Gaziantep Su Arıtma Cihazı

Gaziantep Su Arıtma Cihazı
18 Kasım 2021

Su Arıtma Gaziantep

Su Arıtma Gaziantep konusunda Google ve diğer arama motorlarında arama yapan müşterilerimiz için, özel teklifler sunuyoruz, siz de Gaziantep Su Arıtma Fiyatları almak istiyorsanız Naturel Su Arıtma Cihazları, 22 yıllık tecrübesi ve özellikle Gaziantep ve çevre illerinde sunduğu vade farksız 9 taksit, montaj sonrası ödeme imkanı, ücretsiz kargo gibi imkanlarla müşterilerine en kaliteli hizmeti, en uygun ve makul tekliflerle götürmeyi planlıyor. Özellikle su arıtma cihazı teknik servisi ve su arıtma cihazı montajında uzmanlaşmış geniş teknik servis ağımzı sayesinde siz müşterilerimize değer katıyoruz.
 

Gaziantep Su Arıtma Firmaları

Gaziantep Su Arıtma Firmaları müşterilerine en kaliteli su arıtma cihazları hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. 01.01.1999’da kurulmuş olan şirketimiz Naturel Su Arıtma Cihazları, Gaziantep’in birçok ilinde en kaliteli su arıtma cihazlarını müşterileriyle buluşturuyor. Özellikle 12 litre ve 8 litre tanklı lüks modelleriyle birlikte müşterilerinin kendi içme suyunu evlerinde kullanmalarına olanak tanıyor. Siz de en iyi su arıtma cihazlarını incelemek ve fiyat almak istiyorsanız aşağıdaki fiyat al butonuna tıklayabilirsiniz.
 

Gaziantep Su Arıtma Fiyatları

Gaziantep Su Arıtma Fiyatları alacağınız su arıtma cihazının kalitesi, çeşitli sertifikasyonlara sahip olması, aşama sayısına göre değişkenlik göstermektedir, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Naturel Su Arıtma Cihazları müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamakla birlikte, ücretsiz kargo ve ücretsiz montaj gibi imkanlarla da müşterilerinin gönüllerinde taht kuruyor. Özellikle NSF , WQA onaylı filtreler kullanmaya özen gösteren şirketimiz, müşterilerinin sağlığına değer katıyor.
 

Gaziantep Su Arıtma Servisi

Gaziantep Su Arıtma Servisi , araştırması yapan müşterilerimiz genelde su arıtma cihazlarının filtre değişimi ve arızaları için bu araştırmayı yapmaktadır. Arıza ve Filtre Değişimi konusunda Naturel Su Arıtma Cİhazları müşterileri için özenle birçok sertifikasyona sahip filtreleri seçmektedir, bu filtreler birçok basınç testi, kalite testi ve tasarım testlerinden geçmektedir. Bu testlerin yapılmasının en büyük amacı filtrelerin olası basınç artması vs durumlarında en stabil şekilde çalışması ve patlamalarının önlenmesidir.
  Gaziantep ve çevresinde su arıtma cihazı satış ve satış sonrası hizmetlerini kuruluş tarihinden itibaren 21 yıldır yürütmektedir. Sadece ev tipi su arıtma cihazları ve endüstriyel su arıtma sistemleri alanında hizmet veren şirketimiz müşteri memnuniyetini en büyük ilkesi haline getirmiştir. İlk günden itibaren bu ilke üzerinden yürüyen ve en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla müşterilerin sunmaya özen gösteren Naturel Su Arıtma Sistemleri, Gaziantep Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerine özel iskontolar ve özel filtrelerle donatılmış cihazların ithalatını ve imalatını üstlenmektedir. Dilerseniz En Çok Satılan 3 Gaziantep Su Arıtma Cihazı‘nı inceleyelim:

Ravent Cool Tezgah Altı Su Arıtım Cihazı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı, Gaziantep ve Tüm Türkiye’de ciddi satış rakamlarını yakalamış, şirketimizin filtrelerini Taiwan’dan ithal edip Antalya/Türkiye’de topladığı su arıtma cihazıdır. Bu cihaz içeriğindeki 12 litrelik TankPRO paslanmaz çelik su arıtma tankı ile su arıtım prosesini en kaliteli şekilde üstlenmektedir. İthal filtreleri tarafımızdan özenle seçilmekte ve ülke şartlarımıza özel filtreler Türkiye sınırlarına girdikten sonra full dezenfekte edilmektedir. Bu filtreler sırasıyla sediment, granül aktif karbon, blok karbon, membran ve post karbon yani tatlandırıcı filtredir. 2 yıl garanti, ücretsiz teknik servis, ücretsiz montaj ve uzaktan görüntülü destek imkanı bulunan bu cihaz Gaziantep’te en çok satılan üçüncü su arıtma cihazıdır.

Safir Tezgah Altı Su Arıtım Cihazı

  safirsuaritmacihazi1 Safir Tezgah Altı Su Arıtım Cihazı5 aşamalı kapalı kasa ev tipi su arıtma cihazlarından biridir. Bu cihazın filtreleri de Ravent Cool Su Arıtma Cihazı gibi Taiwan’dan ithal edilmekte ve COVID-19 virüsü kapsamında hepsi ülkemize girdikten sonra dezenfekte edilmektedir. Safir Su Arıtma Cihazı 12 litrelik  NSF Onaylı Pa.E su arıtma tankına sahiptir. Tüm su arıtma komponentleri bilgisayar kasasına benzeyen kasasının içinde bulunur ve tezgahınızın altında, yer tasarrufu konusunda cok iddialıdır. Ters ozmoz su arıtma prensibini benimseyen bu cihaz Dünya’daki en kaliteli arıtma sistemine sahiptir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yakut Tezgah Altı Su Arıtım Cihazı

Yakut Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı, Gaziantep ilçelerinde en çok satılan su arıtma cihazıdır. Gaziantep’teki toptan su arıtma cihazı bayiilerimizin özellikle tercih ettiği bu cihaz diğer cihazlara göre ekstra filtreleyile büyük bir fark yaratmaktadır. İçeriğindeki nanobiyolojik şartlarda üretilmiş ekstra mineral ve alkali filtresi suyu mineral ve pH açısından bir hayli zenginleştirmektedir. Özellikle evlerinde yaşlı ve 5 yaş altı bireyler bulunan müşterilerimize Yakut Su Arıtma Cihazı’nı önermekteyiz. Bu cihaz içeriğindeki kaliteli alkali filtre sayesinde kemik güçlenmesine ve kilo vermeye de bir hayli yardımcı olmaktadır. Ters ozmoz su arıtma cihazları saf su üretmemektedir! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ters Ozmoz Arıtım Aşamaları:

Ters ozmoz arıtım sistemi Dünya’ca bilinen en kaliteli su arıtma prosesini yerine getirmektedir. Korozyona uğramış asbestli borulardan çıkan kum, tortu, pas gibi maddeleri %99,9 oranında arıtmaktadır. Aynı zamanda arsenik gibi insan sağlığınıa çok zararlı kanserojen maddeleri de arıtmaktadır. Bu filtrelerin tamamı el değmeden üretilmektedir. Ters ozmoz arıtım sisteminin ilk aşamasında nanobiyolojik yöntemlerle üretilmiş sediment filtre bulunmaktadır. Sediment filtre elyaf ve kağıt gibi maddelerin sıkıştırılmasından oluşur. Bu filtre özellikle sudaki pas ve çamuru tutar. Ters ozmoz arıtım sisteminin ikinci aşamasında ise granül aktif karbon su arıtma filtresi bulunmaktadır. Bu filtrenin kullanım alanı mide zehirlenmelerin mide yıkamalarından, diş macunlarına, diş macunlarından siyah hamburgerlere kadar uzamaktadır. Su arıtım prosesinde de klorun arıtılmasında kullanılır. Ters ozmoz arıtım sisteminin üçüncü aşamasında ise blok karbon su arıtma filtresi bulunmaktadır. Bu filtre suyun rengini ve kokusunu düzenler. Ters ozmoz arıtım sisteminin beyni olan filtre ise membran su arıtma filtresidir. Membran su arıtma filtresi olmadan ters ozmoz su arıtım sisteminden bahsedemeyiz. Membran filtresine gelen osmotik basınçlı su membran filtrelerin mikroskopla gözüken gözeneklerinden geçemez, bu su arıtma filtresi arsenik gibi en ağır kanserojen maddeleri bile tutar ve suyu son aşama olan post karbon filtreye aktarır. Ters ozmoz arıtım sisteminin son aşamasında ise post karbon tatlandırıcı filtre bulunmaktadır. Bu filtre hindistan cevizi kabuğunun yakılmasından oluşur ve tamamen doğal mineraller kullanılmaktadır. Suya mükemmel bir tat veren bu filtrenin en kaliteli markası Aquaredd ve Omnipure filtredir.

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları


Endüstriyel su arıtma cihazları genellikle lokanta, sanayi, üretim tesisleri ve büyük şirketlerde kullanılmaktadır. Bu cihazlar çok yüksek tüketim kapasitesine sahip yerlerde kullanılmaktadır. Genelde saf su, ultra saf su ve kireçsiz suya ihtiyaç duyan işletmelerde kullanılan birçok cihaz bulunmaktadır. Bu cihazların ömürleri bir hayli uzun olmakla birlikte hepsine 2 yıl garanti verilmektedir. Öncelikle kurulacak yerde keşif yapan teknik servisimiz, hangi sistemin kurulacağına karar vermekte ve uygun sistemi siparişe müteakip 1 hafta içinde kurmaktadır. Dilerseniz bu cihazları inceleyelim:

Maxi ve Mini Kabinet Su Arıtma Cihazı

Gaziantep Su Arıtma Cihazı Maxi ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Sistemleri, genellikle villa ve müstakil evde oturan müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olup bu cihazlar kireçsiz suyu tüm binaya veya villaya iletmekle görevlidir. Bu cihazlar evinizde kullandığınız beyaz eşyaların ömrünü bir hayli uzatmaktadır. Fotoğrafta görünen kasaların içinde reçine tankı ve tuz tabletleri bulunmaktadır. Tuz tabletleri tarafımızdan tedarik edilmekte ve reçinenin bakımı için kullanılmaktadır. Bu sistem bakımları tamamen otomatik olarak yapmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Reverse Osmosis Sanayi Tipi Saf Su Cihazı

Endüstriyel Saf Su Cihazı

Reverse Osmosis Sanayi Tipi Saf Su Cihazı, saf su isteyen endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle akü üreticileri, saf su gerektiren kozmetik ürünleri gibi alanlarda kullanılan saf su için bu cihaz olmazsa olmazdır. Sanayi tipi olan bu cihazın en düşük üretim kapasitesi 5ton/gündür. Yaklaşık 600ton/gün arıtım kapasiteye ulaşan bu cihaz için çok özel membran filtreler kullanılmaktadır. Deniz suyuna kadar arıtabilen bu cihazlar gemi mürettebatına da temiz su sağlayabilmektedir. Üzerinde dijital kartlı bölümler bulunan bu cihazın tüm üretim değerlerini ekrandan anlık kontrol edebilirsiniz.  

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Gaziantep Su Arıtma Cihazı Tandem Su Yumuşatma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin Çin’den ithal ettiği dijital valf ve tüplerden oluşmaktadır. Aynı zamanda FLACK valfleri de İtalya’dan ithal edilen bu su yumuşatma sistemi özellikle sudan kireci atmak için kullanılır. Birçoğumuzun da bildiği gibi endüstriyel alanda kullanılan tüm su ile çalışan elektronik aletler kireçsiz su ile çalışmaktadır. Eğer suda kireç bulunursa bu aletlerin boruları ve kartları korozyona uğramakta ve bozulmaktadır. Bunun önüne geçen su yumuşatma cihazları otomatik valflerden oluşur ve hiçbir şekilde insan müdahalesine ihtiyaç duymaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Hangi Gaziantep İlçelerinde Su Arıtma Hizmeti Veriyoruz? Şahinbey Su Arıtma Cihazı, Şehitkamil Su Arıtma Cihazı, Nizip Su Arıtma Cihazı, Islahiye Su Arıtma Cihazı, Nurdağı Su Arıtma Cihazı Siz de Gaziantep su arıtma cihazı fiyatları , lg su arıtma gaziantep , gaziantep su arıtma sistemleri gibi diğer kelimeleri Google’da arayarak bulabilirsiniz.          
 
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım