Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemi

Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemi
17 Ağustos 2019
Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemi Naturel Su Arıtma Sistemleri 20 yıldır süren sektör tecrübesi, her gün kazandığı yeni müşteriler ve gönüller, sadece ev tipi değil, endüstriyel alanda da yaptığı yenilikler ve montajlar ve sahip olduğu referanslarla da müşterilerinin gönlünde taht kurmaktadır. Arayan ve bizi tercih eden müşterilerimize gerek endüstriyel su arıtma sistemleri sorumlularımız olsun gerekse ev tipi su arıtma sorumlularımız olsun en kaliteli hizmeti vermek için seferber olmuş, siz değerli müşterilerimizin telefonlarını beklemektedirler. Günümüzde havaların da ısınmasıyla su tüketiminin arttığı bu günlerde genelde apartmanların yönetim kurulları, daire yönetimleri ev ana giriş su arıtma sistemi istemekte ve binadaki tüm musluklardan kireçten ve klordan arındırılmış su istemektedir, biz de bu tarz sistemler isteyen yönetimlere elimizden gelen en iyi fiyatla, en kaliteli sistemi takmak için endüstriyel sorumlularımızı gerekli yerlere göndermekte ve müşterilerimizin ücretsiz keşiflerini gerek evlerinde olsun gerek işyerlerinde olsun en uygun fiyata, en hızlı şekilde yapmaktadır. Bu cihazlar genelde daire girişi su arıtma cihazları olup fabrika su arıtmasında ve sanayi tipi su arıtmalarında da kullanılmaktadır. Bu keşiflerden sonra suyun örneğini isteyen endüstriyel sorumlularımız ev ana giriş sistemi ve ev arıtma sistemleri için küçük bir su tahlili istemekte ve bu su tahlillerini iştiraklerimiz olan laboratuvarlara gönderip hangi sistemlere ihtiyaç duyduklarına en net şekilde karar vermekte ve Apartman su arıtma sistemleri fiyatları hakkında bilgi vermekte, maliyetli olan bu tarz sistemlerde hata payının çok düşük olması hem müşteri tarafında, hem şirketimiz nezdinde büyük yarar sağlamakta ve hiçbir masraftan kaçılmamaktadır. Bu sistemler çok özel sistemler olup binanın varolan tüm musluklarından arıtılmış su akmasını sağlar. İsterseniz lafı daha fazla dolandırmadan ev girişlerine takılan ilk sistem olan ultraviyole sistemin ne işe yaradığına bir göz atalım:

Ultraviyole Su Arıtma Sistemleri:

Sizin için hazırladığımız infografiğimizde gördüğünüz gibi UV sistemi içindeki mor renkli ışınlar( bu ışınlar 254 newton metre dalga boyuna sahiptir.) sayesinde arıtım yapar ve genelde son su çıkışından önce koyulan bu sistemler sudaki birçok zararlı mikroorganizmayı, bakteriyi, virüsleri %99 oranında arıtır ve  sağlıklı suyu musluklarınızdan almayı vaad eder. Bu suya ulaşmanız için Ultraviyole sistemler genelde destekleyici görevi görüp ana arıtmayı başka sistemler(Tandem Yumuşatma, Maxi Kabinet ve Reverse Osmosis vb.) yapmakta ve sağlıklı suyu tüm musluklardan almanızı sağlamaktadır. Sırada su tüketimi yüksek olan yerlerde kullandığımız Tandem Yumuşatma sistemler var:

Tandem Yumuşatma Sistemleri:

Tandem Yumuşatma Sistemleri endüstriyel su arıtma sistemlerindeki en büyük cihazlardan biridir. Öyle ki bu cihazların bazı modelleri 2-3 metre boyutlarını bulmakta. Bu cihazlar çift tanka ve dijital valflere sahip olduğu için bir tank yani resimlerde gördüğünüz tüpler kendini bakıma alırken, diğeri ise suyu arıtma görevine devam ediyor ve böylece 7/24 arıtılmış suyu musluklarınızdan alabiliyorsunuz. Resimde gördüğümüz bir diğer materyalse beyaz tankın içinde bulunan kaya tuzudur. Tandem Yumuşatma’nın içindeki reçine mineralinin temizlenmesi için bu kaya tuzları kullanılmakta ve size tuzu doldurmak haricinde hiçbir meşakat cıkarmamaktadır. Tabiki bu tuzları birkaç ayda bir defa dolduruyorsunuz, sürekli doldurma gibi bir durum söz konusu değil. İsterseniz Tandem Yumuşatmanın adeta küçük bir prototipi gibi olan ama daha az su tüketimi olan yerlerde( villa, müstakil ev vb.) kullanılan Maxi Kabinet Sistemlere geçebiliriz:

Maxi Kabinet Su Arıtma Sistemleri:

Daire Girişi Su Arıtma Maxi Kabinet ve Mini Kabinet Su Arıtma Sistemleri su tüketiminin çeşitlilik gösterdiği yerlerde farklı alternatifler olarak kullanılmaktadır, genelde villa ve müstakil evlerde kullanılan bu tarz sistemler tandem yumuşatma sistemlerinin küçük bir prototipi gibidir ve tandem yumuşatmayla aynı görevi görür, üstünde bir dijital valf ve gördüğünüz beyaz tankın içinde ise tuz tankı bulunur, bu tuz kireci tutmaya yarar ve binadaki veya müstakil evinizdeki tüm musluklardan arıtılmış suyun tadına varırsınız. Bunların yanında içme suyu isteyen müşterilerimiz için de dairelerinin içine hemen tezgahın altına reverse osmosis sistemleri önermekte ve Dünya’nın en iyi arıtma sistemi olan ters ozmoz sistemleri kullanan bu cihazları takmaktayız. İsterseniz son olarak da Reverse Osmosis Sistemlere bakıp makalemizi bitirelim:  

Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemleri

Reverse osmosis sistemler Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin ithal ettiği ve Türkiye’de bulunmayan, Dünya’nın en gelişmiş su arıtma sistemi olan ters ozmoz su arıtma sistemini kullanmaktadır. Bu sistemler musluğunuzdan içme suyu almak için üretilmiş sistemler olup hem ev kullanımında, hem de endüstriyel kullanımda olan direk akışlı reverse osmosis sistemler olmaktadır. Bu sistemlerin ekstra bir deposu bulunmakta ve fabrikadan çıkışlı 5 adet filtresi bulunmaktadır ve müşterilerimiz dilerse bu filtrelere ekstra olarak mineral ve detox filtre eklenmektedir. Bu filtreler genelde evlerinde yaşlı veya çocuk bulunan ailelere tavsiye edilmekle birlikte çok yararlı filtreler olup suya ekstra mineral eklemekte ve detox filtre de zayıflamanız için gerekli bileşenleri suya eklemektedir. Suya eklenilen bu bileşenler sayesinde kilo verme süreciniz kısalmakta, aynı zamanda suyun tadı da cok güzel olduğu için su içme miktarınızı arttırmakta ve sağlığınıza büyük katkılar sağlamaktadır. Sağlığınıza değer katan bu sistemler Naturel Su Arıtma Sistemleri ve Ulusal Denetim Şirketi olan NSF tarafından denetlenmekte ve NSF sertifikası olmayan filtreler kullanılmamaktadır. Siz de bu sistemler hakkında buraya tıklayarak Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.        

BAZI ÖNEMLİ REFERANSLARIMIZ

https://www.naturelsuaritma.net/abdullah-gul-universitesi/ https://www.naturelsuaritma.net/sakarya-universitesi/ https://www.naturelsuaritma.net/titan-construction-a-s-konteyner-ile-tasinabilir-aritma-sistemi/ https://www.naturelsuaritma.net/journey-tekstil-a-s/ https://www.naturelsuaritma.net/polatli-tavuk-ciftligi/ https://www.naturelsuaritma.net/tokat-turhal-mezbahanesi/ https://www.naturelsuaritma.net/tokat-erbag-mezbahane/ https://www.naturelsuaritma.net/kofteci-yusuf/ https://www.naturelsuaritma.net/more-life-club-etlik-ankara/ https://www.naturelsuaritma.net/roketsan-a-s/ https://www.naturelsuaritma.net/referanslar/  
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım