Balıkesir Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Balıkesir Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
22 Eylül 2021

Balıkesir Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Balıkesir Su Arıtma Cihazı Fiyatları, Balıkesir’de su arıtma cihazı isteyen müşterilerimizin isteklerine göre değişmektedir. Birçok farklı modeli bünyesinde barındıran Naturel Su Arıtma Cihazları’nın cihaz fiyatları 800 ile 2500₺ arasında değişmektedir. Bu fiyat değişimleri cihazların modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlara Vade Farksız 9 Taksit, Montaj Sonrası Ödeme, Ücretsiz Montaj ve Kargo dahildir.

Balıkesir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Balıkesir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi ücretleri 100 ila 350₺ arası değişkenlik göstermektedir. Balıkesir’de bulunan müşterilerimiz için profesyonel teknik servis ekibimiz Balıkesir’in tüm ilçelerine teknik servis imkanı sağlamaktadır. Teknik servis ücreti alınmamakla birlikte, filtre değişim ücreti üstte de belirttiğimiz gibi cihaza göre değişmektedir.

Balıkesir Su Arıtma Cihazı Montajı

Balıkesir Su Arıtma Cihazı alan müşterilerimize Balıkesir’in tüm ilçelerinde teknik servis ve montaj hizmetini de sağlamaktayız. Şayet müşterimiz cihazını bizden almış ise montajını ücretsiz bir şekilde yapmakta ve tezgah altı su arıtma cihazını anahtar teslim bir şekilde müşterimizin kullanımına sunmaktayız. Balıkesir Su Arıtma Cihazı isteyen müşterilerimize firmamızın daha birçok avantajı bulunmaktadır.

Balıkesir Su Arıtma Cihazı hizmetleri veren ve kuruluş tarihi olan 1999 yılından beri müşterilerine en kaliteli su arıtma cihazlarını, en uygun maliyetlerle sunmayı ilke edinmiş Naturel Su Arıtma Sistemleri sadece Balıkesir değil, Türkiye’nin 81 ilinde de ücretsiz montaj ve kargo imkanıyla sektörde liderliğe oynamaktadır. Balıkesir’de su arıtma cihazı almayı düşünen müşterilerimiz çok isabetli bir karar vermiş olup Balıkesir’deki su kirliliğiyle ilgili gerek milletvekillerinin su kirliliğiyle ilgili açıklamaları gerekse Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2018 Çevre Durum Raporu ilinizdeki su kirliliğini gözler önüne sermektedir. Dilerseniz Balıkesir’de En Çok Satılan 3 Su Arıtma Cihazı’nı yakından tanıyacağımız makalemize geçelim.

Tezgah Altı Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi (VIP)

Balıkesir Su Arıtma Cihazı VIP Reverse Osmosis Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2017’de portföyüne kattığı ve en çok satılan Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları arasında gelen modelleri arasındadır. Bu cihazın iç filtreleri Taiwan’dan ithal gelmekte ve Naturel Su Arıtma Sistemleri tarafından toplanmaktadır. NSF Onaylı 8 litrelik su arıtma deposuna sahip olan bu sistem birçok renk seçeneğiyle müşterilerimize sunulmaktadır. 5 aşamalı filtrasyona sahip bu sisteme müşterimiz dilerse ekstra filtreler de eklenmektedir. 7,5-8,5 pH arası su üreten bu cihaz sağlığınız için gayet yararlıdır. VIP Su Arıtma Cihazı Türkiye’nin 81 ilinde ücretsiz montaj ve 2 yıl garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca filtre değişim takibi de firmamız tarafından özenle üstlenilmektedir. VIP Su Arıtma Cihazı Balıkesir İlinde 2020 yılında 587 adet satılmıştır.

Tezgah Altı Reverse Osmosis Sistemi (Safir)

Balıkesir Su Arıtma Cihazı Safir Su Arıtma Cihazı‘da, VIP Su Arıtma Cihazı gibi bilgisayar kasasına benzeyen bir kapalı kasa reverse osmosis su arıtma cihazıdır. Bu cihaz sudaki bakterileri %99,9 oranında arıtma oranına sahiptir. Diğer reverse osmosis cihazlarda olduğu gibi bu cihaz da 7,5-8,5 pH arası su üretmektedir ve sağlık açısından kullanımının hiçbir sakıncası yoktur, ph değerleri ph metre ile ölçülmektedir.. Safir Su Arıtma cihazı 5 aşamalı filtrasyona sahiptir ve NSF Onaylı PAE 12 litrelik paslanmaz çelik su arıtma tankı ile suyun kalitesini asla bozmaz. Kullan-at filtrelere sahip bu cihaz her filtre değişim tarihinde yenilenen filtreleriyle birlikte sağlığınıza olumlu etki yaratır. Safir Su Arıtma Cihazı Balıkesir İlinde 2020 yılında 921 adet satılmıştır.   Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Balıkesir Su Arıtma Cihazı Ravent Cool, Safir kapalı kasa modellerimiz gibi 12 litrelik Oveon Paslanmaz Çelik Su Arıtma Tankı‘na sahip bu cihaz diğer su arıtma cihazlarından farklı olarak 5 aşama değil 6 aşama filtreye sahiptir. Son filtresi içeriğindeki nanobiyolojik elementler sayesinde suya gereken Magnezyum ve Kalsiyum’u vermekte, suyun pH değerini 7,5-8,5 arasına çekmektedir. Bu cihaz da diğer reverse osmosis cihazları gibi ters ozmoz su arıtma sistemini kullanmakta ve sağlıklı suyu en uygun maliyetlerle kullanmayı amaçlamaktadır. Yakut Su Arıtma Cihazı Balıkesir İlinde 2020 yılında 887 adet satılmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üçlü Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı

Üçlü Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2002 yılında ilk ürettiği su arıtma cihazlarından biridir. Bu cihaz içerisinde Reçine, Karbon ve Quartz barındırır. Paslanmaz Çelik(Stainless Steel) 304’ten yapılan bu sistem aynı zamanda TSE onaylı bir cihaz olup suyu tam olarak arıtmasa bile sudaki kaba bütün maddeleri alır. İçeriğindeki reçine sayesinde suyun kirecini tutan bu sistem çayınızı demlediğiniz çaydanlıkta veya arıtılmış suyu kullandığınız herhangi bir alanda hiçbir şekilde kireç lekesi bırakmaz. İçindeki quartz(kuvars) maddesi sayesinde sadece suyunuzdaki pas,tortuyu almakla kalmaz, birçok beyin fonksiyonuna, negatif enerjiye de çok iyi gelir. İçindeki aktif karbon sayesinde ise klordan arıtılmış bir su içersiniz. İçeriğindeki aktif karbon da birçok sanayi tipi ve günlük alanda kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları: Diş macunları, gaz ve hava arıtımı, siyah hamburger ve ekmek yapımı gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Üçlü Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı Balıkesir İlinde 2020 yılında 587 adet satılmıştır.

Balıkesir’de Hangi İlçelerde Hizmet Veriyoruz?

  • Karesi Su Arıtma Cihazı
  • Altıeylül Su Arıtma Cihazı
  • Bandırma Su Arıtma Cihazı
  • Edremit Su Arıtma Cihazı
  • Gönen Su Arıtma Cihazı
  • Ayvalık Su Arıtma Cihazı
  • Burhaniye Su Arıtma Cihazı
  • Bigadiç Su Arıtma Cihazı
  • Susurluk Su Arıtma Cihazı
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım