Su Arıtma Filtre Fiyatları

Su Arıtma Filtre Fiyatları
15 Ağustos 2019

Su Arıtma Filtre Fiyatları müşterilerin istediği markalara, cihazlarına uyumlu olmalarına ve daha birçok değişkene göre değişmektedir. Müşteriler genelde kapalı kasa cihazlar kullanmaktadır ve bu filtrelere de su arıtma sektöründe inline su arıtma cihazı filtreleri denmektedir ve bu filtreler su arıtma filtre fiyatlarında açık kasa filtrelere göre biraz daha pahalı olabilmektedir. Açık Kasa Filtrelerde ise GAC,CTO gibi kapalı kasalarda bulunmayan filtreler bulunmaktadır. Bu filtreleri almadan önce kesinlikle satış sorumlularımızı ve satış ekibimizi aramanızı tavsiye ediyoruz, şayet aramadan bu filtrelere karar verilirse yanlış sonuçlar doğabilir ve cihazlarınızı tam verimle kullanamayabilirsiniz. Siz de sorumlularımıza danışmak için buraya tıklayabilirsiniz. Danıştıktan sonra en yakın zamanda size gelen teknik servisimiz eğer suyun pH, alkali gibi önemli değerleri düştüyse bunları test edecek ve değişmesi gerekiyorsa 6 ayda bir üç adet filtrenizi, yılda bir ise komple yani en az 5 adet olan su arıtma cihazi filtre setini değiştirecektir, bu filtrelere bazı müşterilerimiz ek olarak mineral ve detox filtre desteği istemektedir, bu filtreler de suya ekstra mineral eklemektedir. Biz de Naturel Su Arıtma Sistemleri olarak evde eğer küçük çocuk var ise mineral filtreleri önermekteyiz. Bu mineral filtreler küçük çocuğunuza çok olumlu yönde etki edecek ve uzun vadede büyük faydalar sağlayacaktır.

Açık Kasa Su Arıtma Filtre Fiyatları:

Şok Su Arıtma Cihazı Membran, blok karbon, spun, post karbon ve gac karbon filtrelerden oluşan açık kasa reverse osmosis sistemler kapalı kasa olduğunda ise değişmektedir, bu filtreler su arıtma prosesinin ana görevini üstlenen su arıtma komponentleridir, ters ozmoz su arıtma sistemi, reverse osmosis su arıtma cihazlarının çalışma prensibini oluşturur ve bu sistemler dünyanın en iyi arıtma sistemleridir. Bu öğrenmek istenilirse google’da “ters ozmoz su arıtma sistemi” yazılarak bir çok araştırma yapılabilir aynı zamanda eğer bizden dinlemek isterseniz de buraya tıklayarak “Su Arıtma Nedir?” adlı makalemize göz gezdirebilirsiniz. Baştan sona su arıtma prosesini anlattığımız “Su Arıtma Nedir?” makalemiz sizi su arıtma ile ilgili birçok konuda aydınlatacak.

Kapalı Kasa Su Arıtma Filtre Fiyatları:

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı olan resimde gördüğünüz Yakut Su Arıtma Cihazında ise inline su arıtma filtreleri kullanılmakta olup filtre fiyatları istediğiniz markalara göre birçok değişiklik göstermektedir. Naturel Su Arıtma Sistemleri müşterilerine her halükarda Uluslararası Sağlık Örgütü olan NSF yani The Public Health and Safety Organization onaylı ve sertifikalı su arıtma filtrelerini kullanmaktadır, bunlar dışında müşterilerine hiçbir şekilde filtre satmayan Naturel Su Arıtma Sistemleri, müşteri memnuniyetini tüm ilkelerinin önüne koymaktadır. 20 yıllık tecrübesinde yaklaşık 40000 müşterinin hayatına dokunan Naturel Su Arıtma Sistemleri siz yoksanız bir kişi eksik, siz de su arıtma filtre fiyatları ile ilgili bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım