Bursa Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Bursa Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
22 Eylül 2021

Bursa Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Bursa Su Arıtma Cihazı Fiyatları siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Suyun akış hızı yani debisi düşükse pompalı su arıtma cihazları tercih edilmekte ve su arıtma cihazının maliyeti artmaktadır. Aynı zamanda filtre kalitesi de su arıtma cihazı’nın fiyatının artmasında etkendir. Bursa Su Arıtma Cihazı Fiyatları 800₺ ile 2500₺ arasında değişkenlik göstermektedir.

Bursa Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Bursa Su Arıtma Cihazı filtre değişimi ücreti cihazınızın marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir fakat şuanki ücretler 150-350₺ arasıdır. Cihazın kaç aşamalı olduğu, filtrelerinin kalitesi ve diğer etmenlere göre fiyat belirlenmekte ve müşterilerimize aynı gün filtre değişim imkanı sağlanmaktadır.

Bursa Su Arıtma Cihazı Teknik Servis

Bursa Su Arıtma Cihazı Teknik Servis arayan müşterilerimiz için Bursa’nın tüm ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermeyi prensip edinmiş Naturel Su Arıtma Cihazları, en uygun fiyat politikasını da benimsemiştir. Su Arıtma Cihazı’nızın filtre değişimi, arızaları ve başka sorunlarında bize bir tık ile ulaşabilirsiniz.

Bursa Su Arıtma Cihazı Montajı

Bursa Su Arıtma Cihazı Montajı ücretimiz bulunduğunuz ilçeye göre değişiklik göstermek ile birlikte, merkez ilçelerde montaj ücretimiz 125-150₺ arası değişmektedir. Bursa Su Arıtma Cihazı Montajı ‘nı kendi yapmak isteyen müşterilerimize ise telefondan danışmanlık imkanı sunmaktayız.  

Bursa Su Arıtma Cihazı satış ve satış sonrası hizmetlerini Naturel Su Arıtma Sistemleri kuruluşu olan 1999 yılından beri sürdürmektedir. İlk kuruluşu İstanbul’da olan Naturel Su Arıtma Sistemleri daha sonrasında tüm Türkiye’deki bayiilikleriyle 81 ilde hizmet vermektedir. Sadece satış sürecinde değil satış sonrası filtre ve arıza takibi konusunda da müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş şirketimiz, aynı gün veya siparişe müteakip montaj ve arıza takibini yapmaktadır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan en çok satılan  Bursa Su Arıtma Cihazları’na göz atalım:

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı(VIP)

vipsuaritmacihazi2 VIP Su Arıtma Cihazı, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ters ozmoz arıtma sistemi sistemi kullan su arıtma cihazlarından biridir. Lüks Avrupai Musluk ve NSF Onaylı 8 litrelik su arıtma tankına sahip bu cihaz şeffaf kırmızı ve mat siyah renkleriyle müşterilerimize sunulmaktadır. VIP Su Arıtma Cihazı WQA sertifikalı filtrelere sahiptir. Bu filtrelerin geneli Taiwan’dan ithal olup sadece ve sadece Filmtec ve Omnipure filtreler Amerika’dan gelmektedir. Bu filtreler su arıtma sektörünün en kaliteli filtreleri olarak bilinmektedir. Bu filtreler özel hammaddelerle yapılmaktadır.  Bu cihazın ithal edilen filtreleri, tankı ve diğer bileşenleri şirketimiz tarafından Ankara’da toplanmakta ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı (Safir)

Bursa Su Arıtma Cihazı   Safir Su Arıtma Cihazı, Bursa’da en çok satılan su arıtma cihazlarından biridir. Manisa’da satış sayılarında ilk üçe giren bu sistem NSF Onaylı 12 Litrelik Su Arıtma Tankı TankPAC.PaE kullanmaktadır. Filtreleri nanobiyolojik yöntemlerle üretilen bu cihaz diğer reverse osmosis sistemler gibi Dünya’ca bilinen en iyi su arıtma tekniği olan Ters Ozmoz su arıtma sistemini kullanmaktadır. Göz alıcı renkleriyle tezgahınızın altında şıklık yaratacak bu sistem su arıtmanın tüm komponentlerini barındıran Safir, tezgahınızın altındaki yer tasarrufuyla da diğer eşyalarınıza ekstra yer olanağı tanır. Kutu içeriğinde 5 adet filtreyle gelen bu cihaza müşterimiz dilerse 6. ve 7. aşamalarda eklenebilmektedir(Bu filtreler evde çocuk veya yaşlı varsa önerilmektedir). Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Bursa Su Arıtma Cihazı   Yakut Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı diğer cihazlardan farklı olarak direkt fabrika çıkışlı 6 aşamalı filtreye sahiptir. VIP ve Safir’e göre tezgahınızın altında biraz daha fazla yer kaplar fakat bu cihaz da bulunan ekstra alkali ve mineral filtre diğer açıklarını kapatmakta ve sağlıklı suyun pH değeri olan 7,5-8,5 pH değerini direk fabrikasyon çıkışlı haliyle vermektedir.  Safir gibi 12 litrelik su arıtma tankına sahip bu sistem evinizde ve ofisinizde kullanım için uygundur. Bu cihazlar 3-4 kişilik ailelerin kullanımı için uygun olup su tüketim kapasitesi yüksek olan yerlerde ise kullanım amacına göre endüstriyel su arıtma cihazları tercih edilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

Direk Akışlı Sanayi Tipi Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

bursa su arıtma cihazı Direk Akışlı Su Arıtma Cihazı, su tüketimi yüksek olan birçok yerde kullanılmaktadır. Bu cihazlar hem saf su hem de içme suyu üretebilme kapasitesine sahiptir. Bu cihazların en küçüğü 200GPD’lik membrana sahip olup 500 litre su üretmektedir, 1000 GPD’ye kadar çıkan bu sistemlerin önüne mixbed reçine eklendiği taktirde ultra saf su üretmektedir. Kullanım alanları çok geniş olan bu sistemler özellikle kozmetik ve cam üretim tesislerinde tercih edilmektedir.  Bunun haricinde ev tipi açık kasa reverse osmosis cihazlara göre 20″ housinglere sahip bu sistem yüksek kapasiteli arıtım sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

bursa su arıtma cihazı Tandem Su Yumuşatma Cihazı yüksek tüketim kapasitesi olan ve kireçsiz su isteyen müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Özellikle apartman su arıtma sistemleri ve merkezi su arıtma sistemlerinde tercih edilen bu cihaz tüm apartmana kireçten arındırılmış su vererek binada kullanılan hidrofor, dairelerinizde kullanılan beyaz eşyalara kadar tüm eşyaları korumaktadır ve kullanım ömürlerinde ciddi farklar yaratmaktadır. Tandem Su Yumuşatma Cihazı iki tüplü olmakla birlikte tüm bakımlarını kendisi otomatik yapmakta ve insan müdahalesine ihtiyaç duyulmamaktadır. Single tüplü cihazlara göre kesintisiz su vermekte ve 7/24 kireçsiz su ihtiyacını karşılamaktadır. Single tüplü cihazlarda bakım sırasında sularınızda bir-iki saatlik kesinti söz konusudur. DOWEX reçine kullanıldığı taktirde içme suyu da üretebilen bu sistemler bina yönetimlerinin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Siz de endüstriyel referanslarımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Hangi Bursa İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?
  • Osmangazi Su Arıtma Cihazı
  • Yıldırım Su Arıtma Cihazı
  • Nilüfer Su Arıtma Cihazı
  • İnegöl Su Arıtma Cihazı
  • Gemlik Su Arıtma Cihazı
  • Mustafakemalpaşa Su Arıtma Cihazı
  • Mudanya Su Arıtma Cihazı
  • Gürsu Su Arıtma Cihazı
  • Karacabey Su Arıtma Cihazı
  • Orhangazi Su Arıtma Cihazı
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım