Eskişehir Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Eskişehir Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
23 Eylül 2021

Eskişehir Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Eskişehir Su Arıtma Cihazı Fiyatları şu an vade farksız 9 taksit kampanyası, montaj sonrası ödeme seçenekleriyle çok uygun. Eskişehir Su Arıtma Cihazı Fiyatları ‘na bakan müşterilerimiz için kabataslak bir fiyat vermek gerekirse 800 ila 2500₺ arasında diyebiliriz. Bu verdiğimiz fiyatlar filtre kalitesine, cihazın model ve markasına göre değişkenlik göstermektedir.


Eskişehir Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi

Eskişehir Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi arayan müşterilerimiz için firmamız yetkili teknik servisleri Eskişehir’in tüm ilçelerinde su arıtma cihazı hizmeti vermektedir. Aynı zamanda 81 ilde bayiileri bulunan Naturel Su Arıtma Cihazları neredeyse aynı gün arızalara müdahale etmekte ve montajlarınızı aynı gün içinde halledebilmektedir.


Eskişehir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Eskişehir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi ücreti Eskişehir’de hangi ilçede yaşadığınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir fakat bir fiyat vermek gerekirse cihazın marka ve modeline göre fiyatımız 100-400₺ arası değişkenlik gösteriyor diyebiliriz.


Eskişehir Su Arıtma Cihazı Montajı

Eskişehir Su Arıtma Cihazı Montajı ve Teknik Servisi arayan müşterilerimiz için firmamız tarafından satılan cihazlarda ücretsiz montaj imkanı sağlanmaktadır. Farklı cihazların montajının yapılmasının istenmesi durumunda da cüzi bir ücretle Eskişehir’in tüm ilçelerinde su arıtma cihazı montajlarını Naturel Su Arıtma Cihazları profesyonel teknik servis ekibiyle yapmaktadır.


Eskişehir Su Arıtma Cihazı ve Türkiye’nin tüm illerinde verdiği su arıtma cihazı satış ve satış sonrası hizmetleriyle şirketimiz olan Naturel Su Arıtma Sistemleri müşterilerinin gönlünde taht kurmuştur. 2 yıl garantili ters ozmoz ürünleriyle Eskişehir’de bayiileri bulunan şirketimiz, tüm cihazların montajını eğer bayiimizde bulunuyor ise aynı günde bulunmuyor ise siparişi müteakip iki gün içinde montajı ücretsiz şekilde yapmaktadır. Bunun haricinde Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo imkanı bulunan cihazlarımız şehir şebeke sularının durumlarına göre şehir şehir farklı filtrelerle üretilmekte ve toplanmaktadır. Şimdi En Çok Satılan 3 Eskişehir Su Arıtma Cihazı‘nı inceleyebiliriz, ev tipi su arıtma cihazları ile başlayabiliriz:

VIP Ters Ozmoz Su Arıtım Sistemi

Eskişehir Su Arıtma Cihazı

VIP Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin Açık Kasa Su Arıtma Cihazı‘ndan sonra filtrelerini ithal ettiği ikinci üründür. Filtreleri ithal edilen VIP Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemi, şirketimiz tarafından Ankara Genel Merkezi’mizde özenle toplanmakta ve kalite kontrol işlemlerinden geçmektedir. VIP Su Arıtma Cihazı’nın özenle seçilen filtreleri 40psi su basıncına kadar dayanıklı filtrelerdir ve bu filtrelerin içinde en kaliteli madenler kullanılmıştır. NSF onaylı bu madenler şirketimiz tarafından özenle seçilmekte ve VIP Su Arıtma Cihazı filtrelerinin içerisinde kullanılmaktadır.


Safir Ters Ozmoz Su Arıtım Sistemi

Eskişehir Su Arıtma Cihazı

Safir Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazınanobiyolojik filtrelerle üretilen en güzide cihazlardan biridir. Elle hiçbir müdahale olmadan üretilen bu su arıtma cihazı, 12 litrelik su arıtma tankına sahiptir. NSF’li hortum ve diğer komponentleri olan bu cihaz, şirketimizin en kaliteli su arıtma cihazlarından biridir. Mutfağınızın parkesi, dolapları ve halınızla uyumlu renk seçenekleriyle evinizde bir bütünlük sağlar. Safir Su Arıtma cihazı ters ozmoz su arıtım sistemiyle çalışmaktadır. Bu sistem Dünya’ca bilinen en kaliteli su arıtma sistemidir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ravent Cool Ters Ozmoz Su Arıtım Sistemi

Eskişehir Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı‘nın filtreleri Taiwan’dan ithal edilmekte olup, toplama işlemleri Antalya/Türkiye’de yapılmaktadır. Ravent Cool Su Arıtma Cihazı birçok firma tarafından satılmakla birlikte, şirketimiz bünyesinde de 2 yıl garanti imkanıyla siz değerli müşterilerimize satılmaktadır. Su Arıtma Cihazları‘nın birçoğu benzer olmakla birlikte müşterilerimizin özen göstermesi gereken konular satış sonrası taahhütleri şirketin tamamıyla yerine getirmesidir. Özellikle satış sonrası arızalar konusunda birçok şirket müşterisini yüz üstü bırakmaktadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri ise bu verdiği iki yıllık garantiyle herhangi bir arıza olması durumunda müşterinin tüm masraflarını ve yedek parçalarını ücretsiz bir şekilde karşılamaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Puretech Yakut Ters Ozmoz Su Arıtım Sistemi

Eskişehir Su Arıtma Cihazı

Yakut Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2018 yılında satmaya başladığı ve Eskişehir ilçelerinde en çok tercih edilen su arıtma sistemidir. Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı diğer cihazlardan farklı olarak nanobiyolojik yöntemlerle üretilen alkali ve mineral filtreye sahiptir. Bu filtre içindeki mineral ve alkali topları sayesinde suyun en sağlıklı değeri olan 7,5-8,5 pH değeri vermektedir. Aynı zamanda suyu mineral yönünden de zenginleştiren bu filtre, insan sağlığına tamamen yararlıdır. Yakut Su Arıtma Cihazı da, Ravent Cool Su Arıtma Cihazı gibi 12 litrelik paslanmaz çelik su arıtma deposuna sahiptir. Bu cihaz Taiwan’dan ithal edilmekte ve Ankara genel merkezimizden, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayiilerimize dağıtımı sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Endüstriyel Su Arıtma Cihazları:


Maxi Kabinet Villa Tipi Su Yumuşatma Sistemi:

Maxi Kabinet Villa Tipi Su Yumuşatma Sistemi, içeriğinde 10×35 lik küçük bir reçine tankı ve tuz bakımı için tablet tuz bulundurmaktadır. Maxi ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Cihazı özellikle villası ve müstakil evi olan müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte ve musluk olan ve su geçen her yere kireçsiz suyu iletmektedir. Bu kireçsiz su gerek insan cildi için gerekse evinizdeki beyaz eşyalar için büyük önem arz etmektedir. Maxi Kabinet Su Yumuşatma Sistemi’nin ürettiği su ile duş aldığınızda cildiniz ve saçlarınız yumuşacık olacak, beyaz eşyalarınızın ömrü ise bir hayli uzayacaktır. Çünkü çoğu beyaz eşya kireçsiz su şartları için üretilmektedir ve kirece dayanıksızdır. Maxi Kabinet sisteminin büyük versiyonu olan Tandem Su Yumuşatma Sistemleri ise Endüstriyel Su Arıtma Cihazları‘nda kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı özellikle yüksek su tüketimi olan şirketlerde kullanılmaktadır. Tüplerinin içinde katyonik reçine bulunan bu sistem Maxi Kabinet gibi kireçsiz suyu tüm su borularına iletmektedir. Endüstriyel alandaki tüm cihazlar kireçsiz suyla çalıştığından ötürü beyaz eşyalar gibi endüstriyel alanda kullanılan aletlerin de ömrünü bir hayli uzatmaktadır. Bu sistemler kesinlikle insan müdahalesine ihtiyaç duymamakla birlikte tam otomatiktir. Tandem Yumuşatma Sistemleri’nde bakım sırasında bir tüp devre dışı kalır ve diğer tüp kesintisiz kireçsiz suyu tüm üretim tesisinize veya apartmanınıza aktarır. Apartman Su Arıtma Sistemi olarak da bu cihazlar bina yönetimleri tarafından tercih edilebilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 


Hangi Eskişehir İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

  • Odunpazarı Su Arıtma Cihazı
  • Tepebaşı Su Arıtma Cihazı
  • Sivrihisar Su Arıtma Cihazı
  • Çifteler Su Arıtma Cihazı
  • Seyitgazi Su Arıtma Cihazı
  • Alpu Su Arıtma Cihazı

 

WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım