Kayseri Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Kayseri Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
23 Eylül 2021

Kayseri Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Kayseri Su Arıtma Cihazı Fiyatları konusunda araştırma yapan müşterilerimiz için firmamız bünyesinde farklı ihtiyaçlara göre hem endüstriyel su arıtma sistemleri hem de ev tipi su arıtma cihazları bulunmaktadır. Ev Tipi Su Arıtma Cihazları fiyat aralığı 800 ile 2500₺ arasıdır. Seçeceğiniz cihazın filtrelerinin kalitesi, cihazınızın dış haznesinin ve tankının kalitesine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Kayseri Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Kayseri Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ücreti için araştırma yapan müşterilerimize firmamız olarak en uygun fiyatlarla, en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kayseri Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ücreti bulunduğunuz ilçeye göre değişiklik göstermekle birlikte merkez ilçelerde 100 ila 400₺ arası, cihazın modeline ve markasına göre fiyat değişkenlik göstermektedir.

Kayseri Su Arıtma Cihazı Montajı

Kayseri Su Arıtma Cihazı Montajı için arama yapan müşterilerimize firmamız bünyesinde, profesyonel teknik servis ekibimiz sayesinde montaj hizmeti de sağlanmaktadır. Kendi sattığımız cihazlarda montaj sonrası ödeme ve ücretsiz montaj imkanları bulunmaktadır. Diğer firmalardan alınan cihazların montajı sırasında ise teknik servis ücreti alınmaktadır.
 

Kayseri Su Arıtma Cihazı ve Türkiye’nin diğer illerinde arıtma hizmeti arayan müşterilerimize Naturel Su Arıtma Sistemleri en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla 1999 yılından beri vermektedir. Kayseri’de bulunan ciddi kireç sorunundan dolayı müşterilerimizin çaydanlıkları kireç kaplamakta ve beyaz eşyalarının ömürleri kısalmaktadır. Ters ozmoz sistemler tam bu noktada devreye girmekte ve kireç, klor ve diğer kanserojen maddelerden arındırılmış suyu musluklarınızdan kendiniz üretmenizi sağlamaktadır. Dilerseniz en çok satılan 3 Kayseri Su Arıtma Cihazı’nı inceleyelim:

Açık Kasa R.O Su Arıtma Cihazı

Kayseri Su Arıtma Cihazı Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı, şirketimiz Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin ilk ithal ettiği ters ozmoz prensibini benimsemiş su arıtma cihazlarından biridir. İlk ürettiğimiz ürün olan İkili Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı‘ndan tam üç yıl sonra ters ozmoz sistemler çıkmış ve Açık Kasa R.O cihazıyla ters ozmoz serüveni başlamıştır. Açık Kasa R.O Su Arıtma Cihazı 12 litrelik tanka sahiptir. İçeriğinde beş adet açık kasa su arıtma filtresi bulunan bu sistemin alttaki üç housing içinde barınan filtreleri alt takım su arıtma filtresi olarak geçmektedir. 5 aşamadan 11 aşamaya kadar filtre eklemesi yapılabilen bu cihaz yer tasarrufu konusunda cok iddaalı değildir. Bunun sebebi ise kasanın tamamen açıkta durması ve deposunun dışarda olmasıdır. Bu sistemler hala satılmakla beraber, genelde kapalı kasa reverse osmosis ev tipi su arıtma cihazları en çok tercih edilenler arasındadır.

Safir R.O Su Arıtma Cihazı

Kayseri Su Arıtma Cihazı Safir Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2017 yılından beri sattığı ürünlerden biridir. Safir Su Arıtma Cihazı, yer tasarrufu konusunda Açık Kasa R.O Su Arıtma Cihazı‘na göre çok daha iddaalı bir cihazdır. Bilgisayar kasasına benzeyen kasası sayesinde içerisinde tüm komponentlerini içinde barındırır. NSF Onaylı 12 litrelik su arıtma tankına sahip bu cihaz WQA, TSE gibi birçok sertifikaya sahiptir ve renk seçenekleriyle de mutfağınızda bir bütün oluşturur. Aynı zamanda kendiliğinden basınç düşürme özelliği ile yüksek debili yerlerde filtrelerin patlama riskini çok aza indirir. 12 litrelik su arıtma tankı sayesinde sularınız kesildiğinde bile deponuzdan 12 litre su almaya devam edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yakut R.O Su Arıtma Cihazı

Kayseri Su Arıtma Cihazı Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı ters ozmoz su arıtma prensibini benimseyen su arıtma cihazlarından Kayseri’de en çok satılan su arıtma cihazıdır. Bu cihazın diğer ters ozmoz su arıtma cihazlarından en büyük farkı üretim bandında 6 adet filtreli üretilmesidir. Ekstra alkali ve mineral filtresine sahip bu cihaz içindeki nanobiyolojik mineral toplarıyla suya insan sağlığına yararlı mineralleri tamamen doğal bir şekilde suyunuza katar. Özellikle yaşlı ve beş yaş altı birey bulunan ailelerde bu cihazı ekstra mineral ve alkali açısından önermekteyiz. Bu cihaz en kaliteli pH değeri olan 7,5 – 8,5 pH üretmektedir. Kayseri Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz en çok Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı’nı tercih etmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üçlü Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı

Kayseri Su Arıtma Cihazı Üçlü Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin İkili Su Arıtma Cihazı’ndan sonra ürettiği cihazlardan biridir. Bu cihazın dış kaplaması tamamen paslanmaz çeliktir. Şirketimizin Ankara Atölyesi’nde üretilen bu su arıtma cihazı tıpkı R.O sistemler gibi içeriğinde aktif karbon, reçine ve quartz bulundurur. Fakat bu sistemler sadece ve sadece suyun kaba partiküllerini alır. İçeriğinde membran filtre bulunmayan bu cihaz suyu arsenik vb. bakterilerden arındırmaz. Ters ozmoz sistemler %99,9 arıtım oranına sahipken, bu cihazımız sadece suyun kaba partiküllerini tutar ve TDS değerini düşürmez.  

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları


Maxi ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Sistemleri

Kayseri Su Arıtma Cihazı Maxi ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Cihazları özellikle villalarda ve müstakil evlerde tercih edilmektedir. Bu sistemler günlük kireçsiz su ihtiyacını tamamen karşılar. Özellikle villalarda tercih edilen bu sistemler evin tüm musluklarına kireçsiz su aktarma görevini üstlenmektedir. İçeriğinde otomatik valf, tuz tankı ve katyonik reçine bulunan bu sistemler tamamen dijital olup kesinlikle bakım için insan gücüne ihtiyaç duymaz. Katyonik reçine yerine DOWEX reçine kullanıldığı taktirde ise bu cihazlar kaliteli içme suyu üretebilirler. Özellikle cilde birçok faydası bulunan kireçsiz su, bu cihazlardan tarafından çok uygun maliyetle evinizde üretilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tandem ve Single Tip Su Yumuşatma Cihazları

Tandem Su Yumuşatma Cihazları, genellikle kireçsiz suya ihtiyaç duyan sanayi vb. yerlerdeki işletmelerde ihtiyaç duyulmaktadır. Bu cihazlar da maxi kabinet su yumuşatma sistemi gibi içeriğinde katyonik reçine bulundurmaktadır. Maxi Kabinet Yumuşatma Sistemi‘nin büyük abisi olan bu cihazlar, maxi kabinet sistemine göre daha geniş reçine tüplerine ve tuz tankına sahiptir. saatlik 25 ton kireçsiz su üretimine kadar çıkan bu sistemler sanayi ve diğer üretim tesislerinde kireçsiz su ihtiyacına sahip elektronik eşyaların kullanım ömrünü bir hayli uzatmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Paslanmaz Çelik Sanayi Tipi Su Sebili

Paslanmaz Çelik Sanayi Tipi Su Sebili, 48 litrelik soğuk su depo hacmine sahiptir. Bu sebil diğer sebillere göre yüksek içme suyu tüketimi olan yerlerde kullanılmaktadır. COVID-19 sebebiyle üretilen yeni pedallı ve sensörlü modelleri ise bu modelimizin sağlığınızı ne kadar önemsedigini göstermektedir. Diğer cihazlar gibi 5 adet filtreye sahip olan bu cihazın membran filtresi 300 GPD’lik membran filtredir. GPD hesabıyla üretim ölçmek istersek 1 GPD = 3,78 litre diyebiliriz. Yani bu cihaz günde yaklaşık 1 ton içilebilir sıcak ve soğuk suyu sizin için en sağlıklı şekilde üretmektedir. Aynı zamanda bu cihazların hepsi pompalı cihazlar olup elektrik ile çalışır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Hangi Kayseri İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?
  • Melikgazi Su Arıtma Cihazı
  • Kocasinan Su Arıtma Cihazı
  • Talas Su Arıtma Cihazı
  • Develi Su Arıtma Cihazı
  • Yahyalı Su Arıtma Cihazı
  • Bünyan Su Arıtma Cihazı
   
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım