Fabrika Su Arıtma Sistemleri

Fabrika Su Arıtma Sistemleri
06 Ağustos 2019
Fabrika su arıtma sistemleri özel işyerleri olan insanlar için birebir olan Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin ithal ve imal ettiği cihazlardan oluşmaktadır. Fabrika Su Arıtma Sistemleri genellikle su tüketimi fazla olan yerlerde kullanılmaktadır. Bu sistemler ev tipi sistemlere göre daha yüksek kapasiteli cihazlar olup genellikle sanayi tipi su arıtma cihazları olarak da geçmektedir. Bu cihazlar sanayi, daire, fabrika gibi yerlerde tercih edilmekte olup buralardaki yüksek su tüketimine rağmen cihaz stabil bir şekilde 7/24 su arıtımı yapmakta ve müşterilerine en yüksek memnuniyeti vermektedir.  Bu yüksek memnuniyet oranları sayesinde sektöründe liderliğe oynayan Naturel Su Arıtma Sistemleri, 81 ile uzanan teknik servis ağı, ve 2 yıl garantili cihazlarıyla müşterilerin gönlünde taht kurmuştur. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan Fabrikalarda, çok katlı dairelerin ve sanayilerin hangi su arıtma cihazlarına göz atalım.

Maxi Kabinet Su Arıtma Sistemleri

Fabrika Su arıtma Sistemleri Maxi kabinet sistemleri genelde küçük işletmelerde ve müstakil evlerde kullanılmaktadır. Müşterilerimizin bu sistemleri kullanmak istemelerindeki en büyük sebep cihazların otomatik bir şekilde çalışması olup, 7/24 su arıtımını otomatik bir şekilde sağlıyor olmalarıdır.Bu cihazlar genellikle daire girişi su arıtma, apartman girişi merkezi su arıtma ve apartman su arıtma sistemleri ve ev ana giriş su arıtma sistemleri olarak geçmektedir. Bu cihazlar içinde tuz tankı bulundurur ve üstlerinde bir de dijital valf bulunur, bu dijital valf su arıtma prosesini otomatik bir şekilde tamamlar ve evinizdeki tüm musluklardan kireçsiz suyu almanın keyfine varırsınız. Lakin bu sistemler sadece kireçli su arıtımı için kullanıldığı için ayrıyetten mutfak için de ayrı bir reverse osmosis su arıtma cihazı sistemi taktırıp, sağlıklı suyu içmenin keyfine varmanızı da öneririz. Siz de buraya tıklayarak reverse osmosis sistemlerimizi inceleyebilirsiniz. Sırada su tüketimi aşırı olan yerlerde kullanılan tandem yumuşatma sistemleri var. Tandem yumuşatma sistemleri çok büyük ölçekli su tüketimi olan yerler olan fabrikalar, sanayilerde kullanılmaktadır.

Tandem Yumuşatma Sistemleri

Bina Girişi Su Arıtma Cihazı Fiyatları Tandem Yumuşatma Sistemleri en az 2 tanktan oluşur ve bu tankların üstünde de maxi kabinet ve mini kabinet sistemlerde olan tarzda dijital valfler bulunur ve dijital valfler tankın biri bakıma girdiğinde öbürü çalışacak şekilde endüstriyel su arıtma sorumlularımız tarafından ayarlanır ve çalışmaya hazır hale getirilir. Bu sistemlerin tanklarının içlerinde reçine minerali bulunur ve bu reçine minerali sudaki tüm kireci emer, yanına tuz tankı da eklediğimiz bu sistemler tankın biri doyuma ulaştığında öbürüne dijital valf sayesinde sinyal gönderir ve su arıtım prosesine 7/24 stabil bir şekilde devam eder. Bu sistemler çok güzide sistemler olup genelde su tüketimi çok yüksek olan mezbahane, fabrika tarzı yerlerde kullanılmaktadır. Eğer siz de referanslarımızı incelemek isterseniz, buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sırada ise direk akışlı reverse osmosis sistemler var. İsterseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu sistemleri incelemeye geçelim:  

Direk Akışlı Reverse Osmosis Sistemleri

Fabrika Su Arıtma Sistemleri

Direk akışlı sistemler genellikle musluk suyuna ihtiyaç duyulan işletmeler olan restoran, lokal, öğretmen evi ve kafeler gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu tarz yerler çok fazla su tüketimine sahip olduğu ve içme suyuna ihtiyaç duyduğu için Direk Akışlı Reverse Osmosis Sistemler tercih edilmektedir. Bu sistemler musluk suyunu arıtır ve musluğunuzdan tertemiz sağlıklı su almanızı sağlar. Biz yine de hangi sistemi alacak olursanız olun endüstriyel sorumlularımıza danışmanızı tavsiye ediyoruz. Siz de danışmak için buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz veya su arıtma cihazı fiyatları makalemizi okuyarak bilgi alabilirsiniz.
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım