Afyon Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Afyon Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
22 Eylül 2021

Afyon Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Afyon Su Arıtma Cihazı Fiyatları alacağınız cihazın modeline ve özelliklerine göre değişmektedir. Su Arıtma Cihazı fiyatları, su arıtma cihazının filtre kalitesine, kasa kalitesine, tank boyutuna ve pompalı veya pompasız olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Afyon Su Arıtma Cihazı Fiyatları 800 ila 2500₺ arasında değişkenlik göstermektedir.  

Afyon Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi

Afyon Su Arıtma Cihazı Teknik Servis imkanı Afyon’un tüm ilçelerinde sizlerle. Afyon Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi, Afyon Su Arıtma Cihazı Montajı ve Afyon Su Arıtma Cihazı Arızaları konusunda uzman şirketimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. En uygun su arıtma cihazı teknik servis imkanlarından hemen faydalanabilirsiniz.  

Afyon Su Arıtma Cihazı Montajı

Afyon ilinde satın aldığınız su arıtma cihazları için firmamız tarafından teknik servis ve filtre değişimi yanında montaj imkanı da sağlanmaktadır. Firmamız tarafından satılan su arıtma cihazlarında, firmamız bünyesinde ücretsiz kargo, ücretsiz montaj ve vade farksız 9 taksit gibi imkanlar sunulmaktadır.  

Afyon Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerine en kaliteli hizmeti, uygun maliyetle sunmayı ilke edinmiş Naturel Su Arıtma Sistemleri kurulduğundan beri yani 1999’dan bu yana su arıtma cihazlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini üstlenmektedir.Afyon’un birçok ilçesinde aynı gün montaj ve teknik servis hizmeti veren Naturel Su Arıtma Sistemleri, satış sonrası 2 yıl garantisi ile herhangi bir arıza söz konusu olursa, arızalı parçanın değişimi ücretsiz karşılanmaktadır. Dilerseniz şimdi En çok Satılan 3 Afyon Su Arıtma Cihazı’na göz atalım:


VIP Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı 

Afyon Su Arıtma Cihazı VIP Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin kendi üretimi olan gayet şık bir cihazdır. 8 litrelik paslanmaz çelik su arıtma tankına sahip bu cihaz şehir şebeke suları kesildiğinde de müşterilerine yaklaşık 7 litre su veriyor. Özenle seçilmiş 5 aşamalı filtrasyona sahip bu cihaz spun, gac, blok, membran ve post karbon filtrelerden oluşuyor. Birçok renk seçeneğiyle de siz Afyon’daki müşterilerimize sunuyoruz.

Safir Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı 

Afyon Su Arıtma Cihazı Safir Su Arıtma Cihazı da VIP Su Arıtma Cihazı gibi kapalı kasa bir su arıtma cihazıdır. Safir Su Arıtma Cihazı, VIP Kasadan farklı olarak 12 litrelik paslanmaz çelik su arıtma tankına sahiptir. Aynı zamanda bu tank NSF onaylı PAE’dir. Safir Su Arıtma Cihazı da VIP Kasa gibi 5 aşamalı ters ozmoz filtrasyonuna sahiptir. Sırasıyla spun, gac, blok, membran ve post karbon filtreye sahip olan bu cihaz şeffaf lacivert ve kırmızı renk seçeneklerine sahiptir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Afyon Su Arıtma Cihazı   Yakut Su Arıtma Cihazı ,  Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin portföyüne 2019 yılında girmiş güzide reverse osmosis su arıtma sistemlerinden biridir. Yakut Su Arıtma Cihazı da Safir Su Arıtma Cihazı gibi 12 litrelik paslanmaz çelik su arıtma tankına sahiptir. Diğer cihazlardan farklı olarak Yakut 6 aşamalı bir su arıtma cihazıdır. Son filtresi içeriğinde çeşitli mineraller ve alkali barındırır. Çocuklu ve evinde yaşlı bulunan aileler için ekstra mineral ve alkali filtre kesinlikle önerilmektedir. Yakut su arıtma cihazları rengarenk seçenekleriyle mutfağınıza ayrı bir hava katacak, Lüks Avrupai musluğunuzla da tezgah üstünüzde lüks bir görüntü yaratacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 

Kısaca Ters Ozmoz nedir?

Ters ozmoz sistemden kısaca bahsetmek istersek yarı osmotik basınçla membrana gelen suyun, yarı geçirgen zarlardan geçerek suyun arıtılma prosesine verilen isme Ters ozmoz sistemi denir. Ters Ozmoz sistemleri endüstriyel ve ev tipi olarak ayrılmaktadır. Endüstriyel Tip Ters Ozmoz Sistemleri’nin başında Endüstriyel membranlı reverse osmosis su arıtma cihazları gelmektedir. Bu cihazlar günlük en az 10 ton su üretimine sahiptir. Ev Tipi Cihazlarda ise en küçük membran tipi 75 GPD olup bu membranlar günde 280 litre su üretmektedir. Membran filtrelerde birçok değişik marka bulunmakla birlikte en kaliteli ev tipi su arıtma membranları Filmtec ve Vontron‘dur.  

Reverse Osmosis Arıtım Aşamaları

Reverse Osmosis Arıtım Sistemlerinin ilk aşaması sediment filtredir. Sediment filtre sudaki kanserojen kaba partikülleri tutar. Kaba partikülerden kasıt pas ve kumdur. Arıtma sistemimizin ikinci aşamasında ise Granül Aktif Karbon filtre bulunmaktadır. Granül Aktif Karbon filtre tamaman doğal bir maden olan Aktif Karbon madeninden oluşmaktadır. Bu madenin kullanım alanı çok geniştir. Su arıtımında ise suyun klordan arındırılmasına yaramaktadır. Üçüncü aşamada bulunan blok karbon filtre ise suyun renk ve koku gibi elementlerini düzenler. Dördüncü aşamada su arıtmanın beyni olan Membran filtre bulunmaktadır. Membran filtre, membran housinginin içine yerleştirilir ve suyu %99,9 arıtma garantili olarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunar. Son aşamada bulunan post karbon filtre ise suya mükemmel bir tat verir. Post Karbon’dan geçen su tanka dolar ve su arıtma tankından tekrar sağlıklı su musluğunuza aktarılır. Bu beş aşamalı proses su arıtımını sağlar ve sağlıklı suyu evinizde kendi imkanınızla kullanmanıza yarar.   Hangi Afyon ilçelerinde hizmet veriyoruz?
  • Sandıklı Su Arıtma Cihazı
  • Afyon Merkez Su Arıtma Cihazı
  • Dinar Su Arıtma Cihazı
  • Bolvadin Su Arıtma Cihazı
  • Sinanpaşa Su Arıtma Cihazı
  • Emirdağ Su Arıtma Cihazı
  • Şuhut Su Arıtma Cihazı
  • Çay Su Arıtma Cihazı
  • İhsaniye Su Arıtma Cihazı
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım