Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
23 Eylül 2021

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için Ankara’da imalathanesi bulunan şirketimiz, müşterilerine sağlıklı su vermeyi ilke edinen bir firmadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri sektördeki 21 yıllık tecrübesi ve kırk bini aşan müşteri portföyüyle müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi amaç edinmiş Su arıtma şirketlerinin başında gelmektedir.

Naturel Su Arıtma Cihazları 81 ile uzanan bayilik ağları gerek ana gerek ara bayiileri ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı konusunda da müşterilerine Şanlıurfa Bayii’si ile hizmet vermekte ve filtre, arıza gibi durumlarda Urfa Bayii’yi aynı gün içinde veya en geç ertesi güne kadar müşteriye yönlendirmektedir.

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı Fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz için firmamız Naturel Su Arıtma Cihazları bünyesinde farklı ihtiyaçlara göre birbirinden çeşitli cihazlar aracılığıyla bilgi vermek isteriz. Şirketimizdeki ev tipi kullanıma uygun su arıtma cihazlarının ortalama fiyat aralığı 800 ile 2500₺ arasıdır. Fiyat aralığının fazla olmasının sebebi ise; seçeceğiniz filtre ve membran kalitelerindendir.

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ücreti sizler için büyük dert olmaktan çıkıyor. Profesyonel şekilde çalışan firmamızın alanında uzman teknik servis personeli ile en uygun ve en kaliteli şekilde sizlere hizmet vermektedir. Ortalama fiyatlarımız 100 TL ile 400 TL arasında olup, seçeceğiniz filtre ve membran markasına göre değişkenlik göstermektedir.

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı Montajı

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı Montajı için bizlere ulaşan kullanıcılarımıza uzman  teknik servis ekibimiz ile profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Teknik ekibimiz, talebiniz üzerine en hızlı şekilde ikametinize ulaşarak Su Arıtma Cihazı Montajı işleminizi kaliteli ve titiz bir çalışma ile gerçekleştirecektir.
 

Kapalı Kasa Reverse Ozmos Sistem (VIP)

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2016 yılında portfoyüne girmiş bu nadide ve şık su arıtma cihazı tasarım olarak çok kalitelidir ve tezgahınızın altında kesinlikle çok yer kaplamaz. Açık kasalara göre daha az yer kaplayan kapalı kasa su arıtma sistemleri 2020 yılında da tercih edilmektedir. 2020 yılında üç bin adete yakın sattığımız bu cihaz fabrika çıkışlı beş aşamalı su arıtma filtresine sahiptir. Bu filtreler leziz suyu musluğunuzdan uygun maliyetle almanızı sağlar. Cihazımız Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin kendi üretimidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı (Safir)

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı   Safir Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı ters ozmoz sistemini kullanan kapalı kasa su arıtma cihazları arasında yer almaktadır. VIP Kasa gibi Safir Su Arıtma Cihazı da kapalı kasa cihazdır. Su arıtma cihazımızın filtreleri ve tankı kapalı kasasının içinde barınmakta ve cihazınızın üstüne tabak, çanak gibi malzemeleri koymanıza imkan tanımaktadır. NSF Onaylı PAE tanka sahip olan Safir Su Arıtma Cihazı şu ana kadar ülkenin 81 ilinde sekiz bine yakın satış rakamlarına ulaşmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı   Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı isteyen müşterilerimiz arasında en çok tercih edilen modellerin başlarında gelmektedir. 3.2 galonluk(12 litre) depoya sahip olan Yakut Su Arıtma Cihazı aynı zamanda diğer cihazlardan farklı olarak fabrikasyon çıkışlı 6 adet filtreye sahip olup evde eğer yaşlı veya çocuk varsa suya ekstra Kalsiyum ve Magnezyum ekleyerek suyunuzu en leziz ve sağlıklı haline getirir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 

REVERSE OSMOSIS SISTEMLER DUNYADAKI BIR NUMARALI ARITMA SISTEMI OLARAK BILINEN TERS OZMOZ ARITMA SISTEMINI KULLANMAKTADIR!


 

Kısaca Ters Ozmoz nedir?

Ters Reverse Osmosis Sistemi USA’de geliştirilen en gelişmiş su arıtma sistemidir. Bu sistem membran filtredeki yarı geçirgen zarlara ters osmotik basınçla suyun iletilmesini sağlar. Membran filtreden geçen su içindeki zararlı maddeleri, bakterileri, mikropları, toz, asbest ve diğer kanserojen zararlı maddeleri yarı geçirgen zara sahip olan bu bezde bırakır ve sağlıklı suyun diğer filtrelere aktarılmasını sağlar.

Ters ozmoz arıtma sistemindeki aşamalar:

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı

 

Birinci  Su Arıtım Aşaması : Sediment Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz su arıtma sisteminin ilk aşaması olan Sediment Filtre sudaki kaba maddeleri tutarak suyunuzun sağlıklı hale gelmesindeki ilk rolü oynar. Bu filtre sudaki çamur, pas ve kum tarzı maddeleri tutarak diğer filtrelerin tıkanma sürecini de geciktirir.

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı

İkinci Su Arıtım Aşaması : Karbon Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde İkinci aşamada kullandığımız bu filtre içerisindeki karbon sayesinde, klor, kireç, tortu, pas, kirli koku ve kötü tadı almaktadır. Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı

Üçüncü Su Arıtma Aşaması : Block Karbon Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde Granül Aktif Karbon Filtre’den geçen su, blok karbon filtreye gelir. Blok karbon filtrede suyun renk,tat ve koku gibi parametreleri düzenlenir ve bu filtreden de Membran Su Arıtma Filtresi’ne aktarılır.

  Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı  

Dördüncü Su Arıtma Aşaması: Membran Filtre

Membran filtre su arıtma prosesinin en önemli komponentlerinden biridir. Bu filtre içeriğinde yarı geçirgen zarlardan oluşan bezler bulunmaktadır. Bu bezler ters osmotik basınçla gelen şebeke suyunu geçirir. Su geçerken içindeki kanserojen zararlı maddeler Membran su arıtma filtresinin yarı geçirgen zarlı bezlerinden asla geçemez. Bu şekilde su en sağlıklı halini alır ve post karbon yani tatlandırıcı filtreye gider. Membran filtre seçimizin ne kadar doğru olursa suyunuz da yumuşak içimli ve kaliteli olur.

Şanlıurfa Su Arıtma Cihazı

Son Su Arıtma AşamasıTatlandırıcı Filtre

Membran Su Arıtma filtresinden geçen su, post karbon filtreye gelerek burada suya asıl tadı verilir. Post Karbon yani tatlandırıcı filtre ne kadar kaliteli olursa suyunuzun tadı ve içimi o kadar kolay olur.


Şanlıurfa içinde hizmet verdiğimiz ilçeler:

 • Haliliye Su Arıtma Cihazı
 • Eyyübiye Su Arıtma Cihazı
 • Siverek Su Arıtma Cihazı
 • Karaköprü Su Arıtma Cihazı
 • Viranşehir Su Arıtma Cihazı
 • Akçakale Su Arıtma Cihazı
 • Suruç Su Arıtma Cihazı
 • Birecik Su Arıtma Cihazı
 • Harran Su Arıtma Cihazı
 • Ceylanpınar Su Arıtma Cihazı
 • Bozova Su Arıtma Cihazı
 • Hilvan Su Arıtma Cihazı
 • Halfeti Su Arıtma Cihazı
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım