Diyarbakır Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı ve Teknik Servis
23 Eylül 2021

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Fiyatları müşterinin istediği cihaz modeline göre değişkenlik göstermektedir, Diyarbakır’ın tüm ilçelerinde su arıtma cihazı montajı ücretsiz yapılmakta ve vade farksız 9 taksit imkanı sağlanmaktadır. Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Fiyatları 800 ile 2500₺ arasında değişkenlik göstermektedir.

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Teknik Servis

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Teknik Servis, Arıza Hizmeti arayan müşterilerimiz için firmamız Diyarbakır’ın çoğu ilçesinde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Naturel Su Arıtma Cihazları en uygun fiyatlarla, en kaliteli hizmeti müşterilerine götürmeyi birincil prensibi haline getirmiştir.

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi ücreti cihazın kaç filtreli olduğuna, cihaz filtrelerinin kaliteli olmasına ve teknik servisin gönderileceği bölgeye göre değişmektedir. Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi ücreti 2021 yılı itibariyle değişilecek filtre sayısına göre 100-400₺ arası değişkenlik göstermektedir.

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Montajı

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Montajı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için firmamız tarafından satılan su arıtma cihazlarında ücretsiz montaj hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda vade farksız 9 taksit, montaj sonrası ödeme gibi imkanlar da şirketimiz tarafından sunulan imkanlar arasında bulunmaktadır.

Diyarbakır şehrinde Diyarbakır Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için Naturel Su Arıtma Sistemleri 21 yıldır en kaliteli hizmeti, en uygun maliyetlerle vermeyi amaçlamaktadır. Diyarbakır’ın merkez ilçelerinde aynı gün montaj imkanı bulunan Naturel Su Arıtma Sistemleri, satış sonrası filtre ve arıza takibini de kendi elemanları ve bayiileri tarafından üstlenmektedir. Aynı zamanda arıza vb. durumlarda cihazlarımızın 2 yıl garantisi sayesinde herhangi bir parçanın değişmesi durumunda firmamız tarafından hiçbir şekilde ücret talep edilmeyecektir. Dilerseniz en çok satılan 3 Diyarbakır su arıtma cihazını inceleyelim:

VIP Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazları, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2006-2007 yıllarında ithal etmeye başladığı Dünya’ca bilinen en kaliteli su arıtım prensibi olan ters ozmoz arıtma prensibini benimsemektedir. VIP Su Arıtma Cihazı‘da ters ozmoz cihazlar kategorisinde ev tipi kapalı kasa su arıtma cihazları arasında yer almaktadır. Bu cihazlar korozyona uğramış şehir şebeke suyu borularından çıkan kanserojen maddeler, tortu, kum, pas gibi tüm insan sağlığına zararlı tüm zararlı maddeleri arıtır. VIP Su Arıtma Cihazı 2.2 galonluk yani 8 litrelik su arıtma tankına sahiptir ve birçok renk seçeneğiyle mutfağınızla bir bütünlük oluşturacaktır.

Safir Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Safir Su Arıtma Cihazı özellikle Diyarbakır ilçelerinde çok tercih edilmiş kompakt bir su arıtma cihazıdır. Bu cihazın filtreleri diğer su arıtma cihazı filtrelerinden farklı olarak Nanobiyolojik yöntemlerle üretilir, hiçbir şekilde insan eli değmez. Safir Su Arıtma Cihazı 5 aşamalı nanobiyolojik kapalı kasa su arıtma filtreleriyle ters ozmoz arıtım sistemini benimseyen güzide cihazlar arasında yer almaktadır. Ne kadar fabrikasyon üretimi 5 aşamalı filtreye sahip olsa da dilendiğinde bu cihaza 11 aşamaya kadar filtre eklemeleri yapılabilmektedir. NSF Onaylı 12 litrelik TankPAC Pa.E su arıtma deposuna sahip bu cihaz, sularınız kesildiğinde dahi size yaklaşık 10 litrelik deposundan su vermeye devam edecektir.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yakut Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazı

Diyarbakır Su Arıtma Cihazı Yakut Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı, Ravent Cool, Safir ve VIP Su Arıtma Cihazı gibi ters ozmoz arıtım prensibini benimseyen su arıtma sistemlerinden biridir. Bu cihazın filtreleri ve tankı Taiwan’dan ithal edilmekte olup, cihazın toplama işlemleri Antalya/Türkiye’de yapılmaktadır. Bu cihaz da Safir modelimiz gibi fabrikasyon çıkışlı 5 aşamalı su arıtma filtresine sahip bu cihaz evde yaşlı veya 5 yaş altı çocuk bulunması durumunda ekstra filtre eklemeleriyle çeşitli mineraller açısından zenginleştirilmektedir. Aynı zamanda içeriğindeki alkali filtreleriyle de suyun sağlıklı pH değeri olan 7,5-8,5 değeri alınmakta ve suyunuz alkali hale gelmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İkili Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı

İkili Portatif Çelik Su Arıtma Cihazı ne kadar 2000’li yılların başlarındaki kadar satılmasa da hala bazı müşterilerimiz tarafından özellikle tercih edilmektedir. Tamamen portatif yani taşınabilir olan bu sistem dilerseniz yazlığınızda, dilerseniz evinizde kullanılabilir ve sadece şebeke suyu musluğuna bağlanarak arıtılmış suyunuzu alabilirsiniz. Bu cihaz ters ozmoz sistemleri kadar kaliteli bir arıtım yapmasa bile sudaki kum, klor, tortu, pas gibi sudaki kaba partikülleri arıtır ve sağlıklı suyu dilediğiniz her yere götürmenizi sağlar. Bu cihaz tamamen yerli üretim olup, şirketimizin Ankara’daki üretim tesisinde üretilmektedir. Tamamen yerli üretimdir. İçeriğinde sağlığa yararlı reçine ve aktif karbon mineralleri bulunur. Aynı zamanda dış kasası tamamen paslanmaz çelikten üretilmektedir.

Direk Akışlı Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Saf Su Cihazı Direk Akışlı Reverse Osmosis Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı diğer su arıtma cihazlarına göre yüksek kapasiteli su tüketimi bulunan mecralarda kullanılmaktadır. Özellikle Saf Su Cihazı ve Ultra Saf Su Cihazı isteyen müşterilerimizin birinci tercihi bu cihazlar olmalıdır. Bu cihazlar kendi başlarına Saf Su üretmeseler de cihaz çıkış suyuna mixbed reçine bağlandığı taktirde Ultra Saf Su Cihazı olarak üzerine düşen tüm görevi başarıyla yerine getirebilir. Aynı zamanda restoran, lokanta vb. yerlerde de bu cihaz içme suyu üretimi için kullanılabilmekte ve mükemmel sonuçlar alınabilmektedir. Bu cihaz da ters ozmoz diğer cihazların prensibiyle çalışır ve sudaki bütün kanserojen ve insan sağlığına zararlı maddeleri arıtır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tandem veya Single Su Yumuşatma Cihazı

Tandem ve Single Su Yumuşatma Cihazları özellikle site yönetimleri ve kireçsiz suya ihtiyaç duyan bütün mecralarda tercih edilmektedir. İçeriğindeki katyonik reçine ile şehir şebeke suyunun girişine bağlanan bu sistem tamamen otomatiktir ve bakımlarını kendi gerçekleştirir. Hiçbir insan müdahalesine ihtiyaç duymayan bu cihaz özellikle beyaz eşyalarınızın ve endüstriyel alanda kullanılan ve kireçsiz suya ihtiyaç duyan bütün elektronik eşyaların ömrünü bir hayli uzatmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ultraviyole Su Arıtma Sistemi

Ultraviyole Su Arıtma ve Dezenfeksiyon Sistemi özellikle ultra saf su cihazı isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Ultraviyole lambalarının yaydığı 254 nm dalga boyundaki mor ötesi ışınlar sudaki koliform bakteri ve diğer zararlı bakterileri arıtma görevini üstlenmektedir.. Bu işlemde insan sağlığına zararlı bakterilerin DNA ve RNA’sı bozularak zararsız hale getirilir. Ultraviyole su arıtım sistemi elektrikle çalışmakla birlikte metal bir tüpten oluşur ve içinde UV lambası bulunmaktadır. Tüm bu arıtım prosesine mikrobiyolojik arıtım prosesi denir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Hangi Diyarbakır İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?
  • Bağlar Su Arıtma Cihazı
  • Kayapınar Su Arıtma Cihazı
  • Yenişehir Su Arıtma Cihazı
  • Ergani Su Arıtma Cihazı
  • Bismil Su Arıtma Cihazı
  • Sur Su Arıtma Cihazı
  • Silvan Su Arıtma Cihazı
  • Çınar Su Arıtma Cihazı
  • Çermik Su Arıtma Cihazı
WhatsApp Fiyat Al
Fiyat Al
Sizi Arayalım