Van Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Van Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
22 Eylül 2021

Van Su Arıtma Cihazı konusunda müşterilerimize kurulduğu tarih olan 1999’dan beri hizmet veren firmamız, Van’ın birçok ilçesinde ve Türkiye’nin 81 ilinde insanları sağlıklı suya en uygun maliyetlerle kavuşturmaktadır. Naturel Su Arıtma portatif çelik su arıtma cihazlarını üretmeye başladığı ilk günden itibaren sürekli kendini geliştirmiş, Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazlarının ithalinde de öncü firmalardan olmuştur ve faaliyetlerini 21 senedir sürdürmektedir. Dilerseniz şimdi Naturel Su Arıtma’nın en kaliteli Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları arasında yer alan bu sistemlere bir göz atalım.


Van Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Van Su Arıtma Cihazı Fiyatları sizlerin talebi doğrultusunda belirlenmektedir. Taleplerinizi karşılayacak cihazlarımızın ortalama fiyatları 800 TL – 2500 Tl arasında değişkenlik göstermektedir. Cihaz talebinizi bulunmuş olduğunuz çevrenin şartlarına göre şekillendirebilirsiniz. Su debisinin düşük olduğu ilçe ve köylerde pompalı cihazlarımızı, şebeke debisinin yeterli olduğu yerlerde pompasız cihazları tercih edebilirsiniz. Fiyatlarda pompanın yanı sıra diğer bir belirleyici etmen ise seçeceğiniz filtre ve membranların kalitesidir.

Van Su Arıtma Cihazı Teknik Servis

Van Su Arıtma Cihazı Teknik Servis hizmetimiz ile her türlü su arıtma cihazının bakım, onarım ve arıza işlemlerine en hızlı ve etkili şekilde müdahale ederek sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Van Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Van Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi süresi bulunduğunuz bölgenin su değerleri ile doğru orantılıdır. Eğer ki çok kireçli ve kirli suyu olan bir bölgede yaşıyorsanız Van Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi süreniz ortalama 5-6 ay olacaktır ve fiyatlar 150 TL’den 450-500 TL bandına kadar çıkabilmektedir.

Van Su Arıtma Cihazı Montajı

Van Su Arıtma Cihazı Montajı en hızlı ve en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Tüm Türkiye’de bulunan teknik servis ağımız ile 365 gün ÜCRETSİZ montaj imkanımız bulunmaktadır.

Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi (VIP)

vipsuaritmacihazi Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin gelişmiş su arıtma cihazları portföyüne 2017 yılında ilk kapalı kasa Su Arıtma Cihazı olarak girmiş bu güzide su arıtma sistemi zamanla geliştirilerek içine su arıtma kaçak sensörü ve basınç düşürücü gibi ekstra komponentler eklenmiştir. VIP Su Arıtma Cihazı 2.2 galonluk deposuyla müşterilerimizin evlerinde suları kesildiğinde de asla onları yalnız bırakmamakta ve yaklaşık 7,5 litre suyu musluklarından almasını sağlamaktadır. NSF onaylı 2.2 Galon PAE(Paslanmaz Çelik) tanka sahip bu sistem portatif ölçüleriyle de tezgahınızın altında diğer eşyalarınıza yer bırakır.  

NS-08 Tezgah Üstü Arıtmalı Su Sebili

NS-08 Tezgah Üstü Arıtmalı Su Sebili diğer arıtmalı su sebillerine göre daha küçük boyutlardadır ve çok kaliteli bir üründür. Dış kaplaması kompozitten yapılan bu ürün içinde 3 litrelik paslanmaz çelik su tankı bulunur, dilenirse sebilimizin içindeki su tankı hariç ekstra 12 litrelik tank ve ekstra bir musluk bağlanarak suyu birçok yerden daha fazla üretimle almanız sağlanabilir. Aynı zamanda bu su sebili küçük çocukların kullanmaması için sıcak su kilidine de sahiptir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tezgah Altı Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Yakut Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı, Van Su Arıtma Cihazları arasında en çok satılan su arıtma cihazlarından biridir. Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı 12 litrelik Oveon Su Arıtma Tankı’na sahiptir. Aynı zamanda diğer birçok cihazdan farklı olarak fabrika çıkışlı 6 aşamalı filtrasyona sahip olan bu cihaz Van ili içerisinde 2019 yılında 536 adet satılmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kısaca Ters Ozmoz nedir?

Dünya çapında geliştirilmiş en kaliteli su arıtma sistemi olan Ters Ozmoz Sistemi ABD’li bilim insanlarının bulduğu en kaliteli buluşların önünde gelmektedir. Ters Ozmoz sistemi ters ozmotik basıncın cihaza verilmesiyle birlikte membran filtrenin içindeki kompozit ve yüksek arıtım kalitesine sahip olan bezlerin içine pis, kalitesiz ve kanserojen madde içeren suyun hapsolmasıyla meydana gelir.

Ters ozmoz arıtma sistemindeki aşamalar:

  Van Su Arıtma Cihazı

Birinci  Su Arıtım Aşaması : Sediment Su Arıtma Filtresi

Su arıtma aşamalarının ilk başında bulunan sediment su arıtma filtresi sıkıştırılmış kağıt ve benzeri türevlerden oluşur. Sudaki kaba partikülleri tutmaya yarayan bu sistem işini bitirdikten sonra suyu Granül Aktif Karbon Filtre’ye aktarır.

 

Van Su Arıtma Cihazı

İkinci Su Arıtım Aşaması : Granül Aktif Karbon Su Arıtma Filtresi

Granül Aktif Karbon Su Arıtma Filtresi çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Bunların en büyük örnekleri diş macunları, gaz- hava arıtma, mide zehirlenmeleri ve birçok yerde görüp yiyebileceğiniz simsiyah hamburgerler aktif karbondan yapılmaktadır. Su arıtmadaki amacı ise suyun klordan arındırılmasıdır.

      Van Su Arıtma Cihazı  

Üçüncü Su Arıtma Aşaması Block Carbon Su Arıtma Filtresi

1 mikron ve 5 mikron derinliğinde gözeneklere sahip olan Block Carbon Su Arıtma Filtresi sudaki renk ve kokuyu düzenlemektedir. Bunları düzenleyen Block Carbon Su Arıtma Filtresi suyu en önemli su arıtma aşaması olan Membran Su Arıtma Filtresi’ne aktarır.

  Van Su Arıtma Cihazı

Dördüncü ve En Önemli Su Arıtma Aşaması : Membran Su Arıtma Filtresi

Membran Su Arıtma Filtresi  su arıtma cihazlarının en önemli aşamasıdır. Bazı su arıtma şirketleri UF Membran kullansa da en kaliteli membran Ters ozmoz sistemine ait membran sistemidir. Bu membran filtrelerin en kaliteli markaları ise Filmtec ve Vontron‘dur.

  Van Su Arıtma Cihazı  

Son Su Arıtma AşamasıTatlandırıcı Filtre

Su arıtma prosesinin son aşamasında olan tatlandırıcı filtre suya asıl tadını veren filtredir. Bu filtreye gelen su önce hindistan cevizi kabuğunun yakılmasından oluşan bir harcın içinde geçerek asıl tadını alır ve sonrasında paslanmaz çelik su arıtma tankına gider. Tanktan sonra ise tekrar post karbondan geçerek musluğunuza aktarılan sağlıklı su arıtma suyu, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

 

Hangi Van İlçelerinde hizmet veriyoruz?

  • İpekyolu Su Arıtma Cihazı
  • Erciş Su Arıtma Cihazı
  • Tuşba Su Arıtma Cihazı
  • Edremit Su Arıtma Cihazı
  • Özalp Su Arıtma Cihazı
  • Çaldıran Su Arıtma Cihazı
  • Muradiye Su Arıtma Cihazı
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım