Ankara Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Ankara Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
22 Eylül 2021

Ankara Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için Ankara’da imalathanesi bulunan şirketimiz, müşterilerine sağlıklı su vermeyi ilke edinen bir firmadır. Naturel Su Arıtma 1998 yılında İstanbul’da kurulmuş olup Ankara Su Arıtma Cihazı bayilikleri ve 81 ile uzanan ağıyla diğer tüm şehirlerdeki müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Naturel Su Arıtma Cihazları, Ankara Su Arıtma Cihazı konusunda en köklü firmalardan olup ürün gamında sizin için birçok ürün barındırmaktadır. Hem imalat hem de ithal ürünleriyle size en sağlıklı içme suyunu sunmaktadır.

Ankara Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Ankara Su Arıtma Cihazı Fiyatları kullanmak isteyeceğiniz cihaza göre 800₺ ile 2500₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar, su arıtma cihazı filtresi ve su arıtma cihazı membran kalitesine, pompalı veya pompasız olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Pompalı cihazlar genellikle şebeke suyu debisinin düşük olduğu yerlerde önerilmektedir. Ankara Su Arıtma Cihazı alımlarında bulunan imkanlar:
 • Vade Farksız 9 Taksit
 • Montaj Sonrası Ödeme İmkanı
 • Elden Taksit
 • Aynı gün montaj imkanı

Ankara Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi

Ankara Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi hizmetimiz ile Ankara’nın tüm ilçelerini kapsamaktadır ve tamamen ücretsizdir. Ankara Su Arıtma Cihazı filtre değişimleriniz firmamız  çalışanları tarafından takip edilmekte ve değişim zamanı gelen filtreleriniz sizinle iletişim kurularak uygun olduğunuz vakitlerde yapılmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırılmaktadır.

Ankara Su Arıtma Cihazı Montajı

Ankara Su Arıtma Cihazı Montajı alanında profesyonel ve işini layığı ile yapan çalışma arkadaşlarımız tarafından Ankara’nın tüm ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Ankara Su Arıtma Cihazı Montajı yaparken mutfak tezgahınıza profesyonel ekipmanlar aracılığıyla hiçbir zarar verilmeden ufak bir delik açılmakta ve Su Arıtma Cihazı’nın lüks musluğu bu delikten monte edilmektedir. Ayrıca mutfak tezgahını deldirmek istemeyen kullanıcılarımız içinde Üç yollu musluk gibi teknoloji harikası bir alternatifimiz mevcuttur. Üç Yollu Musluk sayesinde tezgahınıza herhangi bir işlem uygulamadan normal musluğunuz ile değiştirilmektedir ve böylelikle daha şık ve modern bir görünümün yanı sıra tek musluktan hem arıtılmış suyunuzu hem de şebeke suyunuzu kullanabilmektesiniz.

Ankara Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ücreti

Firmamızın Ankara’da bulunan 13 adet teknik servisi sayesinde Ankara’nın tüm ilçelerine anlık hizmet sağlanmaktadır. Ankara’da filtre değişimi ücretlerimiz bu yüzden çok cüzi miktarlarda olup 100-250₺ arası değişiklik göstermektedir.

Kapalı Kasa Reverse Ozmos Sistem (VIP)

Ankara Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma şirketimizin gayet şık görünen, ürün gamımıza yeni eklenmiş, Ankara Su Arıtma Cihazı olan Ev Tipi Su Arıtma sistemleri arasında yer alan NS-01 modeli Reverse Ozmos Sistem günlük 5 tona kadar su arıtabilir. 8 litrelik deposuyla sularınız kesildiğinde sizi yalnız bırakmaz.
 • Yumuşaktır. Çok az miktardaki kalsiyum ve magnezyum iyonları sayesinde en çok tercih edilen kaynak sularına benzer.
 • Tazedir. Şelale suyu gibi bol miktarda oksijen içerir. Uzun süre beklemediği ve hep yenilendiği için tazedir.
 • Ekonomiktir. Damacana veya pet şişe sularla kıyaslandığında neredeyse bedavaya gelir.
 • Zahmetsizdir. Damacana taşıma sorunu yoktur. Musluğu açmak yeterlidir.
 • Lezzetlidir.  Yemeklerinizin, çayınızın tadının ne kadar değiştiğine inanamayacaksınız!
 • Şık Durur. Tezgahınızın altında yer kaplamaz ve çok şık durur.
 • Detaylı bilgi için tıklayınız.

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı (Safir)

Ankara Su Arıtma Cihazı

Kapalı Kasa Reverse Osmosis Ankara Su Arıtma Cihazı olan Safir model cihazımız diğer kapalı kasa reverse osmosis sistemleriyle aynı filtreleri kullanmaktadır ve aynı özelliklere sahiptir. Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazıolan Safir model cihazımız su arıtma yöntemlerinden olan ters ozmozarıtmayı kullanmaktadır. Su Arıtma Yöntemleri konusunda en gelişmiş sistem olan ters ozmoz su arıtma sistemi ailenize ve size değer katarak en sağlıklı suyu evlerinizde kullanmanızı sağlar. Ravent Su Arıtma Cihazı ‘nı incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Ankara Su Arıtma Cihazı

Yakut Ev Tipi Ankara Su Arıtma Cihazı ters ozmoz su arıtma yöntemini kullanan bir su arıtma cihazıdır. Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı  diğer reverse osmosis su arıtma sistemleriyle aynı teknolojiyi kullanarak evinizde sağlıklı su kullanmanız için tasarlanmıştır. Gayet şık görünür ve tezgahınız altında açık kasa reverse osmosis su arıtma cihazına göre çok daha az yer kaplar ve 8 litrelik deposuyla sularınız kesildiğinde de sizi yarı yolda bırakmaz. Bu cihazların pH değeri 7,5-8,5 arası sabittir. Cihazların ölçümü pH metrelerle birlikte yapılmakta birlikte TDS ölçümü de tds metrelerle yapılmaktadır. Siz de en iyi su arıtma cihazı markaları 2020 makalemizi inceleyerek en kaliteli cihazlara en uygun maliyetle sahip olabilirsiniz veya su arıtma cihazı tavsiye makalemizi okuyabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ravent Su Arıtma Cihazı (Ravent)

Ankara Su Arıtma Cihazı

Ravent Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2019 yılının son çeyreğinde ürün portföyüne kattığı nadide cihazlardan bir tanesidir. Ravent Ev Tipi Su Arıtma Cihazı’nın içinde 12 litrelik deposu bulunması ile birlikte müşterilerimizin evlerine suları kesildiğinde de, içme suyu tedarik etmekte ve müşterilerimizi suları kesildiğinde de yalnız bırakmamaktadır. Ravent Ev Tipi Su Arıtma Cihazı 2019’un son çeyreğinde portföyümüze girmesiyle birlikte ciddi satış rakamları yakalamış, müşterilerimizin hayatlarına değer katmıştır. Bu su arıtma cihazı da diğer su arıtma cihazları gibi beş aşamalı filtrelerden oluşmaktadır ve ters ozmoz arıtma sistemini kullanan bu su arıtma cihazının tüm prosesleri aşağıdadir.


REVERSE OSMOSIS SISTEMLER DUNYADAKI BIR NUMARALI ARITMA SISTEMI OLARAK BILINEN TERS OZMOZ ARITMA SISTEMINI KULLANMAKTADIR!


Kısaca Ters Ozmoz nedir?

Ters ozmoz, herhangi bir ozmoz sistemine osmotik basıncın tersi yönünde basınç uygulanarak, konsantrasyonu daha yoğun olan çözeltinin daha da yoğunlaşmasını diğer hazneye daha az yoğun (daha saf) bir çözelti geçişine neden olan yapay bir geçişimdir. Eğer ters ozmos sistemine uygulanan basınç bir süreliğine uygulanmazsa sistem kendiliğinden normal ozmoza döner.

Ters ozmoz arıtma sistemindeki aşamalar:

Ankara Su Arıtma Cihazı Birinci  Su Arıtım Aşaması : Sediment Su Arıtma Filtresi Ters ozmoz arıtma sisteminde Suyla temasa geçen ilk filtre 5 mikron gözenek özelliğine sahip olan ve pas, çamur ve asbest gibi tortuları arındırarak suyu berrak bir hale getirir.
  Ankara Su Arıtma Cihazı İkinci Su Arıtım Aşaması : Karbon Su Arıtma Filtresi Ters ozmoz arıtma sisteminde İkinci aşamada kullandığımız bu filtre içerisindeki karbon sayesinde, klor, kireç, tortu, pas, kirli koku ve kötü tadı almaktadır.
Ankara Su Arıtma Cihazı Üçüncü Su Arıtma Aşaması Spun Su Arıtma Filtresi Ters ozmoz arıtma sisteminde 1. aşamadaki 5 mikron filtre ile neredeyse aynı işlevi görür ama 1 mikron derinliğindedir. İlk iki aşamadan geçen suyu son kez süzerek ters ozmos sisteminin en önemli parçası olan membran filtreye suyu ayrıştırması için gönderir.
Ankara Su Arıtma Cihazı   Dördüncü ve En Önemli Su Arıtma Aşaması : Membran Su Arıtma Filtresi Günümüzde sadece şehir şebeke suları için değil deniz suyunu arıtmak amacıyla dahi Membran Filtre kullanılmaktadır. Kısaca su moleküllerinin membran gözlem çapı olan 5 ya da 10 angstrom olan milimetrenin 10 milyonda biri kadar gözeneklere sahip membran, uzun levhalar halinde, kat kat ve deliklidir. Arsenik, kurşun gibi küçük moleküllü maddeler asla membran’dan geçemez! Ters ozmoz ve membran sistemi Mikro, ultra, nanofiltrasyondan daha öte bir teknolojidir. Burdan geçen suyun zararlı maddeleri atığa gönderilir ve giderden dışarı atılır. Eğer günlük 20 litre su kullanıyorsanız ay sonu su faturanıza sadece ve sadece ekstra 10 lira yansıyacak, siz de sağlıklı suyunuza kavuşmuş olacaksınız. Siz de bu su arıtma filtrelerinin toptan satışını yapabilirsiniz.
    Ankara Su Arıtma Cihazı Son Su Arıtma AşamasıTatlandırıcı Filtre Membran’dan geçmiş temiz su tatlandırılır ve son olarak musluğunuzdan çıkması için bu filtre sayesinde tatlı hale getirilir. Tatlandırıcı filtre içerisinde hiçbir kimyasal barındırmaz ve Naturel Su Arıtma ‘nın kullandığı tüm ekipmanlar TSE , ISO 9001 onaylıdır. Ters ozmoz arıtma sistemi kullanabileceğiniz en iyi su filtrasyon sistemidir.
Naturel Su Arıtma aynı zamanda Endüstriyel Sistemlerle de birçok şirketten referans almayı başarmış ve birçok şirketin suyunu sağlıklı hale getirmiştir.

Bu şirketlerden bazıları : 

 • MİTAŞ A.Ş
 • KÖFTECİ YUSUF
 • JOURNEY TEKSTİL
 • TITAN CONSTRUCTION
 • T.C SAĞLIK BAKANLIĞI
 • ANKARA BELEDİYESİ
 • IĞDIR BELEDİYESİ
 • KARAMAN VALİLİĞİ
 • KARAMAN’DA BİRÇOK KÖY
 • RAMADA HOTELS
 • SHERATON HOTELS

Endüstriyel Su Arıtma Sistemlerimiz:

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları genellikle işyerleri, kafe, restoran vb. işletmelerin ihtiyacına yönelik oluşturulmuş olup, şirketimizin endüstriyel sistem yetkilileri tarafından keşif yapılarak bağlanmaktadır.

Ultraviyole Su Arıtma ve Dezenfeksiyon Sistemi suda bulunan mikroorganizmaların, ultraviole dezenfeksiyon sistemi ile 254 nm dalga boyundaki mor ötesi ışınlara maruz bırakılarak, DNA ve RNA yapılarının bozularak zararsız hale getirilmesi işlemine biyolojik arıtım denir. Bu bir Endüstriyel Su Arıtma Sistemidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.


  Tandem Su Yumuşatma Sistemi Endüstriyel Su Arıtma uygulamalarında 24 saat kesintisiz çalışan işletmelerde tesisatı ve makinaları korumak, en önemlisi standart kalitede üretim yapabilmek için, su sertliğinin değişken olmamasını sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Saf Su Cihazı Direk Akışlı Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi daha çok kafe, restoran, yemekhane, küçük ve büyük ölçekli işletmelerde kullanılır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Naturel Su Arıtma Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı , maxi ve mini kabinet olmak üzere ikiye ayrılır.  Maxi Kabinet Su Arıtma Cihazı otomatik bir sistemdir, tuz bakımını kendisi yapar, hiçbir prosedürle uğraşmanıza gerek kalmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Peki ya bu sağlıklı suya çeşme sularından veya damacana sulardan ulaşabiliyor muyuz?

O dönemde Su Arıtma Ankara ‘ da çok tartışılmış ve birçok müşterimiz evlerine su arıtma cihazı taktırmıştı. Peki ya Su Arıtma Ankara ‘ da bu kadar tartışılırken o dönemin belediye başkanı Sayın Melih Gökçek ne yaptı? Sayın Melih Gökçek suların temiz olduğunu kanıtlamak için muhabirlerin önüne çıkıp su içmişti fakat o dönemde çeşmeyi içme suyu olarak kullanan insanlarda birçok zehirlenme vakası yaşıyorduk. Yeni Çağ Gazetesi’nin “Kızılırmak Suyu Tehlike saçıyor”  haberini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. O dönemde Su Arıtma Ankara ‘ da çok tartışılmış ve birçok müşterimiz evlerine su arıtma cihazı taktırmıştı. Sabah gazetesinin yaptığı damacana şirketleriyle ilgili haberde de birçok damacana şirketi ve bayileri bulunuyor, bunlardan bazıları oldukça ünlü markalar. Sağlık Bakanlığı‘nın internet sitesindeki duyuruda şu açıklamaya yer verildi: ”Dolum tesislerinde herhangi bir uygunsuzluk tespit edilmediği halde tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen süreçteki uygunsuz şartlar sebebiyle olumsuzlukların görüldüğü 19 litrelik damacana su satış noktaları aşağıda verilmektedir.” (Temmuz 2012 Denetim Sonuçları) Kaynak : Sağlık Bakanlığı Aşağıya Sabah Gazetesinin yaptığı haberdeki söz konusu şirketleri bırakıyoruz, Haberi detaylı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Habertürk “Damacana Sulardaki Gizli Tehlike başlıklı haberi okumak için tıklayınız. T24 “Damacanalar Tehlike Mi Saçıyor?” haberini için tıklayınız.

Naturel Su Arıtma Kimdir?

Ankara Su Arıtma Cihazı
 • Naturel Su Arıtma San. Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında kurulmuştur.
 • Naturel, su arıtma sektöründe faaliyet göstermektedir.
 • Firmamız müşteri memnuniyetini birinci önceliği ve prensibi olarak benimsemiş ve müşterinin hayatına ve sağlığına değer katmak amacıyla yola çıkmıştır.
 • Gerek eğitimli satış personelleri gerek verdiği satış sonrası ücretsiz teknik servis hizmetiyle su arıtma sektörüne 1998’de yeni bir soluk getirmiştir.
 • Rekabetçi fiyat politikalarıyla 50000 müşterisinin gönlünde taht kurmuş firmamız 81 ildeki ofisleri ve partnerleriyle ve Ankara’daki üretim sahasıyla, müşterilerine hızlı servis imkanı sağlamaktadır.
 • Naturel Su Arıtma, yurtdışında imalatı yapılan bir çok malzemeyi imal etmesi mümkündür. Kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri rekabetçi fiyatlarla kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.
 • Siz de en iyi su arıtma cihazı hangisi tavsiye makalemizi inceleyerek cihazlarımıza göz atabilirsiniz.
 • Siz de Ankara Su Arıtma Cihazı kullanarak sağlığınıza değer katabilirsiniz.
Naturel Sanayii ve Ticaret Bakanlığı v.b. kurulışların istediği tüm belgelere sahiptir. BUNLAR : 1. T.S.E. Kritere uygunlık Belgesi 2. Kapıdan Satış Yetki Belgesi 3. İmalata Yeterlilik Belgesi 4. ISO 9001 5. Hizmet Yeterlilik Belgesi

Ankara Su Arıtma Cihazı İçin Hangi İlçelere Hizmet Veriyoruz?

 • Akyurt Su Arıtma Cihazı
 • Altındağ Su Arıtma Cihazı
 • Ayaş Su Arıtma Cihazı
 • Balâ Su Arıtma Cihazı
 • Beypazarı Su Arıtma Cihazı
 • Çamlıdere Su Arıtma Cihazı
 • Çankaya Su Arıtma Cihazı
 • Çubuk Su Arıtma Cihazı
 • Elmadağ Su Arıtma Cihazı
 • Etimesgut Su Arıtma Cihazı
 • Evren Su Arıtma Cihazı
 • Gölbaşı Su Arıtma Cihazı
 • Güdül Su Arıtma Cihazı
 • Haymana Su Arıtma Cihazı
 • Kahramankazan Su Arıtma Cihazı
 • Kalecik Su Arıtma Cihazı
 • Keçiören Su Arıtma Cihazı
 • Kızılcahamam Su Arıtma Cihazı
 • Mamak Su Arıtma Cihazı
 • Nallıhan Su Arıtma Cihazı
 • Polatlı Su Arıtma Cihazı
 • Pursaklar Su Arıtma Cihazı
 • Sincan Su Arıtma Cihazı
 • Şereflikoçhisar Su Arıtma Cihazı
 • Yenimahalle Su Arıtma Cihazı
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım