Samsun Su Arıtma Cihazı

Samsun Su Arıtma Cihazı
17 Kasım 2021

Samsun Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Samsun Su Arıtma Cihazı için fiyat araştırması yapan, Samsun’un ilçelerinde oturan birçok insan bulunmaktadır. Samsun Su arıtma cihazı servisi bakan müşterilerimiz de Samsun içinde filtre değişimi için fiyat talep etmektedirler. Naturel Su Arıtma Cihazları kuruluş tarihi olan 01.01.1999’dan beri Samsun Su Arıtma Cihazı Fiyatları konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Özellikle Samsun ve çevre illerde bulunan ödeme imkanlarına isterseniz bir göz atalım:
  • Vade Farksız 9 Taksitle Ödeme İmkanı
  • Montajın sonrasında, kredi kartı veya nakit olarak ödeme imkanı
  • Türkiye’nin tüm illerine kargo imkanı

Samsun Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi

Samsun Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi araştıran müşterilerimiz için Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin özel fiyatları bulunmaktadır. Özellikle filtre değişimi ve arıza tespiti konusunda 22 yıldır uzmanlaşmış firmamız, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla müşterilerine götürmektedir. Siz de Samsun’da su arıtma cihazına sahipseniz, arızanız veya filtre değişim durumunuz varsa, bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Su Arıtma Cihazı Montajı

Samsun Su Arıtma Cihazı Montajı yaptırmak isteyen müşterilerimiz, internet üzerinden en uygun fiyatlı su arıtma cihazı montajı hizmetlerini ve samsun su arıtma cihazı servisleri şeklinde, su arıtma cihazı montajı yapan firmaları aratmaktadır. Müşterilerimiz için sunduğumuz özel montaj fiyatlarıyla Samsun’un tüm ilçelerinde su arıtma cihazı montajı hizmeti vermekteyiz. Siz de hemen bize ulaşarak Su Arıtma Cihazı Montajı hizmetinizi en uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Samsun Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ücreti

Samsun Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ücreti, kullandığınız su arıtma cihazı’na göre değişkenlik göstermektedir. Genelde su arıtma cihazları 5 aşamalıdan başlayarak 11 aşamalı su arıtma cihazına kadar gitmektedir. 5 aşamalı bir su arıtma cihazı için kabataslak ücret 200-450₺ arasıdır. Bunun haricinde olan filtreler ekstra ücrete tabii olmaktadır.

Samsun Su Arıtma Cihazı ve Tüm Türkiye çapında su arıtma cihazı satış ve satış sonrası hizmeti sağlayan Naturel Su Arıtma Sistemleri sektöre başladığı 1999 yılından beri faaliyetlerini sadece Su Arıtma Sistemleri üzerinde konumlandırmıştır. Samsun’daki kireçli sular için özel membranlı cihazlar tercih eden şirketimiz, Samsun’un tüm ilçelerinde aynı gün montaj ve ücretsiz kargo hizmeti sağlamaktadır. Su arıtma cihazlarımızın birçoğu NSF, WQA, TSE gibi sertifikalara sahiptir. Dilerseniz Samsun içinde en çok satılan su arıtma cihazlarını incelemeye geçelim:

Puretech Yakut Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Samsun Su Arıtma Cihazı

Samsun Su Arıtma Cihazı

Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı, Samsun Su Arıtma Cihazları arasında en çok satılan ev tipi su arıtma cihazlarından üçüncüsüdür. Bu cihaz 12 litrelik Oveon Su Arıtma Tankına sahiptir. Diğer Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazlarından farklı olarak üretim esnasında 6 aşamalı yani 6 adet su arıtma filtresi ile üretilmektedir. Bu filtreler sırasıyla spun, gac, blok, membran, post karbon ve alkali-mineral nanobiyolojik filtredir. Alkali mineral nanobiyolojik filtre suya ekstra mineral ve alkali katar. Sağlıklı suyun pH değeri olan 7,5-8,5 pH arasına çekmektedir. pH ölçümü ise pH metre ile yapılmakta ve bu sonuçlara göre alkali filtre kullanım ömrünü yitirdiyse değiştirilmektedir. Bir diğer yandan ise TDS ölçümü gelmektedir. TDS ölçümü ise TDS Metreyle yapılmakta ve suyun TDS değeri eğer 100 üstüne çıktıysa cihazın filtreleri sağlığınız açısından tamamen değiştirilmektedir. Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları kullan-at filtreye sahiptir ve yıkanamaz.

Platinium Su Arıtma Cihazı

Samsun Su Arıtma Cihazı

Samsun Su Arıtma Cihazı

Platinium Su Arıtma Cihazı, 3.2 galon 12 litrelik su arıtma tankına sahip diğer su arıtma cihazlarından biridir. Bu cihaz Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin filtrelerini Taiwan’dan ithal ettiği, toplama işlemini ise Genel Merkezi ve Atölyesi olan Ankara’da icraa etmektedir. Bu cihaz içinde Samsun şartlarına özel olan Platinium veya ULP1812-75 kodlu NSF onaylı Vontron Membran kullanılmaktadır. Yer tasarrufu konusunda da kendi üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiren bu cihaz, tezgah altında çok az bir yer kaplar. Boyutları 28 x 37 x 45 cm olan bu cihaz, birçok renk modeline sahiptir ve tezgah, halı, parke renginizle kombin edilebilir. Bu cihaz da 7,5-8,5 arası pH değeri vermekle birlikte sıfır filtreleriyle beraber yaklaşık 15-20 TDS vermektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ravent Smart Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı, Tüm Türkiye’de çok satılmış diğer cihazlardan farklı olarak 8 litre su arıtma tankına sahip bir cihazdır. Bu cihaz da diğer reverse osmosis su arıtma cihazları gibi ters ozmoz arıtma prensibini benimsemektedir. 5 aşamalı inline kapalı kasa su arıtma filtresine sahip cihazımız, Ravent Cool su arıtma cihazından daha küçük boyutlara sahiptir. Bilgisayar kasasına benzeyen kapalı kasası sayesinde Ravent Cool’dan çok daha iddaalı bir yer tasarrufuna sahiptir. Birçok renk seçeneğine sahip bu cihaz Samsun’da arıtma cihazı kullanacak müşterilerimiz için özel membran filtreler kullanılarak üretilmektedir. Bu filtreler kirece dayanıklı filtreler olup, kullanım ömrü diğer filtrelere göre daha uzundur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ultraviyole Su Arıtma Sistemi

Ultraviyole Dezenfeksiyon sistemleri 254nm dalga boyundaki mor ışınları kullanır. Bu ışınlar zararlı mikroorganizmaların atom yapısını bozarak zararsız hale getirilmesiyle oluşur. Bu prosesin tamamına mikrobiyolojik arıtım denir. UV dezenfeksiyon sistemleri bakterileri ve mantarları %99,9 oranında arıtma garantisine sahiptir. UV işlemi kesinlikle ve kesinlikle son kullanımdan önce koyulmalıdır bunun sebebi ise suyun arıtım prosesini tamamladıktan sonra ters ozmoz sisteminden geçen koliform bakterilerin UV’nin yaydığı ışın dalgalarıyla yok edilebilmesidir. Reverse Osmosis Sistem Koliform Bakterileri arıtmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tandem Su Yumuşatma Cihazları

Tandem Su Yumuşatma Cihazları genellikle Apartman ve Merkezi Su Arıtma Sistemleri‘nde tercih edilmektedir. Bunun haricinde endüstriyel kullanım alanları da bulunan bu cihazlar, kireçsiz su gereksinimi bulunan tüm cihazlara, kireçsiz suyu iletmekte birebirdir. Single ve Tandem Su Yumuşatma Cihazı tüpleri bina veya endüstriyel kullanım alanının tüketimine göre belirlenmektedir. İçindeki katyonik reçine ile kireci tamamen tutan bu sistemler kozmetik sanayi, saf su üretimi için ve cam sanayii de(mixbed reçine ile) kullanılmaktadır. DOWEX reçine kullanıldığı takdirde ise bu sistemlerden kaliteli içme suyu elde edilebilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Maxi ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Cihazları

Maxi Kabinet ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Cihazları genelde Villa Tipi ve Müstakil Su Arıtma Cihazları olarak adlandırılmaktadır. Bu sistemler Tandem ve Büyük Su Yumuşatma Cihazlarının küçük kardeşidir. Genelde 10×35 tank ile kullanılan bu sistemler Villa’ya kireçsiz su aktarmada birebirdir. Tandem Sistem gibi DOWEX reçine kullanıldığı takdirde içme suyu kalitesinde su elde edilebilir. Kireçsiz su beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatır ve sağlığınızı olumlu yönde etkiler. Bu cihaz kireçsiz su kullandığı için, elinizi, cildinizi ve saçlarınızı yumuşacık yapar. Detaylı bilgi için tıklayınız.   Hangi Samsun İlçelerinde Hizmet Veriyoruz? İlkadım Su Arıtma Cihazı Atakum Su Arıtma Cihazı Bafra Su Arıtma Cihazı Çarşamba Su Arıtma Cihazı Canik Su Arıtma Cihazı Vezirköprü Su Arıtma Cihazı Terme Su Arıtma Cihazı    
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım