En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi Tavsiye

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi Tavsiye
08 Temmuz 2019

 

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi Tavsiye

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi Tavsiye sorusunu merak eden müşterilerimize verdiğimiz cevap ; Ravent Su arıtma Cihazı modeli olan Cool 2019 yılının en gözde cihazlarından biri. Ravent Cool’un bu ünvana sahip olmasındaki en büyük sebeplerden biri şık tasarımı, 7/24 güvenli bir şekilde çalışması, öbür sistemlere göre kullanılan filtrelerin kalitesi ve kompakt tasarım bu cihazı 2019 yılının en iyi su arıtma cihazı yapıyor. Elimizdeki bu model Bu model tüm yeterlilik belgelerine sahip olup, Dünyanın en iyi su arıtma cihazı markaları 2020 kategorisinde belirli kuruluşlar tarafından ödül kazanmıştır. Ravent su arıtma cihazı ‘nı incelemek için tıklayınız.

 • Ravent Cool 12” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Jammy Filtre
 • Ravent Cool 12” Inline GAC Karbon Jammy Filtre (UDF)
 • Ravent Cool 12” Inline Blok Karbon Jammy Filtre (CTO)
 • İsteğe göre LG, Vontron, Filmtec, EV membran seçenekleri
 • 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre
 • 3.2 Galon(12 litre) Metal Basınç Denge Tankı
 • Lüks Small Musluk
 • Shut-Off Valf’e sahip.

En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları:

En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları 2020:

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi 2020

Safir Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları 2020 listemizde Safir Su Arıtma cihazı şık ve kompakt tasarımı ile bizi karşılıyor. 2020’nin enleri arasına girmiş bu sistem 2019’da da müşterilerimizin gözdesi haline gelmiş ve yaklaşık 1000 adet satılmıştır. Bu sistem de diğer sistemler gibi kapalı kasa su arıtma cihazı’dır ve su arıtma cihazı fiyatları arasında en üst sıralara oynamaktadır, internet satış fiyatları 1300-1600 lira arası değişmektedir. Safir Su Arıtma Cihazı, toptan su arıtma cihazları arasında da yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Müşterilerimiz Safir Su Arıtma Cihazı’nın NSF sertifikalı filtrelerini tercih ederek sağlıklarına ve ailelerine önem vermişler ve sağlıklı suyu evlerinde kendileri üretmeye karar vermişlerdir. Aynı zamanda Safir Su Arıtma Cihazı 12 litrelik deposuyla da müşterilerimizi suları kesildiğinde de yalnız bırakmamıştır. Sağlıklı su pH değeri olan 6,5-8,5 arasına suyun pH’ını sabitleyen bu sistemin, TDS cihazları ölçümleriyle de filtrelerinin değişim takibi yapılmaktadır.

En İyi Su Arıtma Cihazı 2019

Platinium Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Platinium reverse osmosis su arıtma cihazı ters ozmoz sistemini kullanan güzide cihazlardan bir tanesi olarak 2019’un son çeyreğinde Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin AR-GE çalışmaları sonucu hayatımıza girmiş, 12 litrelik deposuyla müşterilerimizi suları kesildiğinde de yalnız bırakmamıştır. Beş aşamalı su arıtma cihazı filtreleri ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinen Platinium Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı gerek on iki litrelik çelik tankı olsun gerekse beş aşamalı ve NSF onaylı su arıtma cihazı filtreleri olsun, müşterilerimizin gönlünde taht kurmuştur. En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi Tavsiye diye soran müşterilerimize 2019 en iyi su arıtma cihazı markaları ve 2020 en iyi su arıtma cihazı olarak tavsiye edeceğimiz bu güzide cihaz içeriğinde sediment (spun) , GAC yani Granule Active Karbon, Blok Karbon, Membran ve Post Karbon filtre bulunuyor. Bu filtreler suyun arıtma prosesini başarılı bir şekilde tamamlıyor ve müşterilerimize sağlıklı suyu ucuz maliyetlerle aktarıyor.

En İyi Su Arıtma Cihazı 2018

En İyi Su Arıtma Cihazı 2018

VIP Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

 • Birçok forumda(kadınlarkulübü, kızlarsoruyor, donanımhaber) müşterilerimiz 2018’deki en iyi su arıtma cihazı hangisi gibi sorular sormaktalar.
 • 2018’in en revaçta modelleri arasında VIP model yer alıyor. VIP model turuncu,mor, mavi renk seçeneklerine sahip olup kompakt tasarımı, çeşitli yeterlilik belgeleri ve şık görüntüsü ile evlerinize ve ailenize değer katmak için tarafımızdan ithal ve imal edilmektedir. VIP modeller 2018 yılında stoklarımızdan çıkışı yaklaşık 3200 adet olup 2018 yılının en çok satan modellerindendir. En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları 2018 listemizde VIP Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı ilk sırada yer alıyor. Bu cihaz da diğer cihazlar gibi 1e3 atık su atıyor.

VIP Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Özellikleri:

Membran Filtre Kapasitesi : 75GPD

Membran Filtre Markası isteğe göre değişmektedir.

Filtre Türü : Inline

Tank Konumu : Kasa İçerisinde

Tank Kapasitesi : 2.2” ( 8 Litre)

Shutoff Valf

Quick Fittings

Lüks Avrupai Musluk

En İyi Su Arıtma Cihazı 2017

 • Müşterilerimize 2017 yılında en fazla önerdiğimiz cihazların arasında Açık Kasa Reverse Osmosis Sistemi yer almaktaydı. Açık Kasa Reverse Osmosis Sistemi o zaman kapalı kasaların yüksek maliyetleri ve çok tasarım olmaması sebebiyle çok revaçta olan ev tipi su arıtma sistemiydi, Açık Kasa Reverse Osmosis Sistemleri’nin deposu cihazın dışında bulunmakta olup 2.2” ve 3.2” depo seçenekleriyle müşterilerimize suları kesildiğinde de hizmet vermektedir.
 • Açık Kasa Reverse Osmosis sistemlerinin Kapalı Kasa Reverse Osmosis sistemlerinden farkı bir kasa içinde bulunmaması, deposunun ayrı bulunmasıdır.
 • En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları 2017 listemizde VIP Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı ilk sırada yer alıyor.

En İyi Arıtma Su Arıtma Cihazı Hangisi 2016

İkili Portatif Su Arıtma Cihazı

 • 2016’da Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemleri hariç NS-02 modeller aşırı istek görüyordu bunun sebebi ise Açık Kasa Reverse Osmosis cihazların dahi yeni üretilmesinden ve maliyeti yüksek olduğundan kaynaklı kendi imalatımız olan çelik tüplü ikili cihazlar müşterilerimiz tarafından en çok seçilen ürünlerdendi.
 • NS-02 Cihaz içeriğinde karbon ve reçine minerallerini bulunduruyor, bu mineraller sudaki reçine sudaki kireci, karbon ise sudaki klor ve çeşitli zararlı maddeleri tutuyor ve size, ailenize, iş arkadaşlarınıza en sağlıklı suyu 7/24 sağlıyor.

 • En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları 2016 listemizde VIP Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı ilk sırada yer alıyor.

 

Naturel Su Arıtma Sistemleri bu cihazlar dışında da birçok cihazın satışını üstlenmekte ve müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için tüm çabalarını seferber etmekte ve en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmektedir. Bu cihazların ithal, imal ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini üstlenen Naturel Su Arıtma Sistemleri 2019’un son çeyreğinde portföyüne kattığı cihazları ile de müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmakta, size, ailenize ve iş arkadaşlarınıza değer katmaktadır. Dilerseniz 2019’un son çeyreğinde hayatımıza giren ve en iyi su arıtma cihazı 2020’de de adından söz ettirecek Platinium ve T1 Su Arıtma Cihazı’nı siz değerli müşterilerimizin huzurlarına sunalım.

 

 

T1 Modeli Su Arıtma Cihazı

T1 Modeli Su Arıtma Cihazı da Platinium Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı gibi Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2019’un son çeyreğinde portföyüne girmiş güzide cihazlar arasında yer almaktadır. Liderlik sırasını Platinium Reverse Osmosis Cihazı’na kaptıran bu sistem Platinium Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazıyla Aynı Filtrelere sahip olmasına rağmen slim kasası ve 8 litrelik tankıyla çok daha az yer kaplıyor ve müşterilerine tencere, tava, tabak, çanak vb. malzemelerini koymak için büyük olanak sağlıyor. Bu büyük olanağı sağlaması dışında suyun en berrak, mineralli ve alkali halini siz değerli müşterilerimizle buluşturuyor ve size, ailenize ve iş arkadaşlarınıza değer katıyor, bu cihaz 24cm En, 39 cm Boy ve 39 cm derinliğe sahip Naturel Su Arıtma Sistemlerinin 2019’un en çok satan cihazlarından biri arasında yer alıyor, bu cihaz slim kasasıyla birlikte, quick dirsekli filtrelere de sahip olduğu için, filtre değişimi müşterilerimiz dilerse kendisi yapabiliyor, isterlerse de teknik servislerimizin tds ve pH ölçümleri sonucu kaç adet filtre değişileceğine karar veriliyor, aynı zamanda Naturel Su Arıtma Sistemleri olarak biz T1 modeli cihazımıza 2 yıl ücretsiz teknik servis ve garanti imkanı sunmakla birlikte, bu güzide cihazın montajı için de hiçbir ücret talep etmiyor, siz müşterilerimizi mutlu etmeyi birinci ilkemiz olarak görüyoruz. Siz de Naturel Su Arıtma Sistemleri ailesine katılmak istiyorsanız, buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım