Su Arıtma Cihazı Filtresi Nasıl Temizlenir?

Su Arıtma Cihazı Filtresi Nasıl Temizlenir?
17 Ağustos 2019
Su arıtma cihazlarında fabrika çıkışı 5 filtre bulunmaktadır, su arıtma cihazı filtresi nasıl temizlenir sorusu birçok müşterimiz tarafından sorulmaktadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri ters ozmoz sistemini kullanan bu reverse osmosis su arıtma cihazları için en iyi filtreleri, en uygun fiyatlara seçip siz müşterilerimizle buluşturmak için bu yola baş koymuştur, Naturel Su Arıtma Sistemleri Dünya’nın en iyi arıtma sistemi olan ters ozmoz sistemi kullanan bu cihazlara 2 yıl garanti vermekte ve filtrelerinin değişimlerini de bizzat üstlenmektedir. Sadece filtre değişimleri değil, bazı filtrelerin temizlenme işini de üstlenen Naturel Su Arıtma Sistemleri genelde Daire Modelleri ve Yumuşatma Cihazlarının filtreleri yani reçine, quartz, karbon gibi minerallerinin temizlenme işlerini üstlenen Naturel Su Arıtma Sistemleri müşterilerini Reverse Osmosis Sistemler’in filtrelerinin yıkanabilir filtreler olmadığı konusunda uyarıyor. Reverse Osmosis sistemlerde bulunan filtreler tabiki markasına göre değişme tarihleri değişmektedir. Filtrelerinizi tercih ederken en büyük önemi membran filtreye vermeniz sizi sağlıklı suya ulaştırır. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan hangi filtrelerin ne kadar süreyle değiştiğine bakalım:

Su Arıtma 3’lü filtre seti:

Su arıtma filtrelerinde inline ve açık kasa filtreler olarak değişen filtreler bulunmaktadır, öncelikle açık filtrelerde bu isimler GAC filtre , Blok Karbon filtre ve Spun filtredir. Bu filtreler 6 ayda bir değişirse müşterimizin sağlığı açısından en iyi sonuçları alacağını temin ederiz, aynı zamanda müşterilerimize filtreleri alırken veya danışırken FDA ve NSF sertifikalarını sorgulamayı unutmamalarını tavsiye ederiz. Bu filtreler kesinlikle ve kesinlikle temizlenebilen filtreler değildir ve 6 ay ve yıllık olarak değişim gerektiren filtrelerdir. Bu filtreleri ne kadar düzgün aralıklarla değiştirseniz o kadar randıman alır ve sağlığınıza o kadar değer vermiş olursunuz. Biz de müşterilerimize elimizden gelen desteği sağlamakta ve isteyen müşterilerimize de cihaz veya filtre alsın, almasın yardımcı olmakta kararlı, tüm bireylerimize sağlıklı suyu ulaştırmakta kararlıyız. Bu filtreler tezgah altı su arıtma cihazı filtreleridir.  

Su arıtma 2’li filtre seti (Üst Takım) :

Üst takım filtrelerin en önemlisi membran filtrelerdir. Membran filtreler genelde FILMTEC, Vontron, LG, HFT ve Pentair gibi markalardan oluşmaktadır, bu markaların dışında olan membran markaları çok kaliteli olmayıp biz de müşterilerimize önermemekteyiz. Bunun dışında membrandan sonra gelen post karbon filtre yani su arıtma prosesinin son filtresi olan karbon filtresi suya tatlandırıcı etki yaratır ve su tüketiminizi arttırmanızda yardımcı olur, bu post karbon filtre de hindistan cevizi kabuğu gibi tatlı maddelerden yapılmaktadır, adeta küçük bir bez gibidir. Bu sorunun cevabını verdiğimize göre siz de hangi filtreleri kullanacağınızı bilmiyorsanız, lütfen buraya tıklayarak sorumlularımıza danışınız. Siz de su arıtma filtreleri toptan satışı hakkında bilgi almak istiyorsanız, makalemizi okuyabilirsiniz.    
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım