Manisa Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Manisa Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
23 Eylül 2021

Manisa Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Manisa Su Arıtma Cihazı Fiyatları konusunda araştırma yapan müşterilerimiz için Naturel Su Arıtma Cihazları’nın birçok özel ve kaliteli su arıtma cihazı modeli bulunmaktadır. Bu modellerin fiyatları birçok etmene göre değişmekle birlikte, Naturel Su Arıtma Cihazları’nın fiyatları 2021 itibari ile 800 ila 2500₺ arasında değişkenlik göstermektedir.

Manisa Su Arıtma Cihazı Montajı

Manisa Su Arıtma Cihazı Montajı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için firmamız bünyesinde çalışan profesyonel teknik servis ekibimiz ve bunun haricinde ürün verdiğimizin bayiilerimizin teknik servis personelleri sayesinde 81 ilde montaj imkanı sağlamaktayız. Aynı zamanda Naturel Su Arıtma Cihazları olarak sattığımız ürünlerimizde ücretsiz montaj ve montaj sonrası ödeme imkanı da sunmaktayız.

Manisa Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Manisa Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi ücretini araştıran müşterilerimiz için firmamız bünyesinde Manisa’nın tüm ilçelerine teknik servis hizmeti verilmekte ve su arıtma cihazlarınızın filtre değişimleri bizzat firmamız tarafından yapılmaktadır. Manisa’nın tüm ilçelerinde filtre değişim ücretleri cihazınızın filtre sayısına ve filtre kalitesine göre değişse de 100-400₺ arası kabataslak bir filtre değişim ücreti çıkmaktadır. Filtre değişim fiyatlarına, teknik servis ücreti dahildir. Aynı zamanda firmamız bünyesinde Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Filtre Değişimi ‘de yapılmaktadır.

Manisa Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için Ankara’da imalathanesi bulunan şirketimiz, müşterilerine sağlıklı su vermeyi ilke edinen bir firmadır. Naturel Su Arıtma 1998 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, Manisa Su Arıtma Cihazı bayilikleri ve 81 ile uzanan ağıyla diğer tüm şehirlerdeki müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Naturel Su Arıtma Cihazları, Manisa Su Arıtma Cihazı konusunda en köklü firmalardan olup ürün gamında sizin için birçok ürün barındırmaktadır. Hem imalat hem de ithal ürünleriyle size en sağlıklı içme suyunu sunmaktadır.

İkili Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı

Manisa Su Arıtma Cihazı İkili Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin ilk üretim cihazlarından biridir. TSE belgesine sahip bu cihazın dış kaplaması tamamen Stainless Steel(Paslanmaz Çelik 304) ‘tir. İki tüpünün içinde ise Aktif Karbon madeni ve Reçine madeni bulunur. Bunlara ek olarak üçlü portatif su arıtma cihazında quartz madeni bulunmaktadır. İkili Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı taşınabilir özelliğe sahiptir ve ekstra musluk gerektirmez. Kauçuk spirali şebeke suyunun musluğuna takarak direk kullanıma hazır hale gelir. Aynı zamanda bu cihazlar filtre değişimi istemez, sadece tuz bakımı yapmak yeterlidir. Bu cihazlara reverse osmosis sistemlerin ilkel halleri diyebiliriz. Bu cihaz içeriğindeki Aktif Karbon sayesinde sudaki kloru arıtır, reçine sayesinde ise sudaki kireci tamamen alır. Membran bulunmayan bu filtre %99,9 arıtma garantisine sahip değildir. Arsenik vb. kanserojen maddeleri arıtmaz.

T1 Ev Tipi Tezgah Altı Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Manisa Su Arıtma Cihazı T1 Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Cihazları’nın en çok sattığı 2.2 galon yani 8 litre su arıtma tanklı, su arıtma cihazlarından biridir. Antalya/Türkiye’de toplanan bu cihazın filtreleri Taiwan’dan ithal edilmektedir. Cihaz müşterinin isteğine göre, lime,yeşil ve lacivert renklere sahiptir. Water Quality sertifikalı filtrelere sahip bu cihaz, tezgahınızın altında çok az bir yer kaplar. Yer tasarrufu konusunda mükemmel bir iş çıkaran bu cihaz aynı zamanda en sağlıklı TDS değeri olan 0-50 TDS vermektedir. TDS değeri TDS metre ile ölçülmektedir ve en sağlıklı TDS değeri 0-50 aralığıdır. T1 Su Arıtma Cihazımıza Alkali ve Mineral Filtre eklemesiyle suyun sağlıklı pH değeri olan 7,5-8,5 pH arasına çekilmektedir. pH değeri ise pH metre ile ölçülmektedir. T1 Su Arıtma Cihazı , Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı ‘ dır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

NS-08 Tezgah Üstü Su Arıtma Sebili

Manisa Su Arıtma Cihazı Tezgah Üstü Arıtmalı Su Sebilleri de günümüz arıtma teknolojisinin en önde gelen ürünlerinden biridir. Sıcak ve Soğuk Su Haznesine sahip bu cihaz da diğer ev tipi su arıtma cihazları gibi günlük yaklaşık 280 litre su üretimine sahiptir. Ayrıca sıcak su için çocuk kilidine sahip olan bu sistem çocukların kullanmasına da olanak sağlamakta ve evinizdeki suyu en sağlıklı değerlerine getirmektedir. İçeriğinde LG veya Vontron membran bulunan bu sistem, diğer ev tipi su arıtma cihazları gibi 5 aşamalı su arıtma filtresine sahiptir, aynı zamanda bu filtreler kullan-at filtrelerdir, hiçbir şekilde yıkanamaz ve tekrar kullanılamaz. Tüm içeriği kasasının içinde olan bu cihaza müşteri istediği taktirde ekstra musluk ve depo eklenerek bu musluktan da su almanız sağlanabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

NS-01 Arıtmalı Su Sebili

Manisa Su Arıtma Cihazı NS-01 Arıtmalı Su Sebili, mini boyutlu olan Tezgah Üstü Su Sebilimizin büyük kardeşidir. NS-01 Arıtmalı Su Sebili içeriğinde tezgah üstü su sebili gibi 5 adet inline su arıtma filtresine sahiptir ve pompalı, pompasız model olarak ayrılmaktadır. Bu modelimiz siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Kutu içeriğinde pinomatik hortum, tank vanası, eğer cihaz pompalıysa pompa adaptörü gibi su arıtma elementleri bulunmakta ve birçok dükkan ve ofiste tercih edilmektedir. Bu cihazlar manuel basmalı olmakla birlikte müşterilerimiz dilerse COVID-19’dan dolayı pedallı ve sensörlü sistemler de tedarik edilmekte ve müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Bu modelimiz de Tezgah Üstü Su Sebilimiz gibi sıcak su kilidine sahiptir ve çocukların kullanımı için uygundur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hangi Manisa İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

  • Yunusemre Su Arıtma Cihazı
  • Akhisar Su Arıtma Cihazı
  • Şehzadeler Su Arıtma Cihazı
  • Turgutlu Su Arıtma Cihazı
  • Salihli Su Arıtma Cihazı
  • Soma Su Arıtma Cihazı
  • Alaşehir Su Arıtma Cihazı
  • Saruhanlı Su Arıtma Cihazı
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım