Alkali Su Arıtma Cihazı

Alkali Su Arıtma Cihazı
05 Kasım 2019

Alkali Su Arıtma Cihazı

alkali su arıtma cihazı Alkali Su Arıtma Cihazı ve Cihazları siz değerli müşterilerimiz ve insanların son dönemde gerek internet araştırmaları, gerek TV programları gerekse okudukları makaleler sayesinde bilinçlendikleri, insan sağlığı ve stabilliği için çok büyük önem arz eden konuların başında gelmektedir. Müşterilerine Alkali Su hakkında doğru bilgileri vermeyen firmalar, müşterilerimizi yanılgıya düşürmekte ve alkali su arıtma cihazı konusunda müşterilerimizi yanıltmaktadır. Kötü filtreler kullanan bu şirketler aynı zamanda insan sağlığını tehdit etmekte ve müşterilerimizin sağlıklarıyla oynamaktadırlar. Biz de bu makalemizi siz değerli müşterilerimizi ve tüm insanları aydınlatmak için yazmış bulunmaktayız. Lafı fazla uzatmadan Alkali Su Arıtma Cihazları hakkında detaylı bilgilere geçelim:

Alkali Su Arıtma Cihazı Ne İşe Yarar?

alkali su arıtma cihazı İnsan vücudu yaradılışından ötürü asidik sulara karşı çok zayıftır ve içildikten sonra tüm iç organları eritmektedir. İçtiğimizin suyun bazik olması ve sağlık açısından da belli pH dereceleri arasında bulunması en büyük zorunluluktur. pH 0 ila 14 arasında değişen değerlerden oluşur ve bu değer sıfıra ne kadar yaklaşırsa o kadar asidik, On dört’e ne kadar yaklaşırsa bazik olur, tabiki insan sağlığı için aşırı bazik sular da sağlığı tehdit etmekte ve içilmesi kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Aşırı bazik sular da distile(saf su) olmaktadır. Bu sular genelde çeşitli mineraller(magnezyum, potasyum vb. ) arınmış, insan sağlığına tehdit savuran sulardır. Bunlardan ötürü Sağlık Bakanlığı da tüm içme sularının şişelerine pH ‘ının kaç olduğuna dair etiketleri koymasını şart koşmuş ve insan sağlığına önem verdiğini göstermiştir. İnsan sağlığı için en uygun pH değeri aralığı 7,5-9,5 pH aralığıdır. Bu aralıkta pH değeri veren sular mineral açısından zengin ve kaliteli sulardır. Bu sular mineral açısından zengin olmakla birlikte sağlıklı olarak da nitelebilendireceğimiz sulardır lakin bunların yanında tam olarak sağlıklı olduğunu ölçebilmek için farklı testlerden geçip, su tahlili yapan yetkililer tarafından onaylanması gerekmektedir çünkü 7,5-9,5 pH değerinde çıkan sularda aşırı klor ve kireç çıkma durumlarıyla da karşılaşabiliyoruz. Alkali Su Arıtma Cihazı ve Cihazları diyette olan kişiler için biçilmiş bir kaftan olmaktadır. Spordan sonra mineral kaybeden vücut için belirli alkali(7,5-9,5 pH) arası sular önerilmektedir bunun sebebi ise bu pH aralığındaki sularda mineral miktarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Bu filtrelerin birçoğu NSF sertifikalı filtrelerdir.

Alkali Su Arıtma Cihazı Fiyatları:

Alkali Su Arıtma Cihazları’nın fiyatları marka, model veya cihazın pompalı, pompasız olmasına göre değişmektedir fakat fiyat aralığı genellikle 1000-1500 arasındadır. Bu cihazlar fabrika çıkışı beş filtreli ters ozmoz arıtma sistemini kullanan reverse osmosis su arıtma cihazlarından oluşmaktadır. Bu cihazlardan çıkan suların pH ‘ının 7,5 – 9,5 pH arasında tutulması için kaliteli bir alkali filtre yeterli olacak ve siz de bu şekilde sağlıklı sulardan yararlanabileceksiniz lakin bu filtreleri alırken markalarına çok dikkatli bir şekilde kontrol etmeli ve en kalitelilerini seçmelisiniz.

Alkali Su Arıtma Cihazı Kullananlar ve Yorumları

alkali su arıtma cihazı Biz de Naturel Su Arıtma Sistemleri olarak müşteri memnuniyetini ön plana koyduğumuz için siz değerli müşterilerimizin cihazlarını taktırdıktan sonra değerli geri dönüşlerini almakta ve bu feedbackler doğrultusunda müşterilerimize en sağlıklı hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktayız. Alkali Su Arıtma Cihazları Kullananlar ve Yorumları doğrultusunda en doğru ürünleri tedarik etmekte ve bu sistemleri sizlere sunmaktayız. Siz de alkali su arıtma cihazları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bize buraya tıklayarak iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım