Su Arıtma Cihazı Filtresi

Su Arıtma Cihazı Filtresi
15 Ağustos 2019
  Naturel Su Arıtma Sistemleri uzun yıllardır Su Arıtma Cihazı Filtrelerinin ithalatını üstlenmektedir. Naturel Su Arıtma Sistemleri siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla bu filtrelerin tüm yeterlilik belgelerini denetlemekte ve sertifikaları olmayan su arıtma cihazı filtresi ve filtrelerini asla ve asla ithal etmemektedir. Müşterilerinin sağlığını, kendi kazancının önüne koyan Naturel Su Arıtma Sistemleri bu filtrelerin NSF onaylı olmasına çok büyük önem göstermektedir. Bu filtrelerin hepsi su arıtma prosesinde ayrı görevler görüp, hepsi tek tek değerli filtrelerdir fakat bu filtreleri alırken en çok önem vermeniz gereken iki filtre post karbon ve membran filtrelerdir. Bu filtrelere verilen azami özen organik ve sağlıklı suyu kendi musluklarınızdan üretmenizi sağlar.  Su Arıtma Cihazı Filtreleri organik su arıtma cihazlarının en önemli komponentleri olup bu komponentlerin ne kadar bazı şirketler Türkiye’de üretiliyor dese bile Türkiye’de üretimi bulunmamaktadır. İsterseniz lafı çok daha fazla uzatmadan su arıtma cihazı filtrelerinin ne işe yaradığına geçelim.

5Li Su Arıtma Cihazı Filtresi

Birinci Su Arıtma Aşaması: Sediment Filtre

Su Arıtma Cihazı Filtresi Nasıl Temizlenir? Global olan bu arıtma cihazları Dünyaca kabul görmüş su arıtma prosesi olan ters ozmoz su arıtma sistemlerini kullanmaktadır. Ters ozmoz arıtma sistemlerinde ise fabrika çıkışı 5 aşama bulunur, müşterilerimiz dilerse mineral ve alkali filtreleri de bu cihazlara eklemekteyiz. 5 Li Su Arıtma Cihazı Filtrelerinin ilk aşaması olan sediment filtre 1-5-20 mikron olarak 3 adettir ve bu filtre sudaki zararlı mikroorganizmaları, bakterileri temizler ve musluklarınızdan sağlıklı suyu üretmenizi sağlar.

İkinci Su Arıtma Aşaması : Block Carbon Su Arıtma Filtresi

Su Arıtma Cihazı Filtresi Nasıl Temizlenir? Dünyaca ünlü ters ozmoz sistemini kullanan su arıtma cihazlarının ikinci aşaması olan Block Karbon da sediment filtre gibi sudaki klor, tortu,pas gibi pis maddeleri sudan arındırır ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunar.

Üçüncü Su Arıtma Aşaması : Spun Su Arıtma Filtresi 1 micron

Ters ozmoz arıtma sisteminde üçüncü su arıtma aşaması olan spun su arıtma filtresi beyaz ve adeta bez gibi bir filtredir. Bu filtre ilk aşamadaki filtreyle neredeyse aynı işlevi görür fakat mikronları farklı olduğu için tabiki spun filtre cok daha iyi bir su arıtımı gerçekleştirmektedir.

Dördüncü ve En Önemli Su Arıtma Aşaması : Membran Su Arıtma Filtresi

Su Arıtma Filtreleri Toptan Satış Dördüncü Su Arıtım Aşaması olan membran su arıtma filtresi ters ozmoz su arıtma prosesinin en önemli filtrelerinden biri olmakla birlikte maliyeti en yüksek filtrelerden biridir, müşterilerimizin bu filtreyi alırken göstereceği maksimum özen, alacağı sağlıklı suyla eşdeğerdir çünkü arıtma prosesinin en önemli görevini membran filtre üstlenmektedir. Membran filtre üreten birçok marka bulunmakla birlikte biz Naturel Su Arıtma Sistemleri olarak LG Chem, Vontron, Filmtec ve HFT gibi membran markalarını kullanmakta ve müşterilerimizin sağlığına değer katmaktayız.

Su Arıtımın Beşinci ve Son Aşaması : Post Karbon(Tatlandırıcı Filtre)

Post Karbon Filtreler de diğer filtreler gibi TSE 9001, ISO 14001 gibi çeşitli yeterlilik belgelerine sahiptir. Aynı zamanda bu filtreler NSF onaylı filtreler olup Dünya standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. NSF nedir, yeniyor mu içiyor mu diye sorarsanız, NSF uluslararası sağlık, gıda gibi alanlarda yeterlililk belgeleri veren bir sağlık örgütüdür ve bu sağlık örgütü Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin kullandığı tüm filtreleri denetlemekte ve yeterlilik belgelerini vermektedir.
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım