Kocaeli Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Kocaeli Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
23 Eylül 2021

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Fiyatları konusunda araştırma yapan müşterilerimiz için firmamız en uygun fiyatla, en kaliteli hizmeti sunmayı prensip edinmiştir. Kocaeli’nin tüm ilçelerine hizmet veren profesyonel teknik ekibimiz su arıtma cihazlarınızın montajını ücretsiz ve montaj sonrası ödeme seçenekleriyle evlerinize getirmektedir. Kocaeli Su Arıtma Cihazı Fiyatları 2021 itibari ile alacağınız cihazın modeline göre 800 ila 2500₺ arasında değişmektedir. Aynı zamanda vade farksız 9 taksit imkanı da sunulmaktadır.

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Filtre Değişim Ücreti araştıran müşterilerimiz için bayiilerimizin kaliteli ve kalifiye teknik servis personelleri, aynı zamanda kendi firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz ile en uygun fiyatla, en kaliteli filtre değişimini siz müşterilerimize sunuyor. Kocaeli Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ücreti 2021 itibariyle bulunduğunuz ilçeye, cihazınızın filtre kalitesine bağlı olarak 100-400₺ arası değişkenlik gösteriyor.

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Montajı

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Montajı ücretleri, Kocaeli’nin hangi ilçesinde yaşadığınıza bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kocaeli Su Arıtma Cihazı Montajı ücreti 2021 itibari ile 100-150₺’dir fakat firmamızdan satın aldığınız su arıtma cihazlarında montaj sonrası ödeme ve ücretsiz montaj avantajları bulunmaktadır.

Kocaeli Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için 1999’da İstanbul’da kurulan Naturel Su Arıtma Sistemleri çok özel su arıtma cihazlarıyla Kocaeli’nde ve Türkiye’nin 81 ilinde en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi amaçlamaktadır. Naturel Su Arıtma Cihazları 1999’da kurulmasından itibaren İkili Portatif Su Arıtma Cihazları ve Üçlü Portatif Çelik Su Arıtma Cihazları üretimiyle sektöre başlamış ve Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları ithalatı ile de sektöre devam etmiştir. Halihazırda Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları’nın ithalatını yapan Naturel Su Arıtma Sistemleri en uygun maliyetle, en iyi su arıtma cihazlarını sunmaktadır.

Kapalı Kasa Reverse Osmosis Sistemi (VIP)

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı olan VIP modelimiz sarı, turuncu, mor ve beyaz renkleriyle müşterilerimize sunulmaktadır. VIP Su Arıtma Cihazı 8 litrelik tanka sahiptir ve yaklaşık 7-7,5 litre suyu bir seferde vermektedir. Günlük üretim kapasitesi 280 litre olan bu cihaz şık ve portatif tasarımıyla tezgahlarınızın altında çok yer kaplamaz. Hatta ve hatta diğer eşyalarınızı da cihazın üstüne koymanıza olanak tanır. 5 aşamalı filtrasyon işlemine sahip olan bu su arıtma cihazı, NSF onaylı PAE tank kullanılarak da sağlınıza da gereken değeri vermektedir. Kocaeli Su Arıtma Cihazı arasında en kaliteli modellerden biridir.

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı (Safir)

Kocaeli Su Arıtma Cihazı VIP Su Arıtma Cihazı gibi Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı olan Safir Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı da NSF onaylı PAE tanka sahiptir. Safir Su Arıtma Cihazları genelde fabrikasyon 6 aşamalı filtreye sahiptir, Sediment, blok, gac, membran, post karbon ve alkali su arıtma filtresinden oluşan Safir Su Arıtma Cihazları 2019 yılında çıkan en son model cihazlardan biridir. Bu cihaz tasarım ödülü almış bir bilgisayar kasasından esinlenerek yapılmıştır. Sularınız kesildiğinde de yaklaşık 10-11 litrelik suyu, paslanmaz çelik su tankı sayesinde hizmetinize sunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı ( Yakut )

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Yakut Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı 12 litrelik su arıtma tankı ve 6 aşamalı filtrasyon sistemiyle Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin portföyüne 2020 yılında girmiştir. Şık tasarımı, şeffaf turkuaz ve kırmızı renk seçenekleriyle müşterilerimizin gözdesi haline gelmiş bu sistem 2020’nin başından Ekim ayına kadar 2000 adede yakın satılmış, gerek tadı olsun, gerek görüntüsü müşterilerimiz tarafından çok beğenilmiştir. Bu cihazda dünyada en gelişmiş arıtım sistemi olan Ters Ozmoz Su Arıtım Sistemi’ni kullanmaktadır. Yakut Su Arıtma Cihazı Taiwan’da üretilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kısaca Ters Ozmoz nedir?

ABD’de keşfedilen ve en kaliteli su arıtım sistemi olan Ters Ozmoz su arıtma sistemi ters osmotik basıncın su arıtma prosesinin dördüncü aşaması olan Membran filtrenin içindeki yarı geçirgen beze uygulanan basınçla beraber, vücuda zararlı tüm maddelerin bu bezde kalmasına denir.

Ters ozmoz arıtma sistemindeki aşamalar:

   

Su Arıtım Prosesinde Birinci Aşama : Sediment Su Arıtma Filtresi

Sediment Su Arıtma Filtresi Su Arıtma Cihazlarının en maliyetsiz filtrelerinden biridir. Genelde sudaki kaba partikülleri tutar. Bu filtre daire girişi üçlü filtrasyon sistemlerinde de kullanımaktadır.

Kocaeli Su Arıtma Cihazı

Su Arıtım Prosesinde İkinci Aşama: Granül Aktif Karbon Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde İkinci aşamada kullandığımız bu filtre içerisindeki karbon sayesinde sudaki kloru düzenler, klora üzün süre maruz kalmak birçok cilt hastalığına, astım krizine ve solunum yolu krizlerine neden olmaktadır.

Kocaeli Su Arıtma Cihazı

Su Arıtım Prosesinde Üçüncü Aşama: Blok Karbon Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde üçüncü aşamada yer alan bu su arıtma filtresi suyun renk, tat ve koku gibi elementlerini düzenleyerek musluğunuzdan sağlıklı suyun akmasını sağlamaktadır.

 

Kocaeli Su Arıtma Cihazı

Su Arıtım Prosesinde Dördüncü Aşama : Membran Su Arıtma Filtresi

Su arıtım prosesinin en önemli elementlerinden olan Membran Su Arıtma Filtresi, yarı geçirgen zarlara sahip kompozit bezlere sahiptir, bu bezlere yüksek basınçla gelen su zararlı, kanserojen ve bakteriyel maddeleri bu bezlerde bırakarak bir diğer önemli filtre olan post karbon filtreye su aktarılır ve suyun tadı, yumuşaklığı bu filtrede düzenlenir.

Kocaeli Su Arıtma Cihazı

Son ve Beşinci Su Arıtma Aşaması: Post Karbon Su Arıtma Filtresi

Membran Su Arıtma Filtresi’nden geçen arıtılmış su, post karbon su arıtma filtresinin hindistan cevizi kabuğunun eritilmesiyle oluşan iç malzemesinden geçerek musluğunuza gelmeden önceki son tadını alır.

Kocaeli Su Arıtma Cihazı

Hangi Kocaeli İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

 • Gebze Su Arıtma Cihazı
 • İzmit Su Arıtma Cihazı
 • Darıca Su Arıtma Cihazı
 • Körfez Su Arıtma Cihazı
 • Gölcük Su Arıtma Cihazı
 • Derince Su Arıtma Cihazı
 • Çayırova Su Arıtma Cihazı
 • Kartepe Su Arıtma Cihazı
 • Başiskele Su Arıtma Cihazı
 • Karamürsel Su Arıtma Cihazı
 • Kandıra Su Arıtma Cihazı
 • Dilovası Su Arıtma Cihazı
   
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım