İzmir Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

İzmir Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
24 Eylül 2021

İzmir Su Arıtma Cihazı Fiyatları

İzmir Su Arıtma Cihazı Fiyatları konusunda araştırma yapan müşterilerimiz için Naturel Su Arıtma Cihazları’nın özel fiyat teklifleri ve birçok fırsatı bulunmaktadır. Bu fırsatlardan bazıları Vade Farksız 9 Taksit, Montaj Sonrası Ödeme ve Ücretsiz Montaj ve Kargo imkanı bulunmaktadır. İzmir’in tüm ilçelerinde su arıtma teknik servisi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri veren firmamız, 22 yıllık tecrübeye sahiptir. Su Arıtma Cihazı fiyat skalası İzmir şartlarında 800-2500₺ arası değişmektedir.

İzmir Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi

İzmir Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi ve Montaj hizmeti araştıran müşterilerimiz için İzmir’de bulunan bayiilerimiz sayesinde, firmamız tarafından satılan su arıtma cihazlarında ücretsiz montaj ve teknik servis imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda filtre değişim ücretlerinde de uygun fiyatlarla, kaliteli hizmet sunmayı birincil önceliği haline getirmiş Naturel Su Arıtma Cihazları, satış sonrası hizmetlerini de kendi bünyesinde sağlıyor.

İzmir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

İzmir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi de firmamız tarafından takip edilmektedir. Tarafımızca satılan su arıtma cihazlarında özel iskontolu filtre değişim ücretleri uygulanmaktadır. Bunun haricinde diğer firmalar tarafından satılan su arıtma cihazlarının da filtre değişimleri yapılmakta ve satış sonrası süreç takibi yapılmaktadır. 2021 itibariyle İzmir’de Su Arıtma Cihazı Filtre Değişim Ücreti 100 ila 400TL arasında değişkenlik göstermektedir. Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları‘nın filtre değişim ücretleri bu şekilde olup, cihaz cihaz, model model fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

İzmir Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için yıllardır ürettiğimiz ve ithalatını sağladığımız birçok su arıtma cihazı modelimizle 1999’dan beri en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla vermeyi amaç edinen şirketimiz, bu su arıtma cihazlarına 2 yıl garanti, Türkiye’nin 81 ilinde ücretsiz montaj ve ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Müşterimizin talep ettiği cihaz eğer İzmir bayiimizin elinde bulunuyorsa cihazımızın montajı aynı gün ücretsiz şekilde yapılıyor, eğer bayiimizin elinde bulunmuyorsa siparişe müteakip iki iş günü içerisinde siz değerli müşterilerimizin montajları yapılıyor. Cihaz ücreti ise kesinlikle montaj sonrası alınıyor ve 14 günlük yasal cayma hakkınız bulunuyor. NSF, WQA, TSE sertifikaları gibi birçok sertifikaya bulunan bu cihazların tüm arıza ve filtre takibi şirketimiz tarafından yapılıyor. Herhangi bir arıza durumunda 2 yıl boyunca teknik servisimiz tüm yedek parça değişimlerini ücretsiz bir şekilde sağlıyor. Dilerseniz şimdi En Çok Satılan 3 İzmir Su Arıtma Cihazı‘nı inceleyelim:


VIP Su Arıtma Cihazı

İzmir Su Arıtma Cihazı VIP Su Arıtma Cihazı, şehir şebeke sularını arıtmak için kullanılan, suyu arıtırken ters ozmoz su arıtma prensibini benimseyen cihazlardan biridir. Bu cihaz da tüm reverse osmosis su arıtma cihazları gibi tezgah altı su arıtma cihazıdır. Bilgisayar kasasına benzeyen kapalı kasasının içinde su arıtmaya ait tüm komponentleri barındırır, bu komponentler Dünya’ca bilinen ters ozmoz su arıtımına yarar. 10 litrelik su arıtma tankı ve birçok renk seçeneğiyle VIP Su Arıtma Cihazı, korozyona uğramış şehir şebeke borularından gelen arsenik, asbest, kum, pas, çamur gibi sağlığa zararlı ve kanserojen olan tüm maddeleri arıtır. Bu cihaz 5 filtreye sahip olmasına rağmen müşterilerimizin isteği ve gereksinimleri doğrultusunda 11 aşamaya kadar arttırılabilir. İzmir Su Arıtma Cihazı kategorisinde VIP Su Arıtma Cihazı en çok satılan üçüncü su arıtma cihazıdır.

Safir Su Arıtma Cihazı

İzmir Su Arıtma Cihazı Safir Su Arıtma Cihazı‘da , VIP Su Arıtma Cihazı gibi kapalı kasa, ters ozmoz sistemini benimseyen bir su arıtım cihazıdır. Bu Cihaz Aquatürk ve Naturel Safir olarak iki model halinde üretilmektedir. Bu cihaz da 2 yıllık garantiye sahiptir ve herhangi bir sorun, arıza veya yedek parça değişimi söz konusu olduğunda 2 yıl boyunca müşterimiz ücretsiz değişimden yararlanabilecektir. Şuanki komple filtre değişim fiyatları 200₺ olan Safir Su Arıtma Cihazı tezgahınızın altında Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı‘na göre çok daha az yer kaplar. Şeffaf ve mat renk seçenekleri bulunan bu cihaz aynı zamanda 12 litrelik NSF Onaylı su arıtma deposuna sahiptir. İçeriği paslanmaz çelik 304 olan bu depo kesinlikle plastikten üretilmemektedir. İzmir Su Arıtma Cihazı Fiyatları’nı arayan müşterilerimiz için Safir Su Arıtma Cihazı evinize değer katar. Safir Su Arıtma Cihazı’nı incelemek için tıklayınız.

Yakut Su Arıtma Cihazı

İzmir Su Arıtma Cihazı Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı, içeriğinde LG Membran teknolojisi barındırır. Diğer cihazların filtreleri yatık olduğu için su üretim kapasitesi düşmekte ve 75 gpdlik yani 280 litrelik kapasitenin tümünü kullanan müşterilerimize yetersiz gelebilmektedir. Bu cihazın filtreleri ise dikey olduğu için su üretim kapasitesinin tamamını kullanabilmekte ve 280 litrenin 280 litresini de bir gün içerisinde üretebilmektedir. Aynı zamanda diğer ters ozmoz sistemini benimseyen cihazlardan farklı olarak Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı nanoteknolojik yöntemlerle üretilmiş alkali ve mineral filtre barındırmaktadır. Oveon 12 litrelik su arıtma tankına sahip bu cihaz, heybetli duruşu ve çeşitli renkleriyle tezgahınızın altında mutfağınızla bir bütünlük sağlayacak ve sağlıklı suyu evinizde kendi imkanlarınızla üretmenize olanak tanıyacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.  

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Su Arıtma Cihazının diğer modellerimize göre farkı 8 litrelik su arıtma tankına sahip olmasıdır. Bu 8 litrelik su arıtma tankı sularınız kesildiğinde bile içindeki sudan size su vermeye devam edecek ve sizi yalnız bırakmayacaktır, bu cihaz sadece şirketimiz tarafından değil birçok su arıtma şirketi tarafından da satılmaktadır. Bu su arıtma şirketlerinin bazıları ne kadar işlerinin arkasında dursa ve köklü olsa da, bazıları da verdiği taahhütleri hiçbir şekilde yerine getirmemekte, müşterilerimizin filtre takibini yapmamakta ve herhangi bir arıza durumunda müşterilerini yüz üstü bırakmaktadır. Şirketimiz herhangi bir arıza durumunda en geç iki iş gününde eğer müşterimizin garantisi devam ediyorsa ücretsiz şekilde parça değişimi yapılır. İzmir’de neredeyse her gün satılan bu sistem en eski ve en kaliteli su arıtma cihazlarından biridir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları


Direk Akışlı Reverse Osmosis Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Saf Su Cihazı Direk Akışlı Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı özellikle saf su üretmek isteyen müşterilerimiz için lokantalarda, restoranlarda, özel üretim tesislerinde kullanılmaktadır. Bu cihazların sonuna mixbed reçine eklendiği takdirde cihaz ultra saf su cihazı olmakta ve kozmetik sektörü, cam üretim sanayii, akü suyu gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Bu cihazlar 5 adet filtreye sahip olmakla birlikte membran filtresi en az 300 GPD’liktir. 1 GPD= 3,78 litre, 300 GPD= 1134 litredir. Yani bu cihaz günde yaklaşık 1134 litre su üretmektedir. Aynı zamanda su tüketimi yüksek tesislerde içme suyu olarak da kullanılabilmekte ve filtreleri buna göre eklenip çıkarılabilmektedir. İzmir Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimizin kafeleri, restoranları olması durumunda bu ürün biçilmiş bir kaftandır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazları yurtdışından ithal edilen reçine tüpü, otomatik dijital valfler ve yerli üretim olan tuz tanklarından oluşur. Tablet tuz ile insan müdahalesine gerek duymadan su yumuşatma cihazımızın bakımı dijital valfler tarafından yapılır. Bu dijital valfler saat ayarlıdır ve istediğiniz herhangi saat veya herhangi bir günde tüm sistemi bakıma alır. Tandem Su Yumuşatma Cihazı‘nda iki adet tüp bulunur ve bir tüp bakımda iken diğer tüp kesintisiz kireçsiz su vermeye devam eder. Özellikle endüstriyel alanlardaki kireçsiz su kullanan elektronik aletler için bu cihaz tercih edilmektedir. Endüstriyel Su Arıtma Cihazı olan Tandem Su Yumuşatma Cihazı, sanayi, fabrika gibi yerlerin kireçsiz su ihtiyacına birebir çözüm olarak piyasaya sunulmuştur. İzmir Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz aynı zamanda fabrikalarında da bu sistemleri kullanabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hangi İzmir İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

 • Buca Su Arıtma Cihazı
 • Karabağlar Su Arıtma Cihazı
 • Bornova Su Arıtma Cihazı
 • Konak Su Arıtma Cihazı
 • Karşıyaka Su Arıtma Cihazı
 • Bayraklı Su Arıtma Cihazı
 • Çiğli Su Arıtma Cihazı
 • Torbalı Su Arıtma Cihazı
 • Menemen Su Arıtma Cihazı
 • Gaziemir Su Arıtma Cihazı
 • Ödemiş Su Arıtma Cihazı
 • Kemalpaşa Su Arıtma Cihazı
 • Bergama Su Arıtma Cihazı
 • Menderes Su Arıtma Cihazı
 • Aliağa Su Arıtma Cihazı
 
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım