Sakarya Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Sakarya Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
23 Eylül 2021

Sakarya Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Sakarya Su Arıtma Cihazı Fiyatları konusunda piyasanın en kaliteli cihazlarını en uygun fiyatlarla sizinle buluşturuyoruz. Tamamen sizin seçimleriniz ile şekil alan fiyat politikamız sayesinde hem sizlerin isteklerini tam anlamıyla karşılayabiliyor hem de bu konuda sizleri daha iyi bilgi sahibi yapabiliyoruz. Gelelim Sakarya Su Arıtma Cihazı Fiyatlarına… Fiyat ortalamamız 800 TL ila 2500 TL aralığındadır. Fiyat aralığındaki farkın sebebi ise tamamen yukarıda bahsettiğimiz gibi sizlerin tercihleri doğrultusunda şekillenmesidir. İstediğiniz kalitede filtre ve membran seçerek sizin için en uygun fiyata en kaliteli su arıtma cihazına sahip olabilirsiniz.

Sakarya Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Sakarya Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi firmamız bünyesinde çalışan alanında uzman yetkili teknik servis personellerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi talebinizi şirketimize bildirdikten sonra sizin için en uygun zamana randevu oluşturuyoruz ve personellerimiz adresinizde su arıtma cihazınızdan maksimum kalitede su performansı almanız için filtre ve membran değişiminizi gerçekleştiriyor.

Sakarya Su Arıtma Cihazı Montajı

Sakarya Su Arıtma Cihazı Montajı için şirketimiz aracılığıyla oluşturacağınız taleplere en hızlı şekilde çözüm sunmak her zaman en önde gelen ilkelerimizden olmuştur. Su Arıtma Cihazı Montajı profesyonel teknik servis ekiplerimiz ile kaliteli ve memnuniyetin en üst safhada tutulacağı şekilde yapılmaktadır.

Sakarya Su Arıtma Cihazı arayışına giren müşterilerimiz ve diğer 81 ilde su arıtma cihazı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için kuruluşu olan 1999 yılından itibaren en faydalı su arıtma hizmetini size özel olarak seçmekte evinizde yaşlı ve çocuk bulunuyorsa cihazlarını buna göre modifikasyon işlemlerinden geçirmekte ve ekstra mineral, alkali filtre eklemeleri yapmaktadır. Suyun sağlıklı su pH değeri olan 7,5-8,5 pH arasına çeken bu filtreler sağlığınız açısından da çok yararlıdır ve kilo vermenize yardımcı olur. Bu cihazların geneli ters ozmoz su arıtma sistemini kullanmaktadır. Bunun haricinde Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin kendi üretimi olan üçlü taşınabilir su arıtma cihazları da bulunmaktadır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Sakarya İlinde en çok satılan su arıtma cihazlarını inceleyelim:

   

Platinium Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Sakarya Su Arıtma Cihazı Platinium Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 18 adetlik ters ozmoz portföyündeki cihazlarının en çok satılanlarından biridir. Platinium Su Arıtma Cihazı’nın filtreleri Taiwan’dan ithal edilmekle birlikte bu cihazın toplama işlemi Antalya/Türkiye’de yapılmaktadır. Antalya/Türkiye’de toplanma işlemi yapılan bu cihaz 12 litrelik su arıtma tankına sahiptir. Bileşenlerinde granül aktif karbon, sediment, membran, post karbon ve sediment su arıtma filtresi bulunmaktadır. Sakarya ilinde çok satılan bu cihaz diğer 81 ilde de büyük satış rakamlarına ulaşmıştır. Yer tasarrufu konusunda çok iddaalı olan bu cihaz, tezgahınızın altında az bir yer kaplar. Ayrıca Lüks Avrupai Musluğu bulunan bu cihazın tezgah üstünde bulunan tek komponenti bu musluktur ve inanılmaz şık bir musluktur. Kapalı Kasa Ev Tipi Su Arıtma Cihazı olan bu cihaz 12 litrelik su arıtma tankını ve 5 aşamalı kapalı kasa su arıtma filtresini bilgisayar kasasına benzeyen kapalı kutusu içinde bulundurur.

Safir Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Sakarya Su Arıtma Cihazı   Safir Ev Tipi Su Arıtma Cihazıtezgah altı kapalı sistem reverse osmosis su arıtma cihazıdır. Bu cihaz 5 adet filtreye sahip olmakla birlikte müşterilerimiz istediği taktirde cihazın tüm filtreleri istenilen filtrelerle değişebilmekte ve ekstra filtre eklemeleri ve çıkarmaları yapılabilmektedir. Safir Su Arıtma Cihazı rengarenk bir renk portföyüne sahiptir. Mutfağınızın, halınızın ve tezgahınızın rengine göre renk seçeneklerine sahip bu cihaz mutfağınızla tam uyumlu şekilde aynı gün montajı yapılabilmektedir. 81 ilimizde montajı yapılan bu cihaz eğer bayiimizin elinde var ise aynı gün eğer bayiimizin elinde cihaz yok ise siparişe müteakip en geç iki gün içerisinde tüm Türkiye’ye ücretsiz montaj yapılır. Satış sonrasında ise 2 yıl garantisi bulunan bu cihaz, herhangi bir arıza söz konusu olduğunda 2 iş günü içinde müdahale edilmekte ve herhangi bir parçası değişmesi gerekiyorsa ücretsiz değişmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yakut Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Sakarya Su Arıtma Cihazı Yakut Su Arıtma Cihazı, 12 litrelik su arıtma tankı ve diğer arıtmalardan farklı olarak fabrika çıkışlı 6 aşamalı su arıtma sistemiyle fark yaratmaktadır. Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazının Şeffaf Turkuaz, Kırmızı ve Mat Kırmızı, Mavi renkleri bulunmaktadır. Bu cihazın bir küçük modeli olan Optima su arıtma cihazı da aynı renk seçeneklerine sahip olmakla birlikte 8 litrelik su arıtma tankına sahiptir. Bu cihaz kasasıyla birlikte toplu bir şekilde Taiwan’da nanobiyolojik yöntemlerle üretilmektedir. Naturel Su Arıtma Sistemleri tarafından ithal edilen bu cihaz müşterilerin isteklerine ve modifikasyonlarına göre fiyat değişikliklerine uğramaktadır. Sakarya Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimizin en çok tercih ettiği su arıtma cihazı Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı’dır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İkili Portatif Çelik Su Arıtma Cihazı

Sakarya Su Arıtma Cihazı İkili Portatif Çelik Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemi’nin 1999 yılında üretimine başladığı ilk cihazdır. Naturel Su Arıtma Sistemleri Ankara Atölyesinde üretim ve imalat işlemlerine başladığı bu cihazı, 2003-2004 yıllarına kadar perakende kısmında satmaya devam etmiştir, hala da az miktarda da olsa satılmaktadır.. İçeriğinde tıpkı reverse osmosis sistemler gibi aktif karbon ve reçine bulunan bu sistem suyun kaba partiküllerini sudan tamamen arındırır ve ne kadar ters ozmoz sistemi kadar sağlıklı su vermese de, dediğimiz gibi suyu kaba partikül yani kum, pas, çamur’dan temizler. Şebeke suyunun geçtiği aşırı korozyona uğramış borulardan ötürü suda pas oluşmakta ve ikili portatif çelik su arıtma cihazı bu pası %100 arıtmaktadır. Bu cihaz arsenik, koliform bakteri gibi sağlığa zararlı kanserojen maddeleri sudan arındırmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üçlü Portatif Çelik Su Arıtma Cihazı

Sakarya Su Arıtma Cihazı Üçlü Portatif Çelik Su Arıtma Cihazı, İkili Su Arıtma Cihazı’na nazaran ekstra Quartz madenine sahiptir. Bu su arıtma cihazı da suyun kaba partiküllerini tutarak suyu kısmi olarak arıtır. İçeriğindeki aktif karbon sayesinde kloru tutar ve suyun rengini, tadını düzenler. Reçine karbonu ise suyu kireçten tamamen arındırır. Bu su arıtma cihazından suyu elinizi yıkarken kullandığınızda bile ellerinizin ne kadar yumuşak olduğunu fark edeceksiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

Maxi ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Cihazları

Sakarya Su Arıtma Cihazı Maxi ve Mini Kabinet yumuşatma cihazları özellikle müstakil evlerde tercih edilen su arıtma sistemlerinden biridir. Maxi ve Mini Kabinet sistemleri ilk giriş su saatine bağlanır ve bu saatten tüm evinize kireçsiz suyu aktarır. Bu aktarılan kireçsiz su sayesinde saçlarınızdaki parlaklığı, ellerinizdeki yumuşaklığı çok net bir şekilde hissedeceksiniz. Diğer apartman, bina ve site gibi yerlerde ise bu sistemlerin abisi olan büyük versiyonu Tandem Su Yumuşatma Cihazları tercih edilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Sakarya Su Arıtma Cihazı Tandem Su Yumuşatma Cihazı, Maxi ve Mini Kabinet Su Arıtma Cihazları’nın büyük abisidir. Tandem Su Yumuşatma Cihazı çift tüplü ve tek valfi sistemlere sahiptir. Bu çift tüplü sistem dönüşümlü şekilde kendini insan müdahelesi gerektirmeden bakıma almakta ve kesintisiz şekilde tüm binaya veya siteye kireçsiz suyu aktarmaktadır. Tüplerin içeriğine DOWEX reçine eklendiği taktirde cihaz içme suyu da üretebilmekte ve evlerinize sağlıklı suyu çok uygun maliyetlerle iletmektedir. Özellikle çok daireli binalarda bu maliyet oldukça düşmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Hangi Sakarya İlçelerinde Su Arıtma Cihazı Hizmeti Veriyoruz?
  • Adapazarı Su Arıtma Cihazı
  • Serdivan Su Arıtma Cihazı
  • Akyazı Su Arıtma Cihazı
  • Erenler Su Arıtma Cihazı
  • Hendek Su Arıtma Cihazı
  • Karasu Su Arıtma Cihazı
  • Geyve Su Arıtma Cihazı
  • Arifiye Su Arıtma Cihazı
 
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım