Su Arıtma Membran Filtre Fiyatları

Su Arıtma Membran Filtre Fiyatları
06 Ağustos 2019

Su Arıtma Membran Filtre Fiyatları

Naturel Su Arıtma Sistemleri ürün gamında tezgah altı su arıtma filtreleri bulundurmaktadır, bu filtrelerin denetimi ulusal denetim şirketleri tarafından yapılmakta, NSF tarafından sertifikası verilmekte ve Naturel Su Arıtma Sistemleri tarafından fabrikaya geldiği anda da denetimi yapılmaktadır. %100 ithal olan bu ürünlerin birçoğunun menşeisi ABD’dir. Ters ozmoz teknolojinin en önemli komponenti olan Membran Su Arıtma Filtreleri markaya göre de değişiklik göstermektedir. LG, Vontron, Filmtec , EV , HFT gibi markalar membran filtreleri üretmekte ve su arıtma membran filtre fiyatları konusunda biz de müşterilerimize en uygun fiyatla, en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Lg Membran Su Arıtma Cihazı Filtresi

Su Arıtma Membran Filtre Fiyatları

Su Arıtma Membran Filtre Fiyatları

LG başka sektörlerden de bildiğimiz gibi birçok teknolojik ürün üretimi ve tedariği yapmakta olan bir şirkettir. Son yıllarda su arıtma sektöründeki rekabetin artmasıyla birlikte LG Chem’de üretim tesislerini kurarak membran filtre teknolojisi alanında üretim yapmaya başladı, ne kadar piyasada LG Su Arıtma Cihazı şeklinde satılan cihazlar olsa da bu cihazlar sadece LG Membran Teknolojisine sahip su arıtma cihazlarıdır bildiğiniz gibi bu filtreler ince küçük gözenekli bezlerdir bu bezler %99.9a kadar bakterileri arıtma kapasitesine sahiptir , müşterilerimize kesinlikle önereceğimiz bu filtreler yanında Vontron, Filmtec ve HFT de üretim yapmaktadır. Aynı zamanda bu cihazlara alkali filtre eklenerek de cihazlar alkali su üretebilir ve alkali su arıtma cihazı olarak geçebilirler. Bu ev tipi su arıtma cihazlarının fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte 700 ila 1500 aralığında gidip gelmektedir.

DOW, FILMTEC Membran Su Arıtma Cihazı Filtresi

Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış Filmtec su arıtma cihazı sektöründe yıllardır üretim yapan U.S menşeili firmalardan biridir. Filmtec yıllardır çizgisini bozmamış ve sektörün en iyi membran filtrelerini üretmiştir, Filmtec sektördeki öbür membran üreticilerine göre pahalı Su Arıtma Membran Fiyatları na sahip olsa da en kaliteli su arıtma cihazı filtrelerinden biridir. Diğer membran filtreler gibi Filmtec membran filtreler de ince bir bez gibi ve küçük gözeneklerden oluşur, %99.9 garantili ürünlerdir. Naturel Su Arıtma Sistemleri Filmtec membranları su tüketimi aşırı olmadığı sürece iki yılda bir değiştirmektedir. Bu iki marka harici Vontron, EV, HFT gibi filtreler de satan Naturel Su Arıtma Sistemleri müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Siz de bu iki marka membran filtre ve diğer marka filtreler için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz de En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları 2020 makalemizi okuyarak cihazlarımız hakkında fikir edinebilirsiniz.

 
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım