiz 5 aşamalı bir cihaz olup dilendiği takdirde alkali filtre eklemesiyle beraber suyun çıkış pH değeri 6,5-9,5 değerleri arasına sabitlenebilir. Siz de pH ile ilgili bilgiyi buraya tıklayarak alabilirsiniz.
  • VIP Su Arıtma Cihazı

Toptan Su Arıtma Cihazı VIP Su Arıtma Cihazı’da Naturel Su Arıtma Sistemleri bünyesinde olan ve Naturel Su Arıtma Sistemleri tarafından üretilen cihazlardan biridir. Bu cihaz 10 litrelik deposu sayesinde diğer cihazlar gibi sularınız kesildiğinde de sizin yanınızda olacak ve sizi susuz bırakmayacaktır. Aynı zamanda içindeki NSF ve çeşitli sağlık örgütleri tarafından onaylı filtreleriyle de sizi memnun bırakacaktır. 2 Yıllık garantisi ve ücretsiz montaj, teknik servis imkanlarını, siz değerli müşterilerine sunan şirketimizin önereceği bu üç cihazdan memnun kalacak ve hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacaksınız.   Siz de toptan su arıtma cihazlarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım